2023kungi

Maratons, jeb IRON Balls

Šo trešdien, 21. jūnijā, 23 RTM biedri trešo gadu pēc kārtas dosies cīņa par RTM maratonista, jeb Iron Balls kausu, presented by Edžax. Publicējam noteikumus un rekomendācijas, kuras var būt noderīgas.

  1. Formāts – Stroke netto.
  2. Speciāls Stroke netto atvieglinājumsChinese bogey” – iespēja jebkuru bedri, neatkarīgi no sasistā stroke, deklarēt kā pabeigtu ar +5.
  3. Buy-in: 50 EUR, attiecīgi lielie punkti.
  4. Nekādu kartu, trolleys allowed.
  5. Laukumu secība: 1) OZO (Green fee 40 EUR); Viesturi (Green fee 25 EUR); JGCH (Green fee 45 EUR).
  6. Maratona pirmajā raundā OZO, flaiti pēc saraksta startē no pirmās un desmitās bedres.
  7. Tee times Viesturos un JGCH – rindas kārtībā, kurš flaits ierodas bez liekas vilcināšanās startē no 1. tee.
  8. Spēlētāju HCP visus trīs raundus paliek nemainīgi, un flaiti biedri visus trīs laukumus spēlē kopā:

Jebkurš maratons ir pārbaudījums ķermenim, prātam un gribasspēkam. Fiziskā un emocionālā noguruma iespaidā, iespējams, jūs var piemeklēt muskuļu krampji, nomāktība, nesamērīga sajūsma, vai pat halucionācijas. Ja jūs jau šobrīd zēmāk esošajā bildē (tāpat kā AI ģenerātors) saskatiet “Sexy golfer with Iron Balls”, iesakām atturēties līdz trešdienai no ierastajiem kaitīgajiem netikumiem ASAP.

Pārējiem drosimniekiem tāpat kā iepriekšējos divus gadus, iesakām pārlasīt ieteikumus no profesionāļiem [1] – vēzējiet viegli; puterējiet ātri (bez ilgas mērīšanas un bumbiņas tīrīšanas); pārlieku nepieķerieties sitieniem un pietaupiet enerģiju partneriem tos raksturojot; nesteidzieties; izvairieties no bunkuriem un pats svarīgākais – turiet bumbas vēsumā un dzeriet daudz ūdentiņu!

[1]https://www.golfdigest.com/gallery/7-lessons-from-a-golf-marathon

Back to top button