2023kungi

Like a sex Machine!

Ja Džeims Brauns (James Brown) nebūtu nomiris, viņam trešdien būtu palikuši 90. gadi”, Egīls Levits.

RTM kolektīvs šo cieto apgalvojumu nespēj atspēkot, tādēļ 30 cilvēku sastāvā nolēma nosvinēt Džeimsa-Džosefa jubileju, tā, kā to māk darīt vislabāk – ar kārtīgu golfa maču Vecmīlgrāvī.

Vispār tās bija dubultas svinības, jo vienam no tūres lielākajiem “sponsoriem” (tā viņš pats sevi dēvē) Gintam Zeltiņam – bija vārda diena.. Biedri vai nu to bija palaiduši garām, vai arī ievēroja “pazudušā dēla” Ģirta Spranča (tūres ATM pārzinis) aicinājumu nepostot čatā bezjēdzīgus suminājumus.. Tomēr Gints pats šādām detaļām uzmanību nepievērš, kā arī ilgi ļaunu netur un attiecīgi cienāja visus pirms mača reindžā ar izcilu viskiju..

Braucot uz Mīlgrāvi savā elektro Ford Mustangā, viņš klausījās uz repeat tikai un vienīgi smeldzīgo Džeimsa “It’s A Man’s Man’s Man’s World” (4,5 reizes), bet īsi pirms izkāpšanas Ozo parkingā tomēr vienu reizi pašmotivācijai uzlika arī “Get on Up”, un ar kāju, piesitot ritmiņu pie “Stay on scene, like a sex machine”.., viņš vēl nezināja, bet gan nojauta, ka viss, kas šodien būs jāizdara – jāpaliek uz skatuves.. Jautājums bija tikai ar kādu mīnusu – pret laukumu vai handikapu…

Visi pieci bogiji, bija pilnīgas bezrūpības izpausme. Kāds kurš spēj koncentrēties, noteikti nospēlētu daudz labāk! Diemžēl RTM MVP līderis laukumu izgāja par veselu sitienu mazāk, tādēļ redzu, ka ir kur tiekties. Tāpat redzams, ka Mauzolejs[1] sezonas sākumā neguļ, bet šauj! Sezona ir gara un gan jau kāds young guns pamodīsies (ja nebūs nobijušies un aizlaidušies uz citu līgu)”.. Tieši tik sakarīgus komentārus, sazvanīts vēlu vakarā pēc mača, sniedza posma uzvarētājs un čempions Edgars Zālītis. 76 sitieni un pieticīgs -6 Stroke Netto.

Trešdienas posms bija arī šī gada pirmais posms, kurā tūres biedri par dārgu naudu varēja “pirkt flaitus”, jeb izvēlēties spēles partnerus, lai nodotos RTM klasikai – pāru tango, jeb best ball kaislībām. Edgars kā pieredzējis kalnā kāpējs bija izvēlējies trīs pieredzējušas un labā fiziskā kondīcijā esošas šerpas, no kurām divām, neskatoties uz savu izcilo individuālo rezultātu, dāsni atlīdzināja tai skaitās par zaudējumu pāru best ball. Bet kopumā pirktais flaits sniedza atbalstu un kombinācijā ar Balasteross palīdzību “no augšas” Edža pārējiem neatstāja nekādas cerības, sasniedzot virsotni vienatnē!

Otrajā vietā Vilis Krištopans, kura sezonas startu var raksturot pārfrāzējot Kafku: “tā kā sliktāk iet vairs nevarēja, palika labāk!”, un pēc sekojošiem 90; 87, 80, beidzot pieņemami 77 stroke sitieni un zolīds -2 netto. Trešajā vietā Edgars Gauručs ar -1 stroke netto.

Apsveicam uzvarētājus un tiekamies svētdien – šīs sezonas pirmajā Lielajā Ķiverē, kas noritēs Mitigate kodā!


[1] “Prokurora” iedotais neoficiālais nosaukums tūres pieredzējušākajiem spēlētājiem..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button