2023kungi

MAIJS RTM, LATVIJĀ UN GOLFĀ

MAIJS RTM, LATVIJĀ UN GOLFĀ

Ir pagājis pēdējais 2023. gada pavasara – Maija mēnesis…. Šobrīd skaidru prātu (beidzot) atskatoties, šķiet, ka tas paskrēja vienā elpas vilcienā.

Daži RTM biedri skrēja apļus un kačāja bicepsus, lai iekļūtu Latvijas hokeja izlases pamatsastāvā, daži piemērīja kakla saisti, lai nokļūtu uz tās pašas izlases treneru soliņa; daži izbaudīja godīgi nopelnīto izdienas pensiju, bet pārējie paralēli hokeja drudzim, tikpat intensīvi dzenāja kaučuku (tikai nedaudz apaļāku) Latvijas labākajos golfa laukumos.

RTM mediju departaments bija paņēmis likumsakarīgu pauzi, jo savienot intensīvu atbalstu mūsu hokejam, golfam, tenisam un beisbolam (jā izrādās Latvijā spēlē arī to!), paralēli darboties prezidenta vēlēšanu ķēķī, un kur nu vēl atlicināt laiku typingošanas un reportāžu nodrošināšanas pienākumam, vienkārši nebija iespējams!

KAS NO TĀ VISA SANĀCA?

Latvijas Hokeja izlase un RTM kluba biedri Kaspars un Lauris tika pie jauniem golfa bumbiņu “marķieriem”!

RTM mediju departamenta darbinieki tika necerēti apbalvoti ar bezrūpīgu svētku pirmdienu (un jā.., kā rūdītus darba ņēmējus, mūs nesatrauc tāds bullshits kā papildus valsts socialās apdrošināšanas obligāto iemaksu darba devēja daļa).

Armands Tripāns apsekojot savus ASV īpašumus izpildīja hole in one… tikai grūtāku un tikai beisbolā!

Nikolajs izcīnija MidAm čempiona kausu. Tālis izcīnija Senioru M50 kausu. Vilis izcīnija seniorīgāku Senioru M65 kausu.

Maija beigās Latvija tika pie jauna Prezidenta, kurš, lai gan spēlē citā komandā, esam pārliecināti, ka spēs saliedēt visu Latvijas sabiedrību. Katrā ziņā RTM kolektīvā šobrīd ir daudz relaksētāka un draudzīgāka gaisotne, nekā iepriekš 🙂

KAS NOTIKA RTM TŪRĒ?

Major Nr=”1” by Mitigate

Šī gada pirmā Lielā Ķivere, jeb spēle no Pro izsitienu vietām OZO laukumā solīja daudz pārsteigumu, jo sezona vēl bija startā un “ziemas svingi” (nejaukt ar ziemas ķiršiem) bija pamanāmi gandrīz katra otrā spēlētāja biksēs. You name it – shank, flat, top, thin utt., tas viss bija un pārgāja.

Diezgan simboliski, ka labākais no visiem bija Reinis Miljons ar 75 sitieniem, jeb -4 Stroke Netto! Reinis pirms aptuveni gada sajuta sevī snaudošo hokejista talantu un biedra Rob Schremp uzraudzībā šajā īsajā laikā sprīdī sasniedza progresu, kādu amatieru hokejā sasniegt var retais. Lauzta potīte jaunajā hobijā hokejistam nav nekas īpašs, un Reinis maijā atgriezās spēcīgāks. Vēl jo vairāk, redzot, ka šīs spēles papildus likme ir izjāde ar elektrisko Ford Mustang sporta kumeļu, Reinis, kura svings ir tikpat mierīgs un plūstošs kā Dobeļa līganā Līgo zāle, nolēma, ka jādara viss iespējamais, lai varētu izvizināt savu žubīti ar jauno auto.. Attiecīgi šī gada pirmā Lielā Ķivere Reinim, bet dalītā otrā/trešā vieta David Pursley (2) un tūres debitantam Kārlim Bulānam (-2).

Nelson Mandela Trophy – Jūrmala

Reiņa iedvesmots pamodās arī cits RTM hokejists. Svens Dinsdorfs, kurš ne tikai šobrīd audzina topošo LV hokeja izlases vārtusargu, pats aprīļa beigās/maija sākumā izcīnija kaut kādu tur kausu vienā no ntajām LV amatieru hokeja līgām, momentāli tāpat kā Reinis pārlika hokejā iegūto labo fizisko formu uz golfu. 74 sitieni Jūrmalas golfa laukumā pat Maija sākumā, kad briesmīgais rafs vēl nav saaudzis, ir rezultāts, kuru ņemtu ik viens tūres spēlētājs. Lauris Mežsargs, kurš no malas izskatās visu gadu ir krājis dainas handikapu, mēģināja kaut ko spirināties pretī, bet, protams, neveiksmīgi. Pārspēlē Svens izpucēja arī Lauri. Jānis, the Michael Jackson step, Spalviņš ar kārtējo spēli zem laukuma PAR -1, varēja tikai savā Nelsona Mandelas mierā sūkt Carlsberg aliņu un skatīties kā jaunieši dauzās.

First Season Teambuilding

Šī gada pirmo pāru turnīru nosacīti vieglākajā formātā (scramble), varētu raksturot šādi – Mežaparku atkal pieskandina ZZ TOP divu akordu Hard Rocks.

Kad Mārtiņš 5 gadu vecumā apmeklēja ZZ TOP koncertu Rīgā 1996 gadā viņš vēl neapzinājās, ka laiciņu vēlāk nāksies muzicēt Māmiņdienas koncertā Ozo golfa klubā. Kā pieredzējis menedžeris un atjautīgs matemātiķis, spēlējot Lielo Ķiveri Edža apjauta, ka abu puterēšanai (42 un 40 puti) ir pamats tiekties statistiski uz sezonas vidējiem cipariem, tāpēc bija pamatojums apvienoties grupā ZZ TOP un pierādīt šo vienkāršo sakarību. Komandas Zaķis/Zālītis 26 puti bija pietiekami, gan, lai sakārtotu statistiku, gan pakārtoti uzraustos RTM turnīra piramīdas virsotnē. Ceturtās vietas ieguvēji “Siguldas Torpēdas” ar skaudību noraudzījās kā Zaķis ar HIMARS precizitāti nogādāja draivus laukuma punktos pēc Edžas pasūtījuma. Zvans no Zalužnaja (VSU genštābs) liecināja arī par starptautisku interesi pār jaunajām HIMARS iespējām un tehnoloģijām. Turklāt apbruņojumā esošās “Strela” un “Katjuša” spēja atrisināt HIMARS nobīdes, kas dažkārt radās konkurentu Krištopans/Pursley 63 (-10) un Baranovs/Bulāns 70 (-10) pretelektronisko ierīču darbību rezultātā. Tomēr bez variantiem – Edgars Zālītis un Mārtiņš Zaķis (ZZ TOP) ar 65 sitiniem bija labākais neto pāris, izcīnot čempionu kausu.

Cope priekam by Salmo

Makšķernieki ir dažādi. Ir sprinteri, kuri mētā spiningu. Ir maratonisti, kuri pacietīgi iemet un stundām ilgi vēro pludiņu. Ir tādi, kuri sēž laivā. Psihopāti bradā pa ūdeni un ķer ar “mušiņu”. Ir, protams, kretīni, kuri sēž krastā ar akumulatoriem, bet vēl ir plēsoņas, kuri kā lāči Sibīrijā ķer lašus ar rokām. Pie pēdējie pieder Salmo (viennozīmīgi labākais makšķerēšanas piederumu un ēsmu tirgotājs Latvijā) posma uzvarētājs Valdis Siliņš. Valdis daudzu gadus ir pavadījis jūrā, līdz ar to, salīdzinot pārējo RTM makšķernieku pieredzi ar Valda, ir kā salīdzināt maza, pamperī čurājoša bērna sļupstus ar Jaunsudrabiņa dzeju. Valdis kā Sibīrijas lācis bija nokļuvis pilsētas parkā un tur satiktos atpūtniekus saplosija bez ēsmas. Otrajā vietā RTM Sezonas līderis David Pursley (-5), bet trešajā Ints Pērkons (-4).

Spalviņš Stroke Challange

Pagājušā gada čempions Jānis Spalviņš, lai neapvainojas pārējie, RMT mediju ieskatā ir atraktīvākais stroke spēlētājs. Jā viņam nav LV čempiona titula, jā viņam nav pat RTM MVP titula, jā viņš arī MVP reisā ir tikai otrais, bet mēs jūtam, ka Jankam ir potenciāls, tādēļ arī RTM valde deva Jānim iespēju rīkot savu stroke turnīru. Noteikumi vienkārši – visi spēlē tīro stroke, tikai ar vienu niansi – izsitienu vietas noteiktas atkarībā no handikapa. Hcp līdz < 3,4- spēlēja no baltajām izsitienu vietām, hcp 3,5-6,9 no dzeltenajām izsitienu vietām, hcp 7,0-10,4 no zilajām izsitienu vietām, hcp 10,5-14 no sarkanajām izsitienu vietām.

Ar prieku varam paziņot, ka Spalviņa Stroke challange ceļojošo kausu, kuru izgatavojis pats turnīra autors ieguva Svens Dinsdorfs (dzeltenie tee), tādējādi apklusinot čīkstētājus, ka tie, kuriem jāspēlē no dzeltanajiem ir visnegodīgākā situācijā – jo parasts turnīrs, bet tiek nozagts hcp..  Svena uzvarai gan bija nepieciešama pārspēle, jo ZZ TOP ritma ģitārists, kurš kā īsts Blues brothers (spēlēja no zilajiem tee) pēc 18 bedrītēm arī uzrādīja identisku rezultātu +5. Visiem zināms, ka Svens darba dienu vakaros Mārupes bēniņos nodarbojas ar melno maģiju. Tādēļ ir acīmredzms, ka Svena melnais kaķis, sabakstītā vodoo lelle, kas guļ veca volvo bagžaniekā nostrādāja, atstājot Mārtiņu pārspēlē vieglā izbīlī – knaps double no zilajiem 13. bedrē. Dalītā trešajā vietā Keņins, Spalviņš, Mežsargs ar +6.

30 years of Eritrea

Nav īsti saprotams, kas ir 30 Years of Eritrea, bet katrā ziņā posmā sadūrās milži. Trīs tehnāri, kuri ir RTM MVP augšgalā nolēma uzrīkot šovu. Pursley – 72 sitieni, Keņins uzsita savu mīļāko ciparu – 69, bet Kristaps 71. Te nav daudz ko piebilst, pārējie vien varēja atvērtām mutēk vērot golfa stroke klīniku un mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties.

Pharaon Ramses Cup

Long story short – Matīss Kligins pārspēlē vinnēja Ivaru Grunti, un uzvarēja posmu ar -1.

Pēc spēles prese konferencē vaicāts, kā viņam tas izdevās, Matīss pārsteidza: “Vakar vakarā sastrīdējos ar sievu! Par to, kam labākas lirikas – Šakirai vai UFO! Kā vispār var prātā ienākt leģendu salīdzināt ar kaut kādu spāņu (?) skuķi, kas māk tikai gurnus grozīt?! Varēju visu atlikušo vakaru pavadīt viens dīvānā kā uzvarētājs un krāt spēkus. No rīta sapratu, ka s@#di ir, un vajag papildus finanšu resursus, lai aizvestu mīļoto uz Varšavu, kur uzstājās saldie Coldplay un izlīgtu mieru.”

Kā saka – pacan skazal, pacan zdelal. Trešajā vietā ar PAR palika Jānis Vaišļa un Ilmārs Naglis Sr.

Kas mūs sagaida jūnijā – “Nothing but blue skies and open fairways”!

Pačeko šo
Close
Back to top button