2023kungi

RTM Tour 2023*

Nu ko, biedri, fani un $pon$ori – Ziemassvētki ir nosvinēti, visi iespējamie Jaunie gadi arī, Eirovīzijas finālisti ir iebalsoti, labākie aktieri un izrādes ir noskaidrotas un zelta mikrofoni izdalīti.. Ne mazāk būtiski – Latvijai ir jauns Golfa federācijas prezidents[1] no RTM biedru vidus, kurš ir solījis savu pirmo “Lielo interviju” sniegt tieši RTM mediju departamentam (ļoti gaidām, kad prezidenta kunga preses sekretāre izbrīvēs viņa aizņemtajā kalendārā ~2h logu bezprecedenta pratināšanai)! Vienvārdsakot –  visi priekšnosacījumi ir iestājušies, lai startētu jauno LV golfa sezonu, kurā RTM Tour kalendārs ir būtiska sastāvdaļa jau 12. sezonu.

Kā savā grāmatā manifestē šobrīd karstākie LV alpīnisti: “Veiksme mīl tos, kuri tai gatavojas[2], tādēļ arī mēs nākam klajā ar provizorisko RTM kalendāru un šīs sezonas jaunumiem, lai jūs, dārgie golferi, variet sākt gatavoties! Lai gan ar lielu pārliecību varam apgalvot, ka posmu datumi nemainīsies, kalendārs ir uzskatāms par provizorisku, jo šogad RTM Tour piedzīvo nebijušu sponsoru pieplūdumu. Līdz ar to RTM sponsoru piesaistes departaments joprojām strādā melnām mutēm un lipīgiem pirkstiem (sticky fingaz), dīlojot labākos nosacījumus tūrei un apkopojot idejas, kādus katrs no sponsoriem vēlas realizēt konkrētā posma ietvaros. Joprojām nav par vēlu pieteikties un kļūt par kāda no posma sponsoru ar Tev, dārgais RTM Tour biedr, vai vienkāršais lasītāj. Viss kas ir jāaizdara – jāsazinās ar Aināru P. vai Andri K. un jānokārto nebūtiskas formalitātes un, protams, neliels, materiāls stimuls biedrības kontā (sk. nolikumu).

Tiem, kuriem ir slinkums priekšlaicīgi pētīt kalendāru, un kuri pa dzīvi peld pēc īstenas anglosakšu devīzes: “we’ll climb that mountain when we’ll get there”, apkopojam būtiskākos 2023. g. sezonas jaunumus, īsumā:

  1. Sāksim, iespējams, ar nepatīkamāko – RTM Tour atšķirībā no mūsu lielā, brūnā, [cenzēts] austrumu kaimiņu lāča, nav atrauta no pasaules banku un finanšu sistēmas. Tādēļ RTM Finanšu departamenta izpilddirektors un budžeta kontrolieris vienā personā, kases deficīta nepieļaušanai ir ierosinājis un RTM TOUR valde ir vienbalsīgi apstiprinājusi licences maksu 2023. gadā – 100 EUR. Lūdzam, naudiņu A$AP ieskaitīt biedrības kontā.
  2. Tiks aizvadīti vairāki komandu mači, tai skaitā pirmo reizi pasaules golfa vēsturē tiks aizvadīts “Starpkontinentālais pāru mačs”, kurā viens pārinieks atradīsies Skotijā, kamēr otrs vienlaicīgi Rīgā (info sekos pirms posma).
  3. Notiks RTM čempiona, vairākkārtējā MVP un LV divkārtējā golfa čempiona Nikolaja K.un viņa uzticamā ieroču nesēja Marsela V. trīsdienieks Igaunijā (info par braucienu sekos pēc tee time rezervācijas).
  4. Par godu 2022. gada RTM čempionam Jānim Spalviņam tiks ieviests jauns formāts (divi posmi) “Spalviņš Stroke Challange” (info par noteikumiem sekos pirms posma).
  5. Pēc aptaujas rezultātiem – ir ievērojami samazināti Rainbow posmi (tāds palicis tikai 1). Lauri, sorry!
  6. Tāpat kardināli sarucis posmu skaits JGCH. (Mēs bēdājamies kopā ar jums un atvainojamies tiem 3 RTM Tour biedriem, kuri nopirka sezonas kartes JGCH tikai RTM posmu dēļ).
  7. Lielājā Finālā abas dienas sacensības tiks aizvadītas no dzeltenajiem tee!
  8. Ar skatu uz nākotni – notiks Junior RTM fundraising (plašāka informācija sekos)! Bet kolēģi, laipni atgādinām, ka mums ir piefiksētas visas iepriekšējā Lielā Fināla Galā Dinner, iespējams, izmainītā apziņas stāvoklī izteiktās biedru finansiālās apņemšanās, kuras drīzumā tiks liktas galdā, aicinot izpildīt solīto!
  9. Visbeidzot faniem un fanēm – RTM Tour mediju departaments offseasonā ir čakli pastrādājis un 2023. gadā publicēs 10-12 Latvijas golfa stāstus/video intervijas ar RTM Tour labākajiem un fanu iemīļotākajiem varoņiem.

Pirms kāda laika, RTM slēgtajā komūnas čatā tika publicēts aicinājums uzsākt specializētus fiziskās sagatavotības treniņus, lai 2023. g. sezona būtu augstvērtīgāka, nekā iepriekšējā..

Lai motivētu snaudošos – šeit neliels ieskats no pirms sezonas treniņnometnes pirmā fiziskās sagatavotības treniņa (ievērojot GDPR HD video kvalitāte tika pazemināta, lai apgrūtinātu personu identifikāciju):

Video publicējam apzināti, jo pēc priekšpēdējās valdes sēdes, kurā RTM Tour valdes locekļi retrīta atmosfērā uzklausīja RTM galvenā statistiķa un sportiskās kvalitātes līmeņa uzrauga Edgara Z. ziņojumu par RTM biedru (ne)sportiskajiem sasniegumiem 2022. g. sezonā, esam joprojām dziļās pārdomās..

Mēs, apzināmies, ka publisks aicinājums katram biedram piedomāt par savas fizikas un svinga tehnikas uzlabošanas nesezonā, ir tikpat lietderīgs kā izkopt bērnos ticības macību ar pļauku palīdzību, tomēr mēs laicīgi brīdinām, ka Edgara apkopotie dati tiks padarīti publiski pieejami martā, kad plānojam arī finalizēt sezonas kalendāru, lai aprīlī sāktu sezonu. Jums vēl ir laiks..

Vēlot sekmes RTM Tour biedriem LV Ziemas čempionātā, uz saziņu!


[1] https://www.lsm.lv/raksts/sports/golfs/puces-vieta-golfa-federaciju-vadis-tregers-darbosies-sporta-veida-popularitates-vairosanai.a495759/?fbclid=IwAR3Rxm338bOzHPYQRpAqIIxM7wxD7CqccmK9ac-WXrc9LQryoeuv-mDpVV4

[2] Liepiņš K, Liepiņa K, “Pamirs mana sirds mīlestībā”, Apgāds Zvaigzne ABC, 2021.

*Raksta bildi (tāpat kā daudzus topošos posmu apskatus) ir ģenerējis mākslīgais intelekts, kurš paredz, ka RTM Tour biedru sasniegumiem 2023. gadā un devībai Junior RTM only sky is the limit!

Back to top button