2023kungi

Carlsberg + RTM

Crème de la Crème!

Sešus mēnešus un divdesmit divas dienas kopš pēdējā oficiālās golfa spēles, šo svētdien – 23. aprīlī sezonu uzsāk Latvijas labākie amatieru golferi – RTM pērnās sezonas posmu čempioni, jeb tie, kas kaut reizi 2022. gadā ir izbaudījuši uzvarētāja godu, kas nenāk viegli!

Neapšaubāmi daudzi no šiem brašuļiem jau prātā ir sarakstījuši runu šī gada “Lielā fināla” vakariņām. Vēl vairāki ir pārliecināti, ka ziemā ieliktās fizikas vai svinga jaunās rutīnas dēļ, pretinieku šajā sezonā nebūs.. Taču mēs zinām, ka bieži vien golfa realitāte iesper uz pirmā tee – pirmajā hukā pa kreisi (Ozo Rožu krūmā) vai slaisā pa labi (pāri žogam, kas atdala Ozo pirmo bedri no šosejas). Un tad sākas “ilgais ceļš kāpās”. Dažiem sezonas laikā no tām izdodas izkļūt, bet dažiem mēģinājumi rast atbildes (tai skaitā uz retorisko jautājumu “Kāpēc?”) bieži vien noved pie nākamā atklājuma – atbilžu nemaz nav..

To kādi būs šīs sezonas jautājumi un kādas būs iespējamās atbildes uzsāksim šķetināt RTM mājas laukumā ‘’Ozo golf club’’ – svētdien, 9:00. Aicinājums viesiem “Čempionu brokastu’’ dalībniekiem ierasties uz pirmā tee 8:45, jo būs pārsteigumi.

“CARLSBERG” – RTM sezonas sponsors!

Labākais alus (un šoreiz bez “iespējams”) pasaulē “Carlsberg’’ un RTM kļūst par sadarbības partneriem 2023. gada sezonā.

920 litri (jā, vīri, pārlasiet vēlreiz!) uz apiņu bāzes brūvēts vitamīndzēriens sezonas laikā veldzēs mūsu tūres spēlētājus, neļaujot tiem dehidrēties.. Dāņu alus darītavas vēsture kopsolī ar sportu ir jau no pirmsākumiem. Ja golfs ir viena no cilvēces senākajām spēlēm, tad ‘’Carlsberg’’ mūsdienās ir viena no lielākajām Eiropas alus darītavām, kas dibināta pirms 176 gadiem. RTM saime patiesi var justies gandarīta, ka tā tiek novērtēta starp daudziem pasaules sporta milžiem vai pasākumiem, kurus atbalsta ‘’Carlsberg’’.

“Izvērtējot dažādas sadarbības iespējas, primāri raugāmies uz to, lai tā būtu emocionālā līmenī saderīga, tostarp sniedz arī praktisku saderību. Mūsu ilgtspējas stratēģijas “Together Towards Zero and Beyond” viens no pīlāriem ir atbalstīt vietējo kopienu aktivitātes, savukārt emocionāli “Carlsberg” zīmola tēls vēsturiski saistījies ar aktīvu atpūtu, svaigumu un zaļumu. Tieši tāpēc esam priecīgi par uzsākto sadarbību ar draugiem no “Race To Milgravis”. Savstarpēja izpratne par projekta mērķiem rada pamatu spējai strādāt sinerģijā, atbalstot viens otru mērķu sasniegšanā – veicināt golfa attīstību Latvijā un Baltijā, šajā procesā nostiprinot arī “Carlsberg” zīmola klātbūtni šīs aizraujošās spēles pasaulē. Ātri sapratām, ka esam uz viena viļņa un gatavi virzīties tālāk,” uzsver AS “Aldaris” “On-Trade” mārketinga aktivizāciju vadītāja Linda Mazjāne.

RTM spēlētājiem visos 46. sezonas posmos tiks nodrošināts “Carlsberg’’ sortiments uz pirmā un desmitā izsitiena vietām.

920 litru izaicinājums un savstarpējā sadarbība sola patīkamus pārsteigumus, tādēļ novēlam spēlētājiem saglabāt modrību un izturību visas sezonas garumā,

Jūsu RTM valde

Back to top button