2022dāmas

LRTM 2022 TŪRĒ JAUNA ČEMPIONE!

Šī Port Hotel muzikālā posma dalībnieces es sauktu par LRTM pamatsastāvu ar cienījamu skaitu nospēlēto posmu šajā golfa sezonā, protams, ar dažām būtiskām atkāpēm – jo tūres līdere arvien neierodas uz posmu! 😊 Toties uz posmu ierodas visas maratonistes pa taisno no Reiņa, kur novecojušas dažādos laika apstākļos 2×36 bedrītes – satrenējušās un sapucējušās, jo svinēt vārda dienas ir vislabāk savā kompānijā, muzikālā baudījuma gaidās spēlējot golfu! Un arī Baltijas Čempionu kausa dalībnieces no Saaremaa uz Ozo ar ceturto golfa dienu pēc kārtas ir ieradušās un gatavas! Uz pirmā tee off turnīra meitenēm atstāts dzirkstošs atspirdzinājums no Indras, kas dalās savā priekā par pagājušās pirmdienas uzvaru un veselīgs našķis no Evitas, jo šodien ir svinības! Tātad – attiecīgi visas uzbrūk laukumam labā omā! Pagājušās pirmdienas stress par uzvaru “ne mīnusos” ir noņemt jau ar trešdienas posmu Reinī, kur viss atgriezās ierastajās sliedēs ar goda pjedestālu, kur visas uzlabo savu handikapu. Pilnīgs mieriņš un koncentrēšanās uz spēli. Dalībnieku skaits – acīte. Tikpat neskaidrs kā kāršu spēlē, ko varētu kronēt par posma uzvarētāju – kāda lapa nāks… 😊! Kā allaž laikapstākļu atkāpe ir nozīmīga un jāsaka, ka rudens pusē tik rāmu laiku reti izdodas izbaudīt – vējš vairāk tīkams kā traucējošs, grādi optimāli golfam.
LRTM tūrē šogad arī pārliecinoši iesakņojusies jauna tradīcija – spēlēt komercflaitos un incanti, ka dažkārt kāds maksā par visiem, respektīvi “nopērk” sev tīkamu flaitu! Vai tā ir vai nav, to nezinām, bet tā mēs sakām gan – Tevi var nopirkt! 😊


Lūkojam, kas notiek laukumā! Daži personificē ūdens meklēšanas ierīces. Tie nav tabulas augšgalā…

Citi skrien pa priekšu pirmajā flaitā un uzdod toni! Ingai – 4 pēc front 9. Līvai -2 un tas, godīgi sakot, arī viss. Pārējie laikam našķojās… 😊 un atstāj lietas izskatīšanu uz back 9. Līva min uz papēžiem Ingai 13tajā panākot equal abām -4! Laukumā diezgan komfortabli – neviens neapdraud, turas pa gabalu. Toties tie “kas pa gabalu” tā nemaz nedomā, kara cirvis nav aprakts! Evita pieliek bumbiņu karoga rādiusā 13 hole, paņem nearest to the pin un realizē birdie pirmo reizi dienā rezultāts nokrītas zem hcp! Inga turpina stabili. Golfs jāspēlē līdz pēdējam sitienam, vissvarīgākais ir katrs nākamais sitiens, kurš gan to varētu nezināt..? Domāju, ka šīs dāmas visas ir krietni pieredzējušas un nešaubās par šo tēžu patiesumu – puds sāls jau būs noēsts golfa karjeras laikā… Cik viegli ir … izcilu draivu, vai ne?! Atlikusī spēles stunda saliks visu pa plauktiņiem. Inga finiša nogrieznī laba – pēc laukuma pirmspēdējās bedrītes sasniedzot mīnus 6! Līva sadarās 15tajā (vispār šī dāmām nav mīļa bedrīte un novērojumu statistika vēsta, ka izvēlēto nūju amplitūda no izsitiena vietas ir abnormāla, ja tā var teikt). Un pieķer klāt arī 17to atvadoties no mīnusiem tablo un noslēdzot spēli even. Bet Evitas finiša spurts ir ko vērts – 15 līdz 17 hole iekrājot 4 stroke neto sitienus savā labā! Liekot nervozēt Ingai, kas pēdējo 18to nospēlēja neakurāti un nofinišēja ar -5. Ja Evita turpina spridzināt, tad abas varētu paspridzināt arī pārspēlē 😊. Parasti pārspēles tiek novērtētas no kolektīva ar ovācijām un apskatītas ar vīna glāzi rokā – par ko ne…?! Bet Evita nospēlē bez ekstrām, bet stabili un iekārtojas turpat cieši aiz Ingas.


Ozo restorānā valda forša gaisotne, kopābūšana un pasakains saksofons fonā šī instrumenta virtuoza Gunta Branča izpildījumā (kuru retais latvietis, ballīšu un mūzikas baudītājs, nebūtu skatījis vaigā kāzās, gadadienās vai citos svētku pasākumos). O, te vietā mazs aizkulišu atstāsts no Saaremā brauciena – pēc viena Latvijas Ziemas čempionāta izbraukuma pienāk zvans uz LGF (Latvijas Golfa Federācija) un meitene saka tā: “Ziniet, lidoju uz Turciju ar lielu golferu grupu kopā. Viņi tādi ļoti forši cilvēki! Vai Jūs varētu iedot man Mr X telefonu…?!” Šajā kontekstā – Gunta telefonu var dabūt pie Ivitas vai Aijas Veisas 😊.


Un Port Hotel https://porthotel.lv/ ielūdz meitenes uz atpūtu pēc spēles, izrādās, ka tur ir arī spa un ļoti labs restorāns, kas daudziem jaunums!


Paldies skaistas dzīvošanas atbalstītājiem un visas foršās golfa meitenes aicinu iznākt laukumā nākampirmdien – nosvinot pēdējo regulāro LRTM 2022 turnīra sezonas posmu! Jau pēdējo… Pēdējo – pirms Lielā Fināla! Viena vieta uz zirga vēl brīva! Zirgs = Champions Cup 2023 😊!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button