2023dāmas

13. LRTM_(JGCH KARALIENE II_LĶ) by Davis Puksts Golf Academy

Ir raundi kurus gribas atcerēties un ir raundi kurus negribas. Ļoti iespējams LRTM sezonas 13. raunds būs viens no tiem, kuru daļai dalībnieču būs vēlme aizmirst. Protams, ne visām dāmām, jo kur vienām ir grūtības, tur citām ir iespējas, jeb kā teicis Dalai Lama: “Whenever there is a challenge, there is also an opportunity to face it, to demonstrate and develop our will and determination.

Dalībnieču vidējais sitienu skaits raundā bija 109 sitieni. Salīdzinājumam:

11. posmā – 98 sitieni
10. posmā – 95 sitieni
9. posmā – 98 sitieni

Protams, jāņem vērā fakts, ka šoreiz spēlējām no zilajām izsitienu vietām (stipra vēja apstākļos). Un Jūrmalā, tas nozīmē gandrīz to pašu ko spēlēt no dzeltenajām – tātad kungu izsitieniem.

Jāatzīst tieši šādi raundi mums parāda cik ļoti mums nepieciešams apmeklēt mūsu šodienas spēles galveno sponsoru – Davis Puksts Golf Academy (https://www.facebook.com/DavisPukstsGolfAcademy/). Dāvis, protams, mūs vēroja un iespējams jau ir ieskicējis pamata novērojumus un vadlīnijas katras spēlētājas izaugsmes treniņiem. Paldies Dāvim par balvām un preventīvs paldies, ka dažām no mums ieliksi spēcīgu teorētisko un praktisko bāzi nākošajiem posmiem.

Rezultāti

No sirds sveicam godalgotās TOP 3 pozīcijas:

1. ORNIŅA, Aija, +1
2. KAMINSKA, Iveta, +9
T3 KALNIŅA, Laura, +10
T3 VĪTOLA, Irēna, +10

Aijai šī bija pirmā uzvara (❤️ 🏆) LRTMā, kas parasti ir īpašs sasniegums Latvijas golferes karjerā. LRTM datu analītiķi apgalvo, ka pirmā-pirmā vieta ir krietni tālāka/grūtāk sasniedzama par otro-pirmo vietu, tas nozīmē, ka Aijai iespējams jau šosezon, ir reālas iespējas vēlreiz pagozēties uz uzvarētāju paaugstinājuma.

Nedaudz ieskicējot šodienas izaicinājumus un sasniegumus:

  • Visgrūtāk mums gāja 17. bedrē – kur veicām vidēji 8.13 sitienus. Matemātika: 8.13 – 5 = 3.13, kas nozīmē ka vidēji tur veicām par 3.13 sitieniem vairāk nekā vajadzētu.
  • Bija vairākas bedres kurās starp visām dalībniecēm netika izpildīts neviens BIRDIE un PAR – 2., 8., 9., 11., 17. Ar šo mēs nelepojamies, taču zināt ir vērts, lai nākošreiz zinam ko kolektīvi koriģēt.
  • Neskatoties uz grūtajiem apstākļiem (ko visbiežāk radām sev pašas), visām dāmām kopā, visas dienas garumā mums tomēr izdevās iegūt 3 birdies: Veronika, Inga un Aija V.

Dāmas, jau pirmdien tiekamies Ozo, kur kopā ar VIRŠI (kafiju) baudīsim tik ierasto Ozo laukumu un svarīgi, ka no sarkanajām izsitienu vietām. Lai tās zilās izsitienu vietas iet dillēs!

❤️

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button