2023kungi

Sezona ir sākusies daudzsološi!

Šī pavasara karstākā diena (+20C) un RTM Tour Ķīšezera krastā izsēdināja 2022. gada Čempionu desantu, lai atklātu ilgi gaidīto sezonu. Kopbilde vēstures annālēm, skaisti ievada vārdi no tūres Prezidenta Arvja Zeiles, Carlsberg atspirdzinājums plkst. 9:00 no rīta un šovs varēja sākties.

Kopā 24 spēlētāji temperatūru sāka karsēt jau ar pirmajiem flaitiem. Līdera lomu uzņēmās pagājušā gada čempionu čempions, tas pats Arvis Zeile. Pēc neveiksmīga double 3 bedrē, Arvis nolēma, ka lietas jāmaina un pēc draiva pabijis 4. bedres mežā, izčipoja ārā, lai no 150 metriem ar 7 dzelzi iesistu bumbiņai pa pieri un nokārtotu pirmo Eagle, kas Arvja rezultātu pielīdzināja laukuma PAR. Paralēli Nikolajs Keņins iečipoja (ar flopu!!) Eaglu 11. bedrē, bet viņa partneris Marsels Vapne, lai gan divreiz puterēja uz Eagle 11. un 14. bedrē, tomēr šoreiz nekā, un ne par velti pēc raunda Marsels atšķirībā no pārējiem biedriem, nevis laiski atvilka elpu OZO bufetē, bet slīpēja tehniku OZO jaunajā puterēšanas laukumiņā. Vēl trakāk gatavojot šo ziņojumu, tikko pienāca, info, ka gan Marsels, gan Nikolajs ir galīgi satrakojušies un ir reģistrēti laukumā, ejot vēlreiz 18 bedres..

Ir lauku sētas dzīvnieki, ir džungļu dzīvnieki un ir PLĒSOŅAS. Vārdos neminēsim, kuri pieder pie pirmajiem, bet pie otrajiem pieder 2022. gada čempions Jānis Spalviņš un pagaidām bez vērā ņemamiem panākumiem RTM (ne čempiona kausa, ne MVP??)  spēlējošais tālšāvējs Kristaps Krištopans, kuri vienīgie bija labāki par Arvi strokā pēc deviņām bedrēm. Taču īstu plēsoņas rakstu parādīja Valmieras “mežakuilis” Ainārs Počs. Frontā 38 sitieni (jeb -5 stroke neto), back 9 viens errors – double PAR 12. bedrē un pārliecinošs -6 overall ļāva Aināram izcīnīt pirmo vietu un kā savā čempiona runā sacīja pats gaviļnieks “noņemt jautājumu vai 2024. gada pirmajā posmā viņš piedalīsies, vai nē“.

Otrajā vietā Uldis Baranovs, kurš uzvaru faktiski izlaida no rokām pēdējā bedrē uzsitot double. Trešajā vietā LV golfa izlases neoficiālais treneris Ivars Grunte, kurš pēc raunda bija ierasti mutīgs, paziņojot, ka šo sezon plāno visus raundus spēlēt robežās no -1 līdz-6, pret savu HCP, protams, (un aizgāja testēt jauno Callaway “āzi”, kurš dīrāšot skalpus, ne vienam vien tūres jaunpienācējam).

Pāris random atziņas:

  1. Izrādās ne tikai Spānijas ātrajos greenos var noputerēt nost no greena. Ja vajag padomu, kā to darīt, prasiet Jankam Spalviņam (2. bedre).
  2. Nesaudzīgs darbs valsts labā, iespējams, var atstāt negatīvu ietekmi uz golfa spēlei (neatceramies, kad pēdējo reizi Vilis nenobreikoja 90).
  3. “Labi, ka priekšā vēl ir 48 raundi”, Kristaps:

Sezona ir sākusies, ar ko visus apsveicam un aicinām trešdien posmā piedalīties arī trīskārtējo čempionu Uldi, čempionu Intu, Mareku, Lauri, Mairi un visus pārējos, kuri šodien, jocīgi, bet nekvalificējās?!?

Pačeko šo
Close
Back to top button