2023dāmas

CHAMPIONS CUP 2023

Čempionu kauss, uz kuru tiek aicinātas iepriekšējās LRTM sezonas posmu uzvarētājas, ir aizvadīts! Vienīgi ar sacensības norisi tāpat kā pagājušo gadu ir laika apstākļu kataklizmas, kuru rezultātā tiek mainīts cīņas datums un laiks. Cerēsim, ka šī “tradīcija” nepieķersies šim turnīram kā pirtslapa… Gala beigās laiks bija brīnišķīgs, lai uzrādītu fantastiskus rezultātus!

Statistikas annāles:

2022
14 dalībnieki;    
“izcelts” closest to pin (Līva);
1 Eagle (Dana, Hole 11);   
8 Birdie;    
58 PAR;    
Vidējais dalībnieku hcp 16.07 

TOP 3
1. vieta Veronika (-3)
2.vieta Agita L. (-2)
3.vieta Līva, Ieva, Vita (E)
2023
17 dalībnieki;
“izcelts” closest to pin (Līva un tad Anete);
0 Eagle;
13 Birdie;
89 PAR;
Vidējais dalībnieku hcp 15.69

TOP 3
1.vieta Anete (-8)
2.vieta Veronika (-7)
3.vieta Baiba (-6)

Kura sezona izskatās labāk? Esam strauji progresējušas un nokoncentrējušās šim startam! Un visām spēlētājām, kas gozējas pa pjedestālu, vispār ir krietni uzlaboti handikapi salīdzinot ar iepriekšējo gadu! Kopumā no 17 golferēm 6 nogāja pa mīnusiem un divas savā hcp = 8 , kas vienāds ar pusi no dalībniecēm un turpat būtu klāt arī Lidija, kura accidentally uztaisīja 18tajā divus pāri PAR (un Lidija, starp citu, neizmanto LRTM nolikumā noteikto atvieglojumu – turpina rikšot ar visiem vienlīdz ātri!) un Aija Veisa, kura noraka spēli 8.bedrītē ar 10 sitieniem. Lieliski – turpinām virzīties, lai Tūres mērķis ir veicināt golfa meistarības izaugsmi spēlētāju vidū un dot ieguldījumu golfa attīstībai Latvijā nav tikai tukšs sauklis un ambīcijas bez satura un piepildījuma!

Vispār… es domāju, ka LRTM komandai ar šādu startu nav pretinieku Klubu Kausā 😊! Tikai jānokoncentrējas 😊!

Tā starp citu, ja runājam par spēles līmeni, piefiksēts, ka abos šīssezonas turnīros (Getliņi EKO un OX DRIVE) Ozo laukumā ir “paņemts” Nearest to pin 13tajā (karoga robežās). Un abas reizes uz šo balvu ir pretendējušas divas dāmas (Veronika & Ingrīda un Līva & Anete).

Kā jau Leaderboard liecina, tad cīņa par titulu, uzvaru un godalgotajām vietām noslēdzās reāli tikai izdarot pēdējo sitienu 18.bedrītē!!! Kā redzams – starpība starp līderēm, finišā ir viens sitiens – turpat arī Līva ar -5, kura pastiprināti piesekoja Aijai Veisai (nav informācijas kāpēc tieši viņai – autors izsaka minējumu, ka Midamatieris 2022 tiks atriebts) un redzot, ka Aija iesākusi ar -3 (pēc 7 bedrītēm) pēc pašas Līvas vārdiem “esot stipri iespringusi un sapratusi, ka baigi jācīnās”. Agnese divatā arī mierīgi dzīvojas pa mīnusiem, tāpat Indra, kurai hcp tuvojas nullei…

Vispār bija vēl tāds fakts, ka posma organizators pirmo reizi ieskatoties Leaderboardā uz 18 tee box, gandrīz pakrita ģībonī ieraugot, ka Veronika ar -7 nav pirmajā vietā! Pēc “morālā satricinājuma” uzreiz sekoja draivs ar slaisu Purvīša ainavā 😉 (cerams, ka varat iztēloties kur tas ir un, ja nevarat, tad tur laikam neesat pabijušas, jo fairway tur nav…)!

Forši bija arī visām sapulcēties un sumināt uzvarētājus Miro teltī baudot kūku, Baibas makarūnus un Prosecco –tā kā pieklājas solīdās biedrībās un kolektīvos (man šķiet, ka winneriem tas arī ir patīkami un priecīgi).

Tagad gaidīsim arī Anetes reportāžu Ko Anete dara weekendos vispār un cik tālu var aizvizināt Tesla (Anete solīja 😊)!  

Par braucamo milzīgs paldies OX DRIVE un personīgi Egijai Gailumai – būs mums jauna pieredze, jo kā Anete teica: “Ņekad neesmu braukusi ar elektroauto! Un uzreiz ar Tesla!”

Domāju ar ko tagad pabeigt un man šķiet, ka biļetīti uz nākamās sezonas Champions Cup var izcīnīt ikviena no mūsu meitenēm! Dodiet sev iespēju un izbrīvējiet pirmdienu pēcpusdienas!

Jau ļoti gaidām nākamo pirmdienu ar pāru kaujām, kur tiks izsniegtas divas biļetītes 😊!

Pačeko šo
Close
Back to top button