2023kungi

PRINCIS FĀTERS

Mūziķa Prince (RIP) formālajā 65 gadu jubilejā, RTM kolektīvs 33 spēlētāju sastāvā aizvadīja kārtējo regulārā turnīra posmo OZO. Jau no paša starta bija redzams, ka sportisti ir izcilā formā un “izsalkuši” – ja tu nespēlēji mīnusos, tad tu biji mēslainē. Sajūta, ka šis bija nevis regulārā turnīra posms ar ierasto punktu sadali, bet gan spēlētāji cīnījās par kaut ko cēlāku un lielāku, kā piemēram, pirmo iemaksu hipotekārajam kredītam penthouse dzīvoklim kādā no ekskluzīvajām Purvciema daudzstāvenēm .

Atbildēt, kur meklējams šāds spēlētāju noskaņojums, ir tik pat neiespējami, kā atbildēt uz jautājumiem:

  1. Kas, pie velna, ir “Valsts noslēpums”, un kādēļ tas ir tikai viens?
  2. Kur paliek budžeta nauda?
  3. Rasols vai Rosols?
  4. Kur aug dritvaikociņš?
  5. Kā stāvēt caurvējā un nesaslimt?
  6. Kurš ir tas slavenais Gerkena partneris?

Turnīra tabulā pirmās astoņas vietas, pabeidza zem sava hcp. Vienu brīdi likās jau, ka gaidāma kārtējā pārspēle, kurā piedalīsies tūres leģendas Ivars Grunte un Ilmārs Naglis Sr (abi ilgstoši bija vadībā ar -5). Taču tā nenotika. Valdis Muižnieks laukumu pabeidza ar 76 sitieniem, un šķietami stabilu -6, kas normālā dienā garantētu bezierunu uzvaru. Taču arī tā nenotika..

Ilmārs, kurš tūrē zināms ar otro vārdu “Fāters”, neskatoties uz to, ka jau pēc laukuma pabeigšanas ar -6 bija devies uz savu nākamo nodarbību – akvareļu gleznošanas pulciņu, nolēma, ka “tā to nevar atstāt”, un atgriezās, lai uzvarētu. Vēl vairāk, Fāters atgriezās, lai izkratītu “dēlu” tā kā to šobrīd dara vecāki izkratot savu sākumskolas audzēkņu somas, meklējot elektroniskos veipus, saltiņus utml s#%dus! Rezultātā Valdis sadega un ar diviem ūdeņiem 13. pārspēles bedrē, nespēja vēl gūt pirmo uzvaru šogad, kurai viņš ir bijis notekti tuvāk nekā Markuss Riva Eirovīzijai.

p.s. Raksta titullapā glezna no Fātera privātās kolekcijas.

p.s.s. Tiekamies svētdien šī gada vienā no intriģējošākajiem pāru turnīriem Mārupes Kausā!

Pačeko šo
Close
Back to top button