2022dāmas

Jauns stāsts par Turaidas Rozi!

Trešdien ir tā diena, kad LRTM meitenes pārraksta vēsturi! ✍️ Skaisti skumjais stāsts par daiļo Turaidas Rozi🌹 tiek pārrakstīts pilnībā. Tagad tam ir laimīgas beigas. Kā, Jūs jautāsiet?

Pēc turnīra Reiņa trasē, kad trešajā posmā tiek noskaidrota kopvērtējuma Reiņa Prīma – mūsu Baiba teiks: “Šorīt pamodos ar domu, ka šodien ir mana pēdējā iespēja uzvarēt LRTM posmu šajā sezonā! Šodien vai nekad!”.

Sacīts darīts. 💥

Bet visu pēc kārtas.

Meitenes sarodas viena pēc otras – sildamies gan iekšēji, gan ārēji. Atbrauc arī visas trīs Reiņa Prīmas titula kandidātes – Lidija, Agita L. un Evita. Dāmas kopvērtējumā atpaliek viena no otras vien par dažiem punktiem. Visādi var būt. Arī visas pārējās rēķinam – cik lielos mīnusos ir jāiziet laukums, lai mēs panāktu pjedestālu.

Laiks ir rudenīgi skaists, laukums brīnišķīgs.🍁

Pēc pirmā apļa (tautā Front-nine) – pārliecinoša līdere ir Baiba -4.

Ieva -2, Līva -1, Daiga -1.

Kopvērtējuma mūs poteniciālās līderes nospēlē pietiekoši labi, teiksim OK – Agita -E, Lidija +2, Evita +2.

Burvīgā pēcpusdiena 🥂 🥂 🥂 turpinās:

  1. Aija M. ar šampanieti izaicina Agitu uz Birdie 10-jā, rezultātā – Birdie abām! Agita turpina ar vairākiem PAR-iem un spēli nobeidz ar -2! Un tas ir pieteikums Reiņa Prīmas statusam!🌟
  2. Ieva lēni, mierīgi un pārliecinoši otro apli (tautā Back-nine) iziet E-ā un spēli pabeidz ar -2.
  3. Lidija pabeidz ar +3, Evita +5. Nu tad, meitenes Rīgā – atveriet ekselīti un rēķiniet nu!
  4. Tuvākās sekotājas ir Līva – ar +2 un Daiga – ar +3.

Bet! Dienas rekordu uzstāda Baiba, arī turpmāk spēlējot skaisti un stabili, uzrādot savu ever labāko Total Stroke, būtiski samazinot handikapu, spēli pabeidz ar fantastisku -7!!

Apbalvošanā – godam saņemot galveno balvu – Baiba teiks, ka viņa nav ne no Siguldas, ne no Raganas, kā mums dažām liekas – bet gan no Turaidas! 🌹

Tā nu mums, LRTM kolektīvam tagad ir pašām sava Turaidas Roze, kuras stāsts trešdien bija ar patiesi laimīgām beigām. Un Baibas golfa stāsts turpinās ne pa jokam! Starp citu, Baiba ir viena no kandidātēm sezonas lielākajam HCP kritumam. Nāc uz sezonas noslēguma ballīti 23.septembrī un Tu uzzināsi – vai tā ir!

Tāpat ballītē sumināsim mūsu Reiņa Prīmu – Reiņa golfa kluba posmu kopvērtējuma uzvarētāju! Un uzzināsim, kuras tad bija šai laimīgajai un stiprajai golferei vistuvāk.

Šosezon Reiņa Prīmas lielākais atbalstītājs bija Alkoutlet. UN protams, fantastiskā Reiņa Trases saimniece Līva, kopā ar savējiem – Artūru, Paulu, Neitu un citiem foršajiem trases gariņiem.

Pallllldies! 🌹

Reiņa golfa klubā nu jau tiksimies tikai nākamajā sezonā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button