2022kungi

Jānis Spalviņš – RTM Čempions 2022

The King is dead, long live the King!”

Aizritējušā nedēļas nogalē notika RTM Lielais Fināls, kurš ir rezultējies jauna čempiona iecelšanā. Jānis Spalviņš ir ne tikai uzvarējis un kļuvis par Latvijas labāko golferu čempionu, bet ir lauzis RTM ilggadējo lāstu, kas paģērēja, ka sezonas ranga līderim uzvarēt un izcīnīt iekārojamāko trofeju – RTM ceļojošo kausu, nav iespējams. Pēdējais, kam tas izdevās bija Uldis Sangovičs tālajā 2016..

Par to, kā tas notika varētu sarakstīt kārtējo asa sižeta filmu, kurā viens bruņinieks naidnieku ielenkumā bēg, bet pārējie viņu ķer, ķer, bet… nenoķer…

Spēlētāju, kuri reāli pretendēja uz trofeju bez Jāņa bija gana. Pirmajā dienā Mārtiņš Zaķis sāka apņēmīgi – pēc Jāņa diviem bogijiem OZO otrajā un trešajā bedrē un double sestajā bedrē, Mārtiņš izvirzijās vadībā. Arī regulārās sezonas #2 Valdis Muižnieks, lai acīmredzami netika galā ar spriedzi, turējās “in contention”, bet līderiem pēc pirmās dienas pamatīgi pakausī sāka elpot saniperis Kristaps Krištopans, iepriekšējā gada čempions Ints Krasts, šī gada matchplay čempions Kaspars Freimanis, un sevi pierādīt alkstošais Dāvis Nātriņš.

Otrās dienas final flaits – Jānis, Kristaps, Valdis, Ints, kuriem sekoja Kaspars, Dāvis, Marsels un Aldis, kas solīja drāmu un spriedzi 5 stundu garumā.

Jānis sāka pārliecinoši – trīs pāri un berdijs. Bet tad norauts draivs un mistika ap grīnu 5. bedrītē, Jānim piespieda ierakstīt rezultātu kartē triple bogiju, kam sekoja tūlītējs bogijs 6. bedrē un Jāņa vadība pret runner up Kristapu no 6 sitieniem bija sadilusi uz 3, kas Jūrmalas laukumā var būt arī vienas bedrītes jautājums… Grūtības dzīvē un golfā mums parāda, kas ir kas, un Jānis pēc aukstās dušas spēja saņemties – pārliecinošā vadība tika atjaunota uzreiz 7. un 8. bedrē ar diviem berdijiem, un punkts uz “i” tika pielikts ar kārtējo Jāņa berdiju 17. bedrē. Čempiona cienīga spēle, rezultāts un iznākums un mēs visi noliecam galvas jaunā čempiona Jāņa Spalviņa priekšā.

Race to Milgrāvis – čempions Jānis Spalviņš

Otrā vietā, jeb runner upKristaps Krištopans

Trešā vieta – Kaspars Freimanis

Pēcspēlēs intervijā atbildot uz jautājumu, kas ir čempiona recepte, Jānim vārdi nebija jāmeklē: “katrs sitiens kā pēdējais un maksimāla koncentrēšanās divu dienu garumā. Gulējis dēļ murgiem neesmu divas dienas, bet tas viss bija Tā vēēērts!

Golfs

Ar šo XI Race to Mīlgrāvis sezona ir galā. Apsveicam visus biedrus un tiekamies nākamajā sezonā par kuras jaunumiem un RTM Tour nākotnes vīziju informēsim jūs laika gaitā līdz nākamās sezonas sākumam!

p.s. 16. oktobrī notiks tradicionālais RTM vs LRTM Matchplay turnīrs, kurā kapteinis Jānis Spalviņš vedīs RTM Lielā fināla TOP8 cīņā pret LRTM kapteini un šī gada čempioni Līvu Legzdiņu un LRTM Top8!

Pačeko šo
Close
Back to top button