2022kungi

Multiplikators aizcērt durvis, bet ielūdz uz Lielo Finālu

Tas neizbēgami ir noticis. Race to Milgrāvis XI sezonas regulārais turnīrs ir aizritējis. Kāds var skumt par nepiepildītajiem mērķiem, kāds priecāties par sasniegto progresu, bet fakts ir fakts, kārtējais sešu mēnešu golfa maratons ir noslēdzies, un palicis ir tikai saldais ēdiens – Lielais Fināls, jeb ze Tournament of Tournaments, jeb punkts uz “i”..

Pirms mēs pievēršamies prognozēm un tehniskām detaļām par Lielo Finālu, pāris vārdi par Pēdējās cerības kausu, kas tradicionāli ir viens no apmeklētākajiem regulārās sezonas posmiem un šodien notika Ozo Golf Club. Dažiem tā ir pēdējā iespēja kvalificēties Lielajam Finālam, dažiem pakāpties Order of Merit, dažiem iekļūt nākamā gada Tournament of Champions, bet dažiem tās ir kā vikingu bēres, kurās kopā ar sijām, kuras notur sivēnu kūts jumtu, sadeg arī pēdējā cerība aizvadīt kaut vienu normālu golfa raundu sezonā.

Šādā nokaitētā, bangojošā vētrā emociju tornado var iesūkt un izspļaut mēslainē jebkuru psiholoģiski nenobriedušu spēlētāju, bet parādās arī īstās haizivis, kuras visu sezonu ir peldējušas dziļajos ūdeņos.

Vien no šādām haizivīm ir Jānis Spalviņš (HCP 1,7, jeb drīzāk HCP +1,7). Trīsdemit pieci sitieni frontā; trīsdesmit četri sitieni back 9, kopā Jānim uzsitot savu mīļāko skaitli 69, un šķita, ka Jānis, izcīnīs kārtējo pelnīto uzvaru. Tomēr tā nedomāja Igors, Multiplikators, Lipskis. Igors, kurš šosezon bija aizvadījis tikai 15 posmus, un par kuru kuluāros diezgan pārliecinoši runāja par pievienošanos LIV Golf tūrei tur pieejamo honorāra multiplikatoru dēļ, pirms raunda uzlika savās JBL austiņās savu mīļāko Dr. Dre dziesmu un apstādināja to pie otrā panta teksta: “N**as try to be the king, but the Ace is back [..]”. Igoram visā raundā viens mistisks doubles un trīs pavirši bogiji, kas summā deva -8, jeb Stroke Netto 64! Ne Jāņa 6 berdiji, ne PAR 16. bedrē ar provizorisko bumbiņu (otro sitienu no +/- 200 metriem Par 5 noliekot uz tap-in), Igora zoles kārtis pārtrumpēt nevarēja!

Apsveicam Igoru ar pirmo individuālo uzvaru kopš 2019. gada jūlija, un tagad noderīga informācija, gatavojoties Lielajam Finālam.

Fināls kā parasti divas dienas.

Piektdiena OZO golf club:

 1. Tee time no plkst. 13:00
 2. Spēle baltajiem izsitieniem un tā ir moving day Lielā Fināla pēdējās dienas flaitu secības noteikšanai
 3. Flaiti iet pēc Order of Merit, sākot ar labākajiem

Sestdiena Jūrmala Golf Club and Hotel:

 1. Tee time no plkst. 10:00
 2. Flaiti iet pēc piektdienas rezultātiem, labākajiem spēlējot pēdējiem.
 3. Posmā ir iespēja piedalīties arī tiem biedriem, kuri nav kvalificējušies Lielajam Finālam (10 spēles).
 4. Sestdienas rezultāts iet atsevišķā ieskaitē, punktus sadalot pēc RTM Tour nolikuma pamata principiem.
 5. Closest to Pin JGCH 9. bedrē

Gala Dinner JGCH restorānā :

 1. RTM Tour valdes XI sezonas apskats, finanšu atskaite, ziņojums par nākamās sezonas plāniem
 2. Menu 3 kārtas (samaksa iekļauta jau maksā par Lielo Finālu)
 3. Apbalvošanas ceremonija
 4. Afterparty lokāls tiks nolemts uz vietas (sievām ar pārliecību varat teikt, ka pirmdien būsiet sasniedzami).

Play well!

Pačeko šo
Close
Back to top button