2022dāmas

KURA KURU

Rudens sesija rit pilnā sparā un strauji tuvojamies pēdējiem šīs sezonas posmiem un – Lielajam Finālam! Un ballītei 😊! Šosezon tika veiktas izmaiņas LRTM Nolikumā un jaunumi, kas attiecināmi uz visu sezonu un īpaši sezonas noslēgumu, teic, ka Orders of Merit ieskaitē iet 10 labākie sezonas posmi. Kas būtiski maina lietu kārtību un saglabā intrigu līdz pat pēdējam brīdim uz OM balvām (atgādināšu, ka iepriekšējās sezonās skaitījām visu nospēlēto posmu punktus summā). Dieva zīmes! Līderu top ilgstoši un ar ļoti lielu atrāvienu jau sezonas vidū iezīmējās Veronika Kima Zeile un Agita Lejaskraukle, bet tuvojoties sezonas izskaņai cieši “piezagās” arī Līva Legzdiņa. Un sekojošais trijnieks! Kas tad notiek tabulā?
https://www.milgravis.com/lrtm-standings/


Orders of Merit 06.09.2022. (un starpība, lai paceltos par pozīciju augstāk)

  1. Kima-Zeile Veronika 3248
  2. Legzdiņa Līva 3084 – 164
  3. Eniņa Indra 2973 – 111
  4. Lejaskraukle Agita 2913 – 60
  5. Bādere Evita 2900 – 13
  6. Freimane Agnese 2833 – 67
    Bet kas no tā izriet? Lūk, tabula zemāk – ar šādu bonusa stroke uzsāks Lielā Fināla cīņu par LRTM 2022 sezonas titulu dāmas, kuras būs OM tabulas augšgalā! Šis princips tiek izmantots arī PGA Fedex Cup izspēlē.

Bet – viss jau nu nav tik vienkārši izskaitļojams golfa divu dienu sacensībā! Punktiem ir nozīme, bet rezultāts gan nav zināms!


Vēstures kurss iesācējiem:
2020 Standing pirms Lielā Fināla (sākot ar ranga Līderi) – Irina, Daiga, Vineta, Ieva, Indra, Kristīne
2020 Standing pēc LF – trofeja Agnesei pārspēlē uz 13tās, seko Veronika, Evita, Irina, Ieva, Indra.
2021 Standing pirms Lielā Fināla (sākot ar ranga Līderi) – Laura, Daiga, Aija V., Indra, Agita L., Zanda
2021 Standing pēc LF – trofeja Daigai, tālāk seko Līva, Lidija, Indra, Veronika, Laura.


Tad, nu, lūk – pavērosim SkiBox posmā kādā sportiskajā formā ir līderi un kādu stratēģiju piekopj dažas nedēļas pirms notikuma. Sāksim no augšas – Veronika “pīpē bambuku”, lasa Zen Golf vai slepeni trenējas, jo viņa noteikti grib titulu, kas izslīdēja no rokām 2020.gada sezonā! Uz turnīru neierodas…! Līva ir ļoti labā, stabilā golfa spēles formā, es teiktu, ka formas pīķī – grūti gan zināt kā to noturēt un ko darīt tālāk ar single handikapu. Indra rāda super stroke golfa spēli no jūlija vidus un to, ko nozīmē sporta skola. Agita Lejaskraukle izsit brāķētos sitienus, lai nepaliek neviens. Evita ir pastāvīgi stabili bīstama. Agnese kā attapās jūnija beigās no ziemas miega, tā šļūc pa amerikāņu kalniņiem up and down. Grūti prognozējama. Pati arī nezina… Cīnītāja, 2020.gada tituls kabatā. Kāda ir motivācija…? Šī gada Match Play tituls! Man patīk šis tops! Kā Jums?


Vakar laiks golfam ideāls, bet – ak tu vai…, rezultāti par to neliecina, jo turnīru finišējot PAR jāiet uz pārspēli par 1.vietu Sakarā ar to, ka ierasti ir sarkanie cipari uzvarai Ieva steigas dzīta piekurbulē auto un traucas prom dzīvē! Tikusi pusceļā starp Ozo un Ikšķili saņem neticamu ziņu, ka jāgriež riņķī! Kā Ieva saka, iespēja sev ir jādod! Un brauc atpakaļ. Baigi iepriecina šis viss kopums! Jo Indra solīdi gaida savu pretinieci pārspēlei un Ieva ir svarīgi uzvarēt – visam citam ir jāgaida! Pārspēlē uzvaru ar PAR izceļ Indra (stroke 74), Ievai pirmais augša pie bunkura leknajā zālē, karogs pavisam lejā pie dīķa, ej nu apturi to bumbu, tāpēc čips par īsu, pēc tam ļoti cerīgs garš puts, bet kā allaž daži centimetri… Un Ieva saka: “Tagad man ir jāsteidzās vēl vairāk!” Spiežam roku un dodam buču pa ceļam uz stāvvietu. Trešā dalītā Līva, Irēna un Linda Pucēna. Suminātas!


Pirmais piecinieks vēl tik par cik, bet tālāk seko lielo plusu gūzma. Sagurums, mēness fāzes vai zažims par pēdējiem pieejamajiem punktiem? Izklaidība vai izlaidība?
Redzēsim, ko nesīs trešdiena Reinī! Un divi atlikušie pirmdienu posmi Ozo!
Paldies SkiBox par “nozīmējumu”… ne pie ārsta, nē 😊 – par nozīmējumu uz golflietu veikalu! Tur ir super sezonas kolekcijas un mega atlaides! Priecāsies arī tie, kam nav “nozīmējums”.


Uz tikšanos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button