2023dāmas

16. LRTM_SWEET TOURNAMENT by FAZER jeb PUTI, PUTI, PUTI

Ticiet vai nē, bet golfa sezonas otrā puse jau ir sākusies! Burvīgi skaistā 12.jūlija trešdienā, otro reizi šajā sezonā, LRTM dāmas devās uz viesmīlīgāko golfa laukumu Latvijā – Reini, lai aizvadītu vissaldāko jau 16.šīs sezonas posmu kopā ar posma atbalstītāja Fazer https://www.fazer.lv/ gardajiem saldumiem un turpinātu cīņu par Reiņa Prīmas titulu, par vietu LRTM komandā un pievienotu savai statistikai vēl vienu veiksmīgu spēli.

Viena no uzņēmuma Fazer vērtībām ir Ziemeļu brīvība, kas tiek paskaidrota šādi – “Esi un kļūsti par to, ko patiesi vēlies. Esi godīgs un iedvesmo citus darīt to pašu!” LRTM dāmas noteikti ir šīs vērtības vēstneses, jo mēs iedvesmojam gan pašas sevi, gan viena otru, gan tos, kas par mums pārdzīvo un jūt līdzi. Ieskatieties https://www.fazer.lv/ un atrodiet vēl citas iedvesmojošas lietas par Fazer!

Un kā jau mūsu LRTM tūrē gadās, trešdienas rīts iesākās ar pārsteigumu visām posma dalībniecēm – iespēju apmeklēt ZS Dimzas lauku gaļas veikaliņu un iepirkties tajā ar Draugu atlaidi, iepriekš gan uzrādot golfa nūju, ko dažas kārākās golferes burtiski arī izdarīja.

Ar lieliem iepirkumu maisiem, radot rindu un jautrību Gaļas veikaliņā, LRTM dāmas aizpildīja visus Reiņa ledusskapjus un pēc godam paveiktās iepirkšanās, baudīja viesmīlīgā Reiņa un Līvas sarūpēto cienastu un Prosecco. Jūs jautāsiet vai tad uz range neviens negāja?! Kā nu ne, gāja gan – Sigita, Baiba, Madara, Aija M un Veronika, kura tikai pieskatīšot Aiju M 🙂

Kā Jūs domājat, cik liela ir iespējamība, ka posmā uzvar tā, kas iet uz range pirms sava starta un četras dienas pirms LRTM posma gandrīz katru dienu izspēlē vismaz vienu spēli Reinī? Lai nu kādas būtu Jūsu atbildes, Sigita pierādīja, ka tam visam ir nozīme. Sestdien, 08.jūlijā Reinī MP ar Ivitu, svētdien, 09.jūlijā, Reiņa 999 tūres turnīrs, 11.jūlijā Reinī MP ar Baibu un 12.jūlijā uzvara LRTM Reiņa Prīmas otrajā posmā ar -4. Pati Sigita par savu uzvaras formulu saka šādi: “Puti! Puti! Puti! Baibas puti! Andas puti! Ivitas puti! Veiksme & flaitā Aija V”.

Otrajā vietā Madara ar -3 un trešajā vietā ar +1 Līva. ZS Dimzas lauku gaļas veikaliņš dāvāja mums ne tikai iepirkšanās prieku, bet arī dāvanu kartes 4.-6.vietu ieguvējām un tās saņēma Veronika (+1), Ivita (+1) un Daiga (+2). Noteikti visām olimpiskā sešinieka vietu ieguvējām būtu ko teikt par PUTIEM un iespējams par to vienu PUTU….. Tādējādi Sigita nostiprinās Reiņa Prīmas titula augšgalā un trešajā Reiņa Prīmas posmā 13.09 visām pārējām 17 titula pretendentēm vajadzēs ļoti iespringt, lai nostumtu Sigitu no troņa.

Šis posms ieies LRTM vēsturē ar to, ka no 73% no posma dalībniecēm tika iepriecinātas, saņemot vai nu posma uzvarētāju balvas, vai ZS Dimzas lauku Gaļas veikaliņa dāvanu kartes vai posma atbalstītāja FAZER saldos pārsteigumus! Uzņēmuma FAZER misija ir radīt “Produktus ar vērtību”, lai dotos uzņēmuma vīzijas virzienā “Ceļā uz lielisku nākotni”. 

Arī mēs, LRTM tūrē, esam un spēlējam ar mērķi un ar katru posmu esam tuvāk tai “Perfektajai golfa spēlei & dienai”. Ieskatieties https://www.fazer.lv/svetki/ un radiet šodien saviem mīļajiem svētkus kopā ar Fazer.

Ar šo posmu, saskaņā ar mūsu Nolikumu, beigusies vietu izcīņa LRTM komandas sastāvā startam Latvijas Golfa Klubu kausā, kas notiks 26.08. Pēc OM Standing kvalificējušās Aija Veisa, Līva Legzdiņa, Anete Rēvalde, Indra Eniņa, Sigita Kalniņa un Inga Muciņa. No sirds apsveicam visas dāmas!

Šajā sezonā vēl ir palikuši 13 posmi un visas nepiepildītās šīs sezonas ambīcijas vēl var paspēt realizēt! Domāju, ka mūsu LRTM tūre varētu aizņemties šos dažus Tokatee golfa kluba laukuma noteikumus https://www.tokatee.com/

  1. Nāc atpūties, ej prom laimīgs (Come relaxed…. Leave happy)
  2. Tu atcerēsies savus draugus vairāk, kā savus rezultātus (You will remember your friends more than your scores)
  3. Spēlē bieži… smejies vairāk (Play often… laugh more)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button