2023kungi

RTM iegūst MUSTANGU!

Amerikas autobūves un identitātes simbols Mustangs jaunajā sezonā kļuvis par RTM grūtākā un prestižākā sezonas formāta – “Lielās Ķiveres” galveno atbalstītāju. Reizi menesī RTM spēlētāji uzvarētāju noskaidro no Jūrmalas vai Ozo laukumu baltajiem Pro tee. Garais laukums spēj atsijāt tos, kas golfu spēlē no tiem, kas tikai domā, ka to dara! Pērn izteikti labākais no ‘’baltajiem’’ bija Svens, the Rainmaker, Dinsdorfs, kurš sezonā izcīnīja divas uzvaras, bet….‘’kaimiņa gads’’ beigās tas tomēr nebija, tā teikt “pietrūka distances”..

Šogad, uzvarot kādu no sezonas “Lielajām Ķiverēm”, spēlētājs iegūst Ford Mustang auto uz nedēļas nogali (no piektdienas vakara līdz pirmdienas rītam) ar pilnu uzlādi, kura nodrošinās distanci, lai brīvdienās aizbrauktu uzspēlēt golfu (un arī atgrieztos mājās) uz kādu no Lietuvas vai Igaunijas tālākajiem laukumiem. Savukārt citiem RTM biedriem sadarbība piedāvā veikt testa braucienos ar Mustang Mach-E , iepriekš saskaņojot testa izbrauciena laikus. Jebkurš no mums jau sākot no šodienas var pieteikties testam – sūtot pieteikumu Egija.samuseva@inchcape.lv, norādot savu vārdu ar ‘’atslēgas vārdu’’ (RTM Lielā ķivere).

FORD Latvija komandas vārdā novēlam panākumus ikvienam golfa spēlētajām “Lielās Ķiveres” turnīros šajā sezonā! Mums ir patiess gandarījums, ka sadarbības ietvaros varam atbalstīt sportisko azartu, domājot arī par vides pieejamību un saglabāšanu. RTM ir tūre ir raksturīga ar azartiskiem un sportiskiem spēlētājiem, gluži tāpat kā Mustang Mach-E ir jaudas un dinamikas simbols. Mūsuprāt tā ir lieliska kombinācija”, uzsver Ford Latvija autocentra direktors Ivo Velde.

RTM tūrē jau pravietiski ir spēlētāji, kuri ikdienā pārvietojas ar ‘’zaļo’’ Mustangu – tāpēc droši, iespaidus no viņiem varat iegūt klātienē. Auto apskatei būs pieejams Jūrmalas laukuma posmos. Protams, īpaša ekstra no FORD Latvija būs RTM sezonas čempionam, taču vēl neskriesim zirgiem pa priekšu!

Kungi – dodamies savvaļā!

Back to top button