2023kungi

RTM – divi jauni uzvarētāji

Pagājušā nedēļā notika divi posmi, kuros garajai RTM uzvarētāju listei pievienojās divas jaunas sejas – Mārtiņš Priede un Kārlis Bulāns, kuri neapšaubāmi sevi redz arī kā sezonas čempionus ar savu vārdu “akmenī”.

Mārtiņš uzvarēja Gediminas Grand Prix Vilņas Capital laukumā, savukārt, Kārlis uzvarēja Cut Slice by Scratch Ozo golfa laukumā. Abus jaunos čempionus vieno ir iespaidīgi statistikas dati, kas uzrādīti salīdzinoši īsā laikā, un tas, ka abi ir vairāk darītāji nekā runātāji, jo izspiest no viņiem garas un smeldzīgas uzvarētāju runas pēc mačiem, nebija iespējams.

Gediminas Grand Prix

Mārtiņš kopā divos gados ir aizvadījis tikai 33 posmus, kuros izpildījis 20 BIRDIES, 213 PAR, 218 BOGEYS un 143 kaut ko sliktāku par bogey.

Nospēlēt labi svešā laukumā nav viegli. Mārtiņam, iespējams, palīdzēja tas, ka uz Lietuvu viņš izvēlējās nedodies kopā ar pārējiem grupas busiņā, bet lidoja ar savu private jet, tādējādi nebija spiests piedalīties kopējā politikas diskursā “Kas notiek Latvijā un golfā?”, ko bija saorganizējuši tūres “vecajie” dalībnieki Zālītis, Keisels & Co. Līdz ar to arī “trīs vīnu” turpceļa smagums Martiņu neapgrūtināja, un pēc neizteiksmīga fronta – 45 sitieni, Mārtiņš joprojām bija “svaigs” un varēja izpildīt tikai 38 sitienus (no pro izsitienu vietām), kas deva pārliecinošu -2 kopējo rezultātu un arī pārsvaru posmā arī pār ranga līderi David Pursley.

Cut slice by Scratch

Kārlis, savukārt, RTM ir aizvadījis vispār tikai 3 raundus, kuros iesitis 2 BIRDIES, 19 PAR, 20 BOGEYS un tikai 13 DOUBLES & WORSE.

Turnīrs un tā kauss bija veltīts tam, lai izceltu Scratch līmeņa spēli. Ja tu neesi Nikolajs (laukumu pabeidza ar 70 sitieniem, jo puterāja iekšā pat no “Vecrīgas”), tad būt par Scratch nav viegli – it takes balls, kuras Kārlim neapšaubāmi ir pareizajā izmērā! Lai uzvarētu svētdienas posmā, bija nepieciešami lieli mīnusi, jo ar -2 svētdien bija par īsu, lai iekļūtu TOP 8, bet ar -1 pat nepietieka priekš TOP 10! Kārlis laukumu pieveica ar -6 Stroke Netto, atstājot aiz sevis uzreiz 4 spēlētājus ar -5 otrajā vietā (Gauručs, Pāvulāns, Zālītis, Sganga).

Apsveicam uzvarētājus un tiekamies trešdien sezonas grūtakajā posmā – Maraton by Edžax, kurā vienas dienas laikā izspēlēsim trīs Rīgas un pie Rīgas golfa laukumus – OZO, Viesturi, JGCH, kopumā 54 bedrītes!

p.s. patīkama ziņa statistikas mīlētājiem. RTM IT departaments ir finiša taisnē, lai pabeigtu savu doktora disertāciju un pievienotu mājaslapai “Players” sadaļu, kas drīzāk būs High level Intelligence Portāls, kurā tiks apkopoti spēlētāju statistikas dati, lai ļautu katram monitorēt un, protams, uzlabot savu sniegumu turpmāk! Little sneak peak:

Back to top button