2023kungi

Andris Keisels kļūst filosofisks

Precīzi pirms 234 gadiem – tieši šajā dienā – 30. aprīlī ASV notika pirmā prezidenta Džordža Vašingtona (George Washington) inaugurācijas balle. Pirms tam nekas tāds nebija redzēts, jo, loģiski, arī prezidentu ASV pirms tam nebija..

RTM kolektīvs, kā jau rūdīti vēsturnieki, vienmēr bez īpaša uzaicinājuma ir gatavi atzīmēt būtiskus, vēsturiskus notikumus un kavēties smeldzīgās pagātnes atmiņās:

Tomēr vēl labāk RTM spēlētājiem izdodas radīt jaunas atmiņas (vismaz divas reizes nedēļā), kuras vēlāk apvijas ar mītiem un leģendām, jo kā saviem ģenerāļiem pie viskija glāzes inaugurācijas ballē teica Džordžs: “In the world full of a**holes it is better to be a d*ck” un atbrīvoja ASV no Angļu uzmācības.

Par to kā šodienas svinētājiem gāja, varētu daudz ko rakstīt, piemēram, kā Kaspars Freimanis līdz 12. bedrei bija pārliecinoši pirmajā vietā ; kā Uldis Sangovičs (kurš ir ļoti labs un ir paspējis to izstāstīt pat arī OZO jaunajam bumbiņu lasītājam Valērijam) gāja laukumu PARā līdz 4. bedrei, kā Marsels Vapne gāja laukumu -1 līdz 10. bedrei;  kā Arvis Zeile nospēlēja double bogey free un tā tālāk un tā joprojām..

Tomēr vienīgais, ko tā pa īstam vērts pieminēt ir Andris Keisels. Ja Andža būtu piedzimis 270 gadus iepriekš viņš, iespējams izskatītos ļoti līdzīgs Džordžam:

Tādēļ nav brīnums, ka lūgts, komentēt savu uzvaru Andris Vašingtons Keisels izklausījās pēc īstena goda vīra: “Es kavējos pie šīs perspektīvas ar visu gandarījumu, ko var iedvesmot dedzīga mīlestība pret savu zemi [golfu], jo nav patiesības, kas būtu dziļāk noteikta kā tas, ka ekonomikā [precīzā dzērienu menedžmentā] un dabas gaitā [čings čangs pareizā ritmā] pastāv nesaraujama savienība starp tikumu un laimi”.

Andris nospēlēja zolīdu septiņdesmit astoņu golfa p…. sitienu raundu un pārspēlē uz 13. bedres neatstāja ne mazāko cerību Arvim, atgriežoties RTM All Time Medalists desmitniekā. Otrajā vietā attiecīgi Arvis, bet trešajā Jānis, the fisherman, Vaišļa, kurš šogad ir apņēmies nospēlēt vairāk nekā 3 raundus, kas droši vien ir sliktas ziņas visiem pārējiem konkurentiem:

Izbaudam darba svētkus, kurus tradicionāli Latvijā atzīmē ar kārtīgu brīvdienu un tiekamies trešdien jau soulmūzikas noskaņās.

Back to top button