2022kungi

Cāļus (un lāčus) skaita rudenī!

Ir pienācis ražas novākšanas laiks dabā un arī RTM, tāpēc pirms Pēdējo cerību kausa trešdien Ozo un Lielā Fināla (piektdien OZO, bet sestdien JGCH), sniedzam jums atskatu par augusta beigās/septembra sākumā aizvadītajām sacīkstēm RTM Tour ietvaros:

1.Cilvēkam vajag suni

Edmunds

Ja kādreiz cilvēku labākais draugs, kurš palīdzēja, gan darbos, gan atpūtā bija zirgs, tad šobrīd zirgus ir nomainījuši traktori, un skaidrs ir viens – cilvēkam vajag suni! RTM Top “dogg” ir Hugo, jeb Collider of Tintangel Winds, kuram par godu šogad notika jau desmitās sacīkstes.

Uzvaru izcīnīja Edmunds Jansons, aizvadot pārliecinošu spēli ar 76 golfa sitieniem. Līdzīgi kā nopelniem bagātās rakstnieces Regīnas Ezeras romānā, RTM Collider of Tintangel Winds sākās ar intrigu un iespējamo mezglpunktu – naudas sadedzināšanu – jo mēs zinām, ka berdijs pirmajā bedrē (Edmunds) ir kiss of dad (death). Pakāpeniski Edmunda un citu spēlētāju stāstījums laukumā atklāja gan pagātnē pieļautās kļūdas, gan tika, protams, radītas arī jaunas, bet kopumā stāsts bija kvalitatīvs – no top 6 spēlētājiem 4 pārvarēja maģisko zem 80 sitienu spēli. Edmunds gan izpildīja doublu 17. bedrē, bet tas neliedza apsteigt otrā vietā palikušo Gulbenes vaislas kumeļu – Ingaru Andževu par vienu sitienu.

2. Boomerang always returns

Valters

Valters Durevskis sāka nepārliecinoši – bogijs, doubls, 1. un 2. bedrē. To pašu izdarīja arī 8. un 9. bedrē. Bet kā vēsta sens indiāņu sakāmvārds “boomerang na-alaghachi mgbe niile” un Valča kā back nine palaida perfekto trajektoriju, tā spēja to noturēt arī pārspēlē ar Matīsu Kliginu, izcīnot pirmo uzvaru šogad.

3. Foursome championship

Valters
Renārs

Zināmās aprindas ir vairāk zināms Threesome[i] formāts, bet RTM neraustās un iet tālāk atklājot Foursome championship. Dzelzs jākaļ, kamēr karsta, un iepriekšējā posma uzvārētājs Valters Durevskis par savu romantic partner bija izvēlējies Siguldieti Renāru Vuškānu. Lai gan lapas vēl nebija sākušas dzeltēt, abi bija aizbraukuši paskatīties zelta rudeni, saliedējušies un izcīnija arī romantisku zeltu RTM Foursome čempionātā.

4. Gauja National

Ainārs

No Renāra un Valtera iedvesmojoties RTM tradicionāli rudenī dodas kopīgā braucienā uz Latvijas Šveici – Siguldu, jeb precīzāk Turaidu! Gūtmaņa alas apskate, leciens ar gumiju no vagoniņa, ikgadējā spieķīša iegāde, kāpelēšana par Mežakaķi, dabas takām un tā tālāk, un tā joprojām.. Programma bija tik piesātināta, ka spēlētāji knapi paspēja iziet arī divus apļus Vidzemes labākajā golfa laukumā – Reiņa trasē. Acīmredzami Aināram Počam bija ko pierādīt, jo Ainārs ir nelokāms Avotu piekritējs, tādēļ īpaša motivācija viņam nebija jāmeklē! “Briesmīgs” front 9 ar -2 pret laukumu, nedaudz izklaidīgāks otrais aplis ar +7 pret laukumu, bet Ainārs Počs skūpstīja uzvaras trofeju pa ceļam atpakaļ uz Valmieru atstājot domīgus Edgaru Gauruču un Mareku Nemmi dalītajā 2.-3. vietā.

5. Kurš pamodināja meža dzīvnieku?

Arnolds

It kā rudens un zvēri vēl neguļ, bet kāds pamodināja visu sezonu dusošo meža animalu Arnoldu Čulkstēnu. Parliecinoša uzvara Bulduri Cup Piņkos ar -4 un vēl pārliecinošāka uzvara Ozo Strength and Unity Cup -7. Daži no biedriem bija neapmierināti – sak’, Arnold, lien atpakaļ mežā! Bet Arnolds ar back to back uzvarām ir komfortabli iekārtojies Order of Merit 12. vietā ar iespējam uzglunēt Top 10, kas sniegtu vēl labāku starta handikapu Lielajā Finālā.

6. MITIGATE to shoot under 80 (​RAINBOW / Blue Backwards)

Andris

Latvijas labākais un modernākais IT kantoris – MAK IT ir veicis rebrendingu un turpmāk ir gatavs MITIGATE jūs un jūsu IT vajadzības tik dziļi, ka galva reibs ne tikai visiem hakeriem, kas jūs apdraud, bet arī uzprogrammēs da jebko.. Dinozaurs Andris Keisels, kurš no programmēšanas ir tik pat tālu, kā Spānijas ieskrietuves aizkari no augstās modes, pierādīja ka jebkuru double var dzēst ar trīs berdijiem.  Negaidīts atrāviens back 9 un Andžam otrā uzvara šogad, atstājot laukuma PAR nobreikojušo Jāni, Michael Jackson step, Spalviņu un Nikolaju Keņinu mitigējot!

7. Sezonas pedējā lielā Ķivere

Armands

Armands Tripāns nebrauca pēc uzvaras. Tā un 76 sitieni no baltajiem Pro Tee vienkārši atnāca pie Armanda… Nasing Spešal… monsts 😀

8. Māra Kauss

Mārtiņš

Kauss kurš radies Sēlijā ir sens. Spēlētājs, kurš to šogad ieguva RTM spēlē tikai otro sezonu, bet pārliecinoši šogad pretendē uz most improved player of the year. 77 sitieni, Garmin simulators mājās un Order of Merit 3. vieta? Kādam (iem) būtu jāsāk satraukties, ko Mārtiņš Zaķis sadarīs Lielajā Finālā.

9. Pinehurst Championship

Arvis un Kaspars

Sezonas pēdējās pāru sacensības. Arvis Zeile/Kaspars Freimanis = 72 sitieni ! Jūrmala Golf Club and Hotel. Lāči, pīles, mežacūkas, stirnas, buki, alņi – visi dabūja pēc nopelniem! Booom!!


[i] https://www.ladbible.com/news/threesomes-positive-experience-with-romantic-partner-study-20220819?fbclid=IwAR1f8lI5fwC9WYti3ID8MgRRVUKUxspyP0otCXK9u4X_gx0LWCiEPV-dnAk&fs=e&s=cl

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button