2022kungi

Marsels Vapne uzņem apgriezienus!

7. augustā Ozo laukumā notika RTM šīs sezonas priekšpēdējā Lielā Ķivere. Uz starta izgāja 30+ golferi, visi gatavi konfrontācijai, ko piedāvā Pro izsitieni, Lielie punkti un Lielās cerības.

Starta ofensīvu uzņēmās Kaspars Freimanis, kurš dēļ sava hcp kāpuma šogad ir ieguvis iesauku “guļošais briesmonis”. Pēc 6 bedrēm -5 netto, un viss pateicoties savam nesen iegūtajam Titleist tankam. Diemžēl pielietotā nepamatoti agresīvā taktika 7.-8. bedrē Kaspara rezultātu (tikpat ātri kā kandžas dzērāja dzimumdziņu pēc kārtējās 200 gramu skaldņotās glāzes) nosita divi doubli, jo 8. bedrē izdomāja tēlot īstu golferi un gāja uz greenu ar otro sitienu.. Rezultātā kā jau tas šogad ierasts – kārtējā spēlē, kas turpina audzēt hcp.

Spēlētājs, kurš, pateicoties ieguldītajam laikam Jūrmalas reindžā, atrodas Gaismas un Pilnveidošanas ceļā pretī augstākam garīgajam līmenim ir Marsels Vapne. Pēc deviņām bedrēm – 37 golfa sitieni, kas Marselam dod pārliecinošu -4 stroke netto vadību. Marsela ilggadējais partneris Nikolajs, kurš kā īsts scratch spēlē bez hcp ar 35 golfa sitieniem ejot pirms Marsela ir diezgan pārliecināts – “paskatīsimies, paskatīsimies, vai Marsiks spēs savu kuģi atbuksēt līdz ostai..”.  Iespējams karma, bet iespējams vnk neveiksme, bet Nikolajam uz pēdējas bedres doubls, tā teikt – pacēla akmeni, a tur bēda nolikta – un neko neizsakošs, boring rounds level PAR (no baltajiem!).

Marselam viegls uzdevums – noturēt kursu un neuzrauties uz partnera atstātās lāzera mīnas. Pēc 13 bedrēm Marselam – draudīgs +1 pret laukumu. Tomēr vieglajā 14. un atkārtoti 16. bedrē mistiski bogiji, kas tālšāvējam ir neierasts diskomforts, jo šajās bedrēs pierasts pie nekā mazāka kā berdijiem.. Ja citas reizes Marsels salūztu, tad šoreiz tā nenotika. PAR 17. Bedrē, un perfekts rounds 76 stroke, izcīnot Lielo Ķiveri! Otrajā vietā Nikolajs Keņins, bet trešajā Edgars Gauručs.

Apsveicam laureātus un gatavojamies advokāta galvenā medību partnera 10 gadu jubilejas turnīram “ Collider or Tintagel Winds”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button