2023kungi

Vasaras vidus dienasgrāmata

Karsts mēnesis laukumā, un karsts ārpus tā – šādi īsumā varētu raksturot jūliju!

Ar zināmu grūtsirdību, kas piezogas tikai pēc nepamatoti ieilgušām svinībām, piedāvājam atskatu uz RTM posmiem no 28. jūnija līdz gandrīz augustam. Atskats šoreiz netradicionāls, drīzāk skats no malas, kuru savā dienasgrāmatā fiksējis Gunārs.

Varētu rasties jautājums, kas ir Gunārs? Tad nu lūk – jūnija beigās RTM kandidātu komiteja saņēma Gunāra (vārds, ievērojot Datu aizsardzības noteikumus un AML vadlīnijas, ir mainīts), pieteikumu ar lūgumu uzņemt spēlētāju komūnā. Pēc skrupulozas spēlētāja Golfbox kardiogrammas izpētes, un īsa velkom lenča Centrāltirgus dārgākajā restorāna “Siļķītes un Dilles”[1] Gunārs tika uzņemts RTM biedru statusā, bet.. aizsteidzoties notikumiem pa priekšu, tā arī nevienu spēli nenospēlēja…

Ievada vietā

Gunārs, būdams radošs cilvēks, nevis rutīnas vergs, savu kapitālu bija iekrājis jau kopš 90.tajiem gadiem, kad varēja saukt sevi par veiksmīgu biznesmeni. Andelēt var godīgi, bet var arī ar “rozīnīti”, un ar šādu pašu piegājienu Gunārs bija ticis līdz vērā ņemamam HCP 17, piečakarējis RTM kandidātu izvērtēšanas komiteju, bet savu varēšanu un HCP patiesumu Gunārs tomēr nolēma tūrē nepārbaudīt. Nav labuma, bez ļaunuma, un mums ir ekskluzīva iespēja izlasīt Gunāra dienasgrāmatu, kurā viņš strupi, bet precīzi fiksējis Austrumeiropas prestižākās golfa tūres notikumus šīs vasaras vidū.

19/06/2023, pirmdiena

“Viss! Šodien aizgāju no darba: priekšnieks – mudaks, kolēģi – kaitinoši, sekretāres – nesmukas. Alga niecīga, un to pašu reti maksā. Saņēmu atļauju startēt RTM tūrē. Lēmums pozitīvs! Ceļš uz biznesu vaļā – atā, nabadzība! Šonedēļ nosvinēšu, nākamnedēļ sākšu biznesu kā vecajos labajos laikos!”

28/06/2023, trešdiena “RTM 2. Lielā Ķīvere”, JGCH

“Jā! Šodien pirmā diena biznesā. Mazliet sāp galva pēc pēdējām dienām, bet vienalga esmu laimīgs un optimisma pilns. Aizbraukšu apskatīties, kas lācītim (RTM) vēderā.

Ņifiga sebe restorāns, un kas par autiņiem, piefiksēju numurus! Kā džeki laiž… Uzvarēja Kruķila (Kligins), pazīstu no Rumbulas laikiem, otrajā vietā Vaišļa, trešajā Dirdrihsons. Hmm, kaut kas te nav tīrs.”

5/06/2023, pirmdiena “Red Cross Recovery”, Ozo

“Šodien sākām normāli – tā ap pēcpusdienu. Kā Rainis teicis: “~rīta stundai zelta zobi”. Bet kaut kā neiet. Jābrauc beidzot parādīt tiem jaunuļiem, kā šitā spēle jāspēlē.

Plkst. 14:14. Satiku stāvvietā Ilmāru. Vecais gleznu “zīmētājs”. Hmm, ja jau tik pieredzējuši vīri šeit “š”mauc, labāk izpurināšu bārā kādu alu, un turpināšu novērot situāciju.

Plkst. 20:15. Nekādu pārsteigumu – Ilmārs sazīmēja arī 72 un paņēma zelta bleķi. Otrajā vietā Baranovs (kaut kad esmu stūrejis viņa smagos par Īriju, bet par laimi mani neatpazina). Trešajā vietā uzreiz 6 spēlētāji – Dinsdorfs, Grunte, Zālītis, Keisels, Mežsargs, Lasmanis. Čo za fck.. 100% pēdējās bedrēs spēlēja uz bogiju, lai nesačakarētu handikapu..”

9/07/2023, svētdiena “2. Lielā Ķivere”, Ozo

“Vakar normāli salāpījāmies. Iepazinos ar Olgu – kājas kā gazelei, krūtis kā Pamelai; žēl, ģīmis tāds kokaini stīvs padevies. Toties visu pārējo dara līmenī. Piedāvāju šai strādāt pie manis par kediju. Labs kedijs ir veiksmīga biznesa atslēga. Nolemts!

Tāāks.., šodien atkal izrādās zanoss 50 rubļi. Kas tie par miljonāriem?! Man tikai 30, bet Olgai vispār tikai 7,5 līdzi. Nu neko, izlaidīšu arī šo un pačipošu kamēr puikas izklaidējas.

Latvij Durevskis Pirmāāā vietā, otrā Pursley, trešā Vuškāns. Pēdējos divus nezinu, bet pirmais gan redzēts kaut kādās zti izsolēs uzpērkot dzīvokļus.. Njā, likās, ka te būs viegla pastaiga, bet jo dziļāk mežā, jo vairāk koki..”

12/07/2023, trešdiena, Latvia/Scotland  Friendship Day, Carnoustie/Ozo

“Bizness ne velna neiet. Nauda arī iet uz beigām. Pzc kaut kāds… Paņēmu SMS kredītā simtnieku. Normāli. Līdz vīkendam izvilksim. Uz Skotiju mani neviens tāpat neuzaicināja, bet Rīgā ar svārkiem staigā tikai $%^&..

Apskatījos rezultātus.. Njā, kas tie par HCP?!?!? Bet nu cepuri nost – kāposts jācērt kamēr karsts – Nitišs/Sinkevicš pirmie, Zaķis/Durevskis otrie, Grunte/Gulāns trešie.

16/07/2023, svētdiena, Sigulda Grand Prix

“Nu kā mēs vakar nodevām grīdā! Šorīt knapi pamodos, bet tpu.., nokavēju vilcienu uz Siguldu. 40 min zaļajā krateklītī un būtu bijusi viegla nauda. Štrunts. Jāiet pie Jankas būs vakarā lāpīties. Sagaidīšu viņu ar kādu brendīgāku stikla desu, jo Vaišļam otrā uzvara sezonā nav joka lieta. Malacis sadeva tiem deputātiem, kuri nolaiduši šo valsti… ā.. paga..”

19/07/2023, trešdiena, Viesturiem 25

“Satiku Sņežanu, ofigennijs eksemplārs, jāved uz kādu šiku kafešantānu.

Pēc mielasta, viņa saka: “Jā!”. Un uzreiz sapratu, Olga mani vairs neinteresē – ja nav “kazai” piena, tad nav, aizsūtīju sms, ka viņa ir atlaista. Diemžēl netiku uz Mārupi, bet ko tur mežā darīt? Gauručs sit stiprāk nekā Olgas jaunais mīļākais (240m ar wudu pēc norauta 10m draiva pirmajā bedrē), lika kapitulēt pat Didrihsonam, Krištopanam Sr. un Kliginam.”

26/07/2023, trešdiena, Maldives -58, Jūrmala

“Satiku Leonīdu, pasēdējām, iedzērām – sen nebijām tikušies; bija iestrēdzis Dānijā vergu darbos. Ļoņa teica: met pie malas to iesācēja domāšanu un niekošanos ar to jocīgo sporta veidu. Guņa, mūsdienās visienesīgākais bizness ir neveiksmīgs bizness.

Nu nez, man iepriekšējais taisni neveiksmīgs arī bija, bet nekādi ne ienesīgs. Bēgu no izsitējiem uz Dāniju bez centiem kabatā. Ļoņa uzsita man uz pleca un izskaidroja, kas un kā.

Izrādās: ienesīgs ir tikai kontrolēti neveiksmīgs bizness. Tas ir kā ar čurāšanu vējainā laikā: ja spricē, kā pagadās, būsi slapjš no galvas līdz kājām, bet, izvēloties pareizo virzienu, tiksi cauri sausā, sterils kā neizpakots kondomiņš.

Pasēdējām vēl. Viss! Nolemts – taisīsim neveiksmīgu biznesu. Kontrolētu! Golfs nav priekš manis, ja pat Bolderājas pludmales pūšļa dzenātājs Nātriņš visus izpucē, atstājot Spalviņu  otro, bet Jansonu – trešo.”

Jūlijs, RTM, protams, kulminēja ar vēl nebijušu trīs dienu pāru turnīru Igaunijā, bet par to būs atsevišķs stāsts, jo Gunāra pieraksti ar šo arī ir aprāvušies..


[1] Ja neesiet bijuši, tiešām rekomendējam – https://www.facebook.com/SilkitesUnDillites/?locale=lv_LV

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button