Uncategorized

Junior RTM Fināls ir klāt!

Šo sestdien – 17. septembrī – notiks Latvijas golfa junioru tūres pēdējās sacensības, kurās atsevišķā ieskaitē noskaidrosim arī pirmās/eksperimentālās Junior RTM (JRTM) sezonas čempionu! RTM, jeb precīzāk Biedrības “RTM Tour” iniciatīvas grupai – Intam, Arvim, Uldim un Indrai kopā ar Skibox.lv un draugiem ir daudz pierakstu savos blociņos, kā šogad ir gājis, ko varēja darīt citādāk un, kādi darbi jāpaveic ziemā, lai nākamgad JRTM aizvadītu pilnu sezonu.

Ja šo lasa JRTM vecāki un golfa funkcionāri – mūsu mērķis ir viens – kopā ar tiem, kam rūp Latvijas golfa (un ne tikai) nākotne radīt apstākļus sportiski izaicinošai, pozitīvai un pats galvenais regulārai sacensībai starp mūsu jauniešiem. Golfs ir spēle, kas “ievelk tevi braucienā, kas līdzīgs amerikāņu kalniņiem – tu iemīlies adrenalīnā, ko tas piedāvā, bet tajā pašā laikā, brauciens var būt īss. Tu izlauzies un pārvari grūtības, ko golfs tev piedāvā, bet tad atduries pret sienu. Tas ir ceļojums, kas savij kopā panākumus ar šķietami pazemojošam neveiksmēm[1]. Ne katram var izdoties karjeras kāpnes kā Collin Morikawa, bet tajā pašā laikā, ja šobrīd vēl ekspektācijas ir augstākas nekā rezultāti, tas nekas. Arī tādi grandiJustin Thomas, Jordan Spieth vai Ricky Fowler savos junioru gados nemaz nerādīja pārliecinošāko sniegumu US Kids golf tūrē..

Ja šo lasa jaunieši – golfs IESPĀRDA!! (vecākiem šo nesaprast) un Race to Milgrāvis ir vieta, kur jūs varat satikt un atrast daudz jaunus draugus, jautri pavadīt laiku, tajā pašā laikā piedzīvot un pārvarēt sacensību pozitīvo satraukumu, kas, nešaubāmies, ļaus jums pārspēt igauņu, lietuviešu un jeb kuru citu valstu draugus un draudzenes, un soli pa solim krāt neatsveramu sacensību pieredzi, lai par jums liktu runāt ne tikai RTM mediju departamentam, bet arī Latvijas un pasaules lielākajiem sporta mēdijiem nākotnē. Šogad ir aizvadīti 8 JRTM posmi, kuros piedalījās 26 zēni un meitenes. Katra posma pirmās trīs vietas saņēma ekskluzīvas JRTM Vice bumbiņas, kuru 1 gab otrreizējā tirgus cena spriežot pēc neatkarīgu novērotāju aplēsēm JRTM internal bumbiņu trade marketā (parasti notiek uzreiz pēc laureātu apbalvošanas) bija vienāda ar vismaz 3-5 Titleist Prov1! Tāpat atšķirt posmu uzvarētājus var pēc JRTM cepurēm un krekliņiem:

Golfs nav sprints, bet maratons, un ik vienam ir iespēja uzvarēt. Taču neapšaubāmi šogad un arī turpmāk RTM priekšroka ir tiem, kas čempionātam un vispār lietām ir pieies nopietni un pamatīgi – soli pa solim, nevis paļausies uz atsevišķu veiksmi kādā no posmiem:

Atbilstoši JRTM nolikumam https://www.milgravis.com/jrtm-nolikums/ JRTM lielajam finālam kvalificējas tie spēlētāji, kuri ir nospēlējuši sešus posmus (vismaz 3 SKIBOX un 3 JRTM), līdz ar to cīņā par galveno balvu JRTM Apple Whatch piedalīsies 10 spēlētāji:

Katram no finālistiem ir bijuši iespaidīgi momenti šosezon:

  1. Emīlam 77 stroke augustā!
  2. Adrianam un JRTM Long hiterim Andrim katram pat divas uzvaras astoņos posmos!
  3. Tūres “skaļākā” un skaistākā svinga īpāsnieka Dominika dominance Latvian Junior Open!
  4. Filipa strong finish Ozo Golf jūnijā!
  5. U.c.

Tāpat katram ir bijušas kļūdas, kuras sākumā šķiet it kā muļķīgas, bet dienas beigās pamācošas, ja tām pieiet racionāli un paņem no katras epizodes labāko.

Kurš šogad uzvarēs – Emīls, Adrians, Andris, Dominikss, Filips vai varbūt Tomass, Rūdolfs, Kristofers, Krists, Aleksandrs? To mēs nevaram atbildēt, jo tik neprognozējamā laikā, kad pat elektrības cenas pieaug tik strauji, ka policisti, lai savaldītu sliktos puišus, apsver pāreju no elektro šokiem uz nātru buntītēm, bet vecāki kā augstāko soda mēru par palaidnībām skolā un ārpus tās var tikai draudēt ar screen time ierobežojumiem golferu gadžetos, JRTM Bad Boyz and Bad Girlz sestdien Viesturu golfa laukumā uzsāks bezkompromisa cīņu par vērtīgām balvām un gribētos teikt, leģendāru – pirmo JRTM čempiona titulu!

Vēlam visiem veiksmi un gaidiet ziņas par JRTM čempionu un nākamo sezonu!


[1] https://www.golfdigest.com/story/collin-morikawa-success-major-champion

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button