2023dāmas

Latvija uzvara!

Lai gan šajās divās nedēļās Latvijas dāmu golfs pagāja Latvijas hokeja izlases ēnā, arī, mums, dāmām, bija pāris intensīvas golfa nedēļas! Rekordi, divciparu mīnusi, panākumi un daudz jaukas balvas no mūsu sponsoriem!

Arī 7. LRTM posms bija pārsteigumu pilns – jau otro reizi pēc kārtas uzvaras laurus plūca Evita Bādere, šokējot savas tuvākās konkurentes ar -10 rezultātu (81 stroke)! Aija Veisa, kura spēlēja kopā ar Veroniku, kura finišēja ar – 6 (82 stroke), teica, ka nevarēja pat iedomāties, ka Veronika nebūs pirmajā vietā! Liels bija pārsteigums, apskatot rezultātus, ka -6 šajā posmā, ir tikai otrais rezultāts.

Trešajā vietā ierindojās Līva Legzdiņa, -3 (81 stroke)! Malači meitenes!

Uhhh…. un atsevišķas ovācijas mūsu Anniņai, viņa pārspēja pati savu LRTM labāko stroke rezultātu (2020. gadā 71), šodien izdarot 68 sitienus, – 4 pret laukumu!!!

Paldies mūsu sponsoram, Aivim Vegeram un viņa BLACK STUFF produktiem. Viņš mūs padzirdīja ar gardu prosecco un uzreiz parūpējās par mūsu zarnu trakta līdzsvaru, pacienājot ar gardo HAPPY TUMMY našķīti 😉 Viktorīnā atbildējām uz dažādiem jautājumiem un noskaidrojām, ka cukurs bloķē vitamīnu uzsūkšanos organismā. Apsolām, turpmāk ēst tikai veselīgi 🙂

8. LRTM posms, tikai aizvadīts Latvijas hokeja izlases ēnā, dāmas nebeidza līksmot par bronzas medaļu, AIRBALTIC lidmašīnas goda apli un puišu sagaidīšanu pie Brīvības pieminekļa!

Bet esam atbraukušas spēlēt golfu un arī uzvarēt!

Cik lieli mīnusi būs šoreiz?

Pieticīgāk, kā parasti, bet! Līva Legzdiņa uzvar pirmo reizi savā LRTM karjerā OZO golfa laukumā! Urrā! Pēc, viņas pašas vārdiem, tā esot bijusi 4. golfa diena pēc kārtas – dienu iepriekš Līva bija izcīnījusi godpilno 2.vietu pārspēlē Latvijas Midamatieru un Senioru atklātajā čempionātā un no rīta esot domājusi, vai nu, būs ļoti labi, vai $%^&*… Bija ļoti labi, lai gan līdz pēdējai bedrītei tika saglabāta intriga. Līvas fanu pulciņš lika likmes restorānā cik sitieni Sigitai Kalniņai būs laukuma pēdējās trīs bedrītēs, jo pēc 15.bedrītes Sigitai bija -5, Sigita uztaisīja kopā 5 liekus sitienus 16. un 18.bedrītē un spēli noslēdza ar E. Laikam domām tomēr liels spēks 🥴

Līva Legzdiņa -4

Aija Veisa – 2

Indra Eniņa – 2

8. LRTM posmu jau trešo sezonu pēc kārtas atbalstīja Kristaps Stokmanis ar brīnišķīgo T 6/8 Shop & Coffee veikalu dāvinot meitenēm TEVA apavus.

Turpinām līksmot par Latvijas hokeja puišiem, mācāmies un iedvesmojamies no viņiem!

Back to top button