2022dāmas

Ardievas LRTM2022 sezonai

Skumjš virsraksts tā padomāju…bet no kuras puses skatās – tāpat kā mats zupā vai uz galvas 😊! Jo noslēgums ir arī vienlaicīgi kaut kā jauna sākums. Sveikas mēs sakām skaļi un lustīgi – tas ir pierādīts! Lielā Fināla (LF) cīņas par vietu zem saules ir ļoti spraigas un neparedzamas – tātad ardievas ir košas! Un sasniegtie sezonas rādītāji ir žilbinoši! Kā darām šoreiz – visu pēc kārtas? Visu “ne pēc kārtas”? Vai kā sanāk? Paldies, ka izvēlējāties – kā sanāk! LF izaicinājumu ir vērts pieņemt ikvienai tūres dalībniecei kura jūt sevī sportisko azartu, jo kā liecina statistika – sezonas laikā izcīnīto bonusu svars un spiediens ir visai liels. Arī šogad. Varētu pat teikt, ka bonusa nasta ir nepaceļama, jo pretējais nav pierādīts… kas attiecīgi – ir liela iespēja visām spēlētājām cīnīties par Lielo Balvu Elite Trophy ceļazīmi, lai kur arī Jūs atrastos starta tabulā. 2020.gada tituls un Runner Up tika izcīnīts startējot attiecīgi no 10. un 6. pozīcijas. 2021. gada tituli no otrā un devītā starta celiņa. Šajā sezonā – no 3šā starta laukuma un no nekurienes ar E (Laura Kalniņa bravo!).

Kaut arī mēs vēlējām skaistu spēli Veronikai, jo viņa bija pelnījusi uzvaru visās frontēs un nominācijās – gan par hcp dilumu, gan par darbu LRTM Valdē, gan par sirsnību un Labdarības pasākumiem sezonas laikā un arī pirmās dienas Ozo out  bija izcils (34) saglabājot bonusa doto priekšrocību pret Līvu un atraujoties no citām sekotājām vēl par pāris punktiem, tomēr laukuma otrā puse izrādīja lielu pretestību. Tajā brīdī, kad šķiet starta stress ir pārvarēts godam. Un JGCH nedeva atelpu. Līva nospēlēja skaistu un stabilu sezonu. Es zinu, ka Līva šajā vietā protestēs, jo Līvai stabila sezona saistās ar – visu laiku top 3! 😊 Bet es sniegšu rakstisku paskaidrojumu šeit pat uz vietas – proti, 10 labākās spēles, kas iegāja OM bija nopelnītas akurāt’ šādi – 1 aprīlī, 2 maijā, 1 jūnija, 2 jūlija, 2 augustā un 2 septembrī. Nu, apstrīdiet nu manu vērtējumu! Līva nozibeņoja LF pirmo dienu(71) un bija tonusā arī savā, kā mēs zinām, “mīļākajā” laukumā, kaut gan, patiesību sakot, mīļākajā nevajadzētu likt pēdiņās, jo Līva ir arī JGCH Karaliene 2022!  Un bija patiesi, patiesi priecīga un laimīga (un mēs līdz ar Līvu, jo ir ļoti patīkami redzēt patiesas emocijas!) par LRTM Čempiona 2022 titulu un savā speach sacīja, ka Tas man bija ļoti, ļoti svarīgi, es to ļoti, ļoti gribēju, … ! Papildus augstākminētajam Līva šosezon ir arī nodilinājusies līdz skaistam sinlge! Un gaida savu pretinieku LRTM&RTM Battle! 😊 Un ja jau reiz mēs te par handikapiem esam sākuši, tad pie LRTM sezonas izcilībām ir jāmin sekojoši fakti, kas apstiprina tūres darbības principu neapgāžamu pareizību un nepārprotamu virzību uz tūres mērķu sasniegšanu! Tūres mērķis ir veicināt golfa meistarības izaugsmi spēlētāju vidū https://www.milgravis.com/

Lielākais hcp grieziens sezonas laikā apaļi 8 Agita Lejaskraukle! Baiba, Sigita, Linda Trečaka 7. Dace, Ieva Masaļska, Veronika, Marina, Ivita starp 4 un 6. Indra Eniņa no 5,4 uz 1,9! Un citi sezonas rezultāti papildinājuši single hcp rindas, krietni aizvērts gap “padsmit” hcp grupā, daudzi ir iekļuvuši kategorijā, kad LRTM posmus var spēlēt jau bez forsētā handikapa un vēl vairāki tam reāli tuvojas un – daži par to sāk uzdrīkstēties domāt! Vareni! Nu tad tāpat turpinām!

2022 uzturam esošās LRTM tūres tradīcijas – Cēsu Alus Match Play, Labdarības turnīrs, regulārie posmi, Klubu kauss, Battle un Minnie Mouse, iedibinām jaunas tradīcijas – maratons! Darbinām Insta un FB, rakstam rakstus, piefiksējam faktus, vedam uzskaites un reitingus!

Par ballīti? Paldies, ka ieradāmies! Paldies, ka tas notika! Paldies par emocijām un kopābūšanu laukumā un ārpus tā! Milzīgs paldies Jurmala Golf Club Restaurant par vakara “servēšanu”, izcilo kvalitāti, atsaucību un visiem papildus servisiem, kas tika nodrošināti! Raivo Sarelainens par pasākuma iemūžināšanu, par portretiem un visumā par foršo kompāniju! Varim Vētram par pacietību, brīnišķīgu dzeju un mūziku! Visiem, visiem šīssezonas fantastiskajiem sponsoriem, kas atbalstījuši mūsu sportiskos centienus un darījuši mums prieku, un organizējuši jaunas iepazīšanās, un veicinājuši paradumu maiņu, iniciējuši jaunas lietas kopsummā izsakot to 14 000 EUR pienesumā!

Par sezonu ļoti, ļoti īpašs paldies no visas sirds LRTM Valdei – Agnesei, Aijai, Ievai, Ivitai un Veronikai!!! Mēs varam tikai cerēt, ka Jums pietiks spēka un enerģijas nākamajām LRTM golfa sezonām!

Lai izdevies LRTM 2022 Elite Trophy brauciens uz golfa meku Malagā! Un tiekamies LRTM 2023!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button