2023dāmas

Pirmais lietus šosezon. Kafiju?

   Olalā… Lai vai kā, bet jāatzīst, ka šajā golfa sezonā lietus nav manīts, bet par to plaši sūkstās un draud tikai lauksaimnieki, zemnieki, dārznieki, puķu mīļotāji un citi dabasbērni. Mēs gan ne! Tāpēc no nepieraduma iestājas drusku šoks, jo atbraucot uz laukumu netiekam ārā no mašīnas, jāpārlaiž lietusgāze, kas savukārt, uz tee box jau vainagojās ar sauli un naivām cerībām…

Respektīvi – šī bija tā diena, kad spēles laikā nācās kā armijā (pēc nostāstiem) zibenīgi saģērbties un noģērbties vismaz trīs reizes, gāzās rati, lietussargi jātur rokā, lai tos ar visiem dārgumiem un vērtībām neiepūš ezerā un pūta pamatīgs vējš šoreiz neierasti pretējā virzienā. Bet… tas īsti vairs netraucē labam golfa sportiskajam rezultātam…?

Dalībnieku mazāk kā gribētos, laikam visi dzied, danco un spēlē teātri un jā – paralēli mūsu Whatsapp čata sarakstei “pa lietu” parādās bildes no Arēnas Rīga ar LRTM meitenēm gan deju laukumā tautastērpos, gan skatītāju rindās ar smaidu uz lūpām. Un par to mums ir liels prieks un lepnums – svinam Latviju! Dziesmusvētku sakarā Whatsapp Pool noskaidrojām, ka četras ir dalībnieku statusā (visas dejotājas!), piecas būs stipri iesaistītas tautastērpu žāvēšanā/gludināšanā/transportēšanā tuvākajiem ģimenes locekļiem, 15 ir izstāvējušas virtuālo rindu Biļešu Paradīzē visās viedierīcēs vienlaicīgi un legāli iegādājušās biļetes uz svētku pasākumiem, apmeklēsim arī brīnišķīgās bezmaksas aktivitātes no Dziesmusvētku kalendāra un neesam iesaistījušies brīvprātīgo darbā attaisnojošu iemeslu dēļ – jāspēlē golfs! Bez regulārajiem posmiem šonedēļ paralēli ir startējis arī unikālais projekts LRTM & AS CĒSU ALUS MATCH PLAY 2023, pateicoties Evai! Mazliet iz vēstures – pirmo LRTM MP titulu 2021.gadā izcīnīja Aija Veisa. 2022. gadā uzvaras laurus plūca Agnese Freimane, kura mēģinās aizstāvēt savu titulu, es tikai nezinu vai paspēs… 😊.

Un te man vēl “nagi niez” pieskarties trešdienas Jūrmalas posmam un dažām konsekvencēm, kas varētu “atbalsoties” arī nākamās sezonas LRTM 2024 aprisēs. JGCH visi klātesošie bija vienisprātis, ka jāspēlē biežāk un regulāri no zilajiem vai pat dzeltenajiem, lai attīstītu spēles līmeni un nebūtu, izejot uz zilā tee box, lielas acis un pilnas …. Un neatturama vēlme baigi uzbliezt, jo, redz’, draivu vajag 50 m garāku kā varam aizsist un arī nākamo sitienu stipri tālāku un neadekvātu mūsu iespējām… Jūs taču zināt – ka tā nenotiek, vai ne?! Un šoreiz sanāca, ka rokas “nezinās padarīt” atvasinot no latviešu tautas teicienu[1] vācelītes.  Ko šajā sakarā domā pārējās tūres dalībnieces nezinām, jo jūs nebijāt klāt. Jā, starp citu, Jūrmalā bija nereāli amizants closest to pin uzdevums 9tajā (PAR3) – piecas no golferēm tika sveikā ar bogiju, pārējam švakāk līdz pat 10 tīrajā strokā! 😊

Un līgani pārejot pie izaicinošās pirmdienas, kur spēlētāju tolerance ir līmenī ar ko lepojos – diviem flaitiem aizejot ātrāk par savu tee time laukumā, lai pēdējo flaitu “atstātu” Dziesmusvētku “korķī” ietikušam savējam golferim! Nu – un vai tie arī nav svētki, ka nav jāgriež mašīna atpakaļ un jābrauc mājās bez golfa pa to pašu sastrēgumu?!  Redziet golfs ir džentlmeņu spēle arī dāmu sastāvā – negribēja taču “novākt lieku konkurentu” 😊! Es domāju – kāds ir sinonīms vārdam džentlmenis sieviešu dzimtē? Lēdija īsti nē…

Atsaucoties uz otro rindkopu šepat augstāk rezumēšu, ka 4 spēlētāji nogāja mīnusos (un ne mazos!) un divi savā PAR, kas no kopējā dalībnieku skaita sastāda 29% – teicami! Laukuma Out pusi pārliecinoši ar -4 bija uzsākusi Evita (laikam vētru cilvēks), Indra nogāja laukuma PARā, kas deva skaistu -2, turpat Marina ar -1 un Daiga, Inga, Aija Veisa ar even. Sigita, Dana, Anete +1. Starpstatistika pēc visu mīlētās 13tās Evita -3, Indra paklūp 11tajā un turpina klupt saklupinot +2, Marina stabila un uztur pie dzīvības -1, Daiga -1, Inga, Aija ne uz priekšu , ne atpakaļ – even. Sigita nolīdzina +1 uz even. Pārējie iepriekš pieminētie “atkāpjas” uz tālākām pozīcijām Leaderboard tabulā. Kas notiek tālāk – Marina ejot pirmajā flaitā aicina visus  uz labu spēli uztaisot back to back birdie (14;15), nodrošinot vienā ravienā -5 un turpinot stabili līdz beigām. Otrajā flaitā iet Aija Veisa sekojot piemēram ar back to back birdie (15;16), kas kopejā personīgajā punktu kasē dod -3 un turpina ar PAR 17tajā, kas piepluso vēl vienu klāt, tātad -4. Priekšā vēl parocīgā 18tā. Bet draivs ieslaiso “purvīša ainavā”, kur vairāk gribētos jau saglabāt esošo -4 nekā tiekties uz -5… Tas izdodas. Evita sagrabina 14tajā -4 un 18tajā izrauj pārspēli! Daiga finišē ar -2. Nu, ko lai saka, izskatās ka Evita un Daiga atveldzēja dvēseli no red tee box pēc LAČ zilajiem/dzeltenajiem😊! Un Marinai back to back pārspēle par titulu! Pagājušajā nedēļā ar divām pārspēlēm neizdevās gūt uzvaru. Šoreiz Evitai LAČ laikam tomēr izdeva savas noguruma pazīmes uz koncentrēšanos un otrajā pārspēlē divas slapjas bumbas, kas nozīmēja sezonas otro titulu Marina (pirmais 12.06.). Apsveicam!

Tiem, kuri nav “vētrasputni” VIRŠI sarīkoja loteriju un vērsa uzmanību, ka VIRŠI nav tikai Latvijas uzņēmums kā degvielas bāzesstacija, bet tirgo arī labāko un atbildīgāko kafiju! VIRŠI kafijas audzēšana, transportēšana un pagatavošana atstāj pēc iespējas mazāku ietekmi uz vidi. Lai nav ne pretrunu, ne atkritumu! Noskaties https://www.virsi.lv/lv/kafija. Paldies VIRŠI!

Nākamā nedēļa spraiga – pirmdien pāru formāts, trešdien Reinis un pa starpu Match Play un visam pāri Dziesmusvētki svinot savu 150 gadskārtu! Sakiet, lūdzu, kad lai strādā, kad lai guļ?!

Tiekamies!

Un visiem brīnišķīgu Dziesmusvētku nedēļu – sasmeļaties enerģiju, jaudu un baudu, pozitīvi uzlādējaties, lai pietiek līdz nākamajiem latviešu Dziesmusvētkiem!


[1] Acis darba izbijās, rokas darba nebijās. Rokas darba nebijās – zinājās padarīt

Pačeko šo
Close
Back to top button