2023dāmas

Pa pāriem(i) rieksti auga

Pa pāriem(i) āboliņ’

Pa pāriem(i) golfa dāmas

Pirmdien tūri nospēlēj’ (L.t.dz.atvasinājums)

Piedz.              Ai vir vir vir vir bum bum bum

Ai rrrrr rasasā

Pašķetinot tālāk tautasdziesmu skatīsim kurš ar kuru sagulēja un kuram žīds ar kuili cauri skrēja?!

Katru gadu skumstot pēc golfa ziemas garajos mēnešos, LRTM tūres ietvaros meģinām ieviest ko jaunu un radīt pa kādai labai tradīcijai. Tad nu pirmdienas posms bija ugunskristības šīssezonas jaunpienācējam turnīru kalendārā – pāru spēlēm, kuras iecerēts izspēlēt dažādos formātos, arī ar dažādiem spēles partneriem (vismaz tiem, kuriem kuilis cauri skrēja 😊), ar aptuvenu regularitāti reizi kalendārajā mēnesī. Par pāru turnīriem var nopelnīt punktus LRTM 2023 Orders of Merit sezonas ieskaitē. Max atļautais hcp ir 36 ar to vēloties iepriecināt, dot iespēju un atbalstu arī mūsu pašaizliedzīgākajām tūres dalībniecēm, kuras sezonas laikā “mokām” ar forsētajiem hcp. Un te uzreiz paveras arī iespējas shēmot un rēķināt komplektējot komandu un pieskaņojoties katras spēles formātam. Kā zināms, pāru spēļu formāti ir daudz un dažādi. Ar dažādu impaktu uz katru no spēles partneriem. Šoreiz izmēģinājām Greensome formātu, kur līdzvērtīgi katram komandas spēlētājam jāpierāda sava varēšana un “izšļūkt” uz otra pleciem nekādi nav iespējams! Merkantīla pāru sastādīšanas politika dzenoties pēc punktiem netika spilgti novērota, jo pārsvarā komandu komplektēšanā tomēr uzvarēja draudzība un pārī spēlēja tās, kuras izbraukumos kopā arī guļ 😊! Veicot pēcspēles zibaptauju par tēmu kā patika tika saņemti aptuveni šādi komentāri:

  • baigi grūts formāts – vajag mainīt;
  • es biju tādā stresā, ka pa nakti vēl nevarēju nomierināties un aizmigt, jo pārdomāju katru sitienu ko es varēju izdarīt labāk;
  • biju vīlusies un jutos drusku apdalīta, jo bija daudz jāgaida un nejutos izspēlējusies, tad sapratu – pareizi, uz pusi mazāk izdarītu sitienu;
  • viss forši, super

Domājams, ka pāru turnīri kalendārā ir uz palikšanu kopumā. Prieks arī par to, ka izvēlētā komandas hcp proporcija bija veiksmīga, jo lielākais vairums komandu nospēlēja pietuvināti sava komandas hcp ietvaros. Ar atseviškiem izņēmumiem, protams! Tad nu, lūk – lai tauta zina savus īstenos varoņus, komanda Rēvalde (Anete)/Tēraudkalna izgrieza visiem pogas ar -5. Un, kā katru sezonu ir bijis, to varam uzskatīt jau par tradīciju, LRTM tūrē sezonas sākumā mums ir “uzlecošā zvaigzne”, kas uzņemas stabilu OM ieskaites vadību un tad visu sezonu cīnās par pozīciju neatdošanu! Un šogad tā ir mūsu brīnišķīgā Anete, kas vispār dalību LRTM tūrē uzsāka divatā, ātri apsviedās uz riņķi un atgriezās, pagājušo sezonu paņēma savu pirmo posma trofeju un tika nominēta par Gada jaunpienācējas titula īpašnieci LRTM2022 un šosezon diktē noteikumus! Ļoti līdzīgu potenciālu uzrāda arī Anetes partnere Madara  – perfekta komanda, perfekts rezultāts un ne tur žīdi, ne kuilim vietas… Godpilno otro vietu ar -4 izcīnīja amazing pāris Perta/Lejiņa, paralēli paspējot gozēties fotokameras priekšā visu spēles laiku! Un par ko gan ne – tik foršas meitenes un spēle iet no rokas! Trešo godalgu ar -3 izcīnīja Vaišļa (Antra) / Kalniņa (Sigita) stabils, saskanīgs golfa pāris ar sportiskām iezīmēm. Apsveicam Jūs visas no sirds! Sīvu konkurenci spēles laikā sasniedzot -3; -4; -5 sastādīja arī pāri Kima-Zeile/Švanka-Mežule (tie ir divi cilvēki 😊), Grīnberga/Kauliņa, Freimane/Masaļska un Pīlādze/Simanoviča (Zanda). Vēl viens novērots pozitīvs blakusefekts pāru turnīram – daudz smuku Team Photo vienādos komandu kreklos, krāsu salikumos un anturāžā!

Pārējie trenējās, gatavojās nākamajiem turnīriem un pāru turnīriem, seko līdzi izsludinātajam pāru spēles formātam, nokomplektē komandu un “izšauj” visiem par pārsteigumu nākamajā piegājienā!

Un pasākums neiztika bez COL DU MARINE jūras kolagēna loteriju dāvanās, kas mums visām tik ļoti nepieciešams skaistumam, veselībai un sportiskiem sasniegumiem (www.coldumarine.lv, mēs Jūs zinām jau no pagājušās sezonas – paldies par to!).

Aizpildām pirmdienas turnīra dalībnieku sarakstu un tiekamies laukumā!

Back to top button