2023dāmas

Dažādas cīņas laukumā un side game

Kam ar ko, kuru vai kurā vietā jācīnas un kā uzturēt motivāciju dzīvu – lemt pašam! Sezona jau ir ieskrējusies pilnā sparā, uzlecošās zvaigznes, OM līderi, posmu uzvarētāji mainās kā kaleidoskopā! Bez kaislīgas cīnīšanās ar saviem bugs nekas nav garantēts un netiek solīts. Kādam šobrīd nolaižas rokas un tikai saņemot “bobi” no ģimenes ir klāt ierindā pirmdienas turnīrā, toties noķer baigo kaifu un starojot nokāto no laukuma. Kāds tikai atskārtis, ka golfa sezona sākusies un laiks iegriezies tik ciešams, ka golfa spēlei piemērots un pacīnīties par LRTM2023 titulu vēl ir pilnīgi iespējams – “sveiks, esmu klāt!”. Kāds grib tikt sarakstā LRTM & AS Cēsu Alus Match Play izspēlei un iespējas “sēdēt ierakumos” ir izsmeltas – jākustās ar steigu! Tad nu katrs ar atšķirīgiem motivatoriem un visādām stimulācijām (tajā skaitā ar Fa`vola!) ieradāmies laukumā uz stroke neto, starp citu arī pats šis formāts uztur dzīvu motivāciju par katru stienu līdz pēdējam ripinājumam uz 18tā grīna! Jo viss ir blīvi, tik blīvi… Kā jau minēju starts sākās daudzsološi un priecīgi, jo LRTM ir tāda tradīcija, ko dalībnieces bieži izmanto – proti, par savu uzvaru posmā iepriecinot visas konkurences gara un foršas kompānijas uzturētājas un šoreiz Paldies Līvai par labu starta atspērienu! Spēle uzreiz aizgāja kā startējot sprintā no zemā starta blokiem!

Izrādās un atkārtojas… – ka bez golfa spēles laukumā ir jāspēkojas arī ar citām blaknēm, kuras tādā “džentlmeņu” spēlē kā golfs ir īsti nevietā un gribētos akcentēt, ka viena no pamatvērtībām golfa spēles etiķetē ir pārējo spēlētāju respektēšana un ciena. Attiecīgi šo jautājumu varam palīdzēt paskaidrot PAR TEE HOLE iemītniekiem un viesiem, iesakot pierezervēt kluba mājā tee off laikus un pie tiem konsekventi pieturēties startējot no 1.bedrītes nevis no nama sliekšna. Jautājumu gadījumā just pls call! Savukārt, dažiem “spēlmaņīšiem” ļoti rīvē kantes, ja meiteņu flaits uzsvilpj un palūdz palaist garām “jo Jūs ļoooti lēni spēlējat, spēlējat ne savā laikā un parādieties laukumā kaut kur pa vidu…”. Dažiem rodas pat atriebes plāns šādai LRTM bezkaunībai… Pirmais flaits var detalizēt.

Lai nu kā un ap, bet golfa diena brīnišķīga, ja spēles otrajā periodā nesaceltos pamatīgas brāzmas, kur brīžiem grūti bija ātrumā “pieslēgties” šiem pārmaiņu vējiem un adaptēties. Tad nu rezultatā lauri tām, kuras vai nu vēju nepamanīja vai ir ļoti fleksiblas savā spēlē un strauji adaptējas jaunām situācijām. Esam sarkanajos vērtējot pret sevi – tātad arī prieks visiem tiem, kas palika aiz goda pjedestāla, jo hcp nost (vēee – kas tas par hcp ar slope – 12…! 😊). Tiecamies augstāk un tālāk, tiecamies!

Visas teltī gaida sezonas līderi Līvu pabeidzam spēli, lai tie kas var atļauties – akcentētu šodien savu uzvaru tīrajā strokā un kamēr Līva vēl nāk tikmēr sarunās ceļas aizvien vairāk rokas piesakoties, ka Līva “mērās, ir mērījusies vai zaudējusi interesi” piesekot šai rezultātu sadaļai, kur oficiālas nominācijas LRTM tūrē gan vēl nav. Nosūdzēšu arī visas šīs nominācijas dalībnieces, kuras tapušas zināmas vakar atklātās sarunās pie vīna glāzes – Daiga, Dana, Aija V. un Indra. Lai gan gala beigās Līva nesaprata par ko ir te vispār runa un tesiņš! 😊 Varbūt pāriet no side games uz side bet…?!

Apsveicam Marinu ar – 4, Aiju V. ar -3, Agitu L. ar -1 un Innu ar -1!

Šoreiz kā katru LRTM posmu mums ir savi fani un atbalstītāji un tas tika lepni dēvēts par MySkin posmu www.myskin.lvdzirdot frančus es ģībstu! Viss, viss ko vēlas mūsu lielo personību lielākais orgāns ĀDA ir atrodams ādas skaistuma mājās MySkin Kalnciema ielā 33, ar autostāvvietu veikala pagalmā!

Tādat nav ko slēpt kādas ligas ir golferim atrodoties XXX stundas atklātā saulē vidēji 3 reizes nedēļā – neapdegt un aizstāvēties pret ultravioletajiem, lūpu balzāmiņš, paštonējošie līdzekļi, lai maskētu “balto zeķīšu sindromu, kas galīgi neiet kopā ar vasaras sandalēm, šausmas!” un pēc tam to visu lielo orgānu vēl relaksēt, mitrināt un citādi izpatikt – tāpēc MySkin paldies par skaistajām dāvanām un iespēju izdarīt pašām savu izvēli līdz pat mēneša baigām! Love you!

Un tiekamies nakamnedēļ ar Cut slice by Smiltenes Piens!

Pačeko šo
Close
Back to top button