2022kungi

GOLFS ATGRIEŽAS PIE SAKNĒM

Pagājušo trešdien RTM kolektīvs aizvadīja savu vienīgo šīs sezonas posmu Viesturu golfa laukumā. Lai gan laukums ir jauna saimnieka meklējumos, Viesturi kā parasti tūres spēlētājus sagaidīja viesmīlīgi – labas cenas, greeni ātrāki nekā gaidīts, fērveji sausi, un aura joprojām romantiskāka nekā jebkur citur. Visi priekšnoteikumi, lai tūres čaļi parādītu labāko sniegumu!

Neskatoties uz labajiem priekšnosacījumiem, turnīrs sākās ar vārdu “b***”. Brīdī, kad opening tee ar draiveri “home run” pa labi mežā uzsita Dāvis Tunsts, bija skaidrs, ka viss tik viegli nebūs. Dāvis savu HCP iztērēja pirmajās divās bedrēs, kas bija labā ziņa viņa flaita biedriem, jo Dāvis pārgāja uz flaita un sanākušā fanu pūļa izklaidēšanas taktiku – agresīvi ar tee sitienu mēģinot apdraudēt greenu visās PAR 4 bedrēs. Matemātiski tas sasummējās kā 60% of time it worked… every time!

Pirmo flaitu struggle redzot, pie lietas ķērās Wudu pavēlnieks Arnolds Čulkstēns. Frontu noejot ar 38 sitieniem, jeb -2 netto. Tomēr pēc pirmā apļa pievarēšanas laukumā notika kaut kas mistisks.. No visām malām Viesturu laukuma pamata iedzīvotāji sāka līzt ārā no mežiem un pat bunkuriem uz dažādiem tee boxiem, mēģinot kā langorlieri pa vienam, pa diviem, iespraukties starp RTM flaitiem un “apēst laiku”, izbojājot labi uzņemto RTM špīleru ritmu..

Pēc tam, kad viens no langorlieriem iznāca Arnolda priekšā, Arnolda woods 12. bedrē notrīcēja un bumbiņa atrada savu woodu, kam sekojošais tripls 12. bedrē un doubls 14. bedrē Arnoldu no money reise izslēdza pilnībā.

To redzot tūres līderis Valdis Muižnieks, nolēma, ka viss vēl nav zaudēts – un tajā pašā 12. bedrē realizēja eaglu, izvirzoties arī posma vadībā ar -3. Pa to laiku kāds no langorlieriem apēda Arnolda kolēģa Inta Krasta bumbiņu, kā rezultātā DQ, un abiem SEB pārstāvjiem cerība uz labu rezultātu izkūpējā kā traktorista alga saulainā dienā. Papildus vērā ņemams notikums – Svens Dinsdorfs, bez jebkādām īpašām problēmām piereģistrēja maģiskus 15 sitienus tajā pašā 3., (jeb otrā apļa 12. bedrē), ka rezultātā tabulas beigu gals tika neapstrīdami nodrošināts!

Redzot un, protams, pa visu laukumu sadzirdot Muižnieka pāragrās svinības, Andris Keisels pie sevis nodomāja: “Lielos vilcienos man ir vienalga”, un saviem flaita biedriem viņš to manifestēja, tēlaini paziņojot, ka: “ar Valdi var palikt tikai Dz…. loceklis”. Viesturi ir laukums, kurā RTM pieredzējušakie biedri (Keisela kungu ieskaitot) uzsāka savu golfa karjeru tālajā 1998. vai 1999. gadā, tai skaitā izcīnot arī savu pirmo Latvijas Čempiona titulu. Tāpēc lieki teikt, ka Andris ļoti labi pazīst katru Viesturu stūri. Sacīts – darīts – Andris back nine, jeb otro apli pabeidza ar pārliecinošu -5 netto, izcīnot pirmo uzvaru šogad!

Līdz Lielajam finālam ir atlikuši vairs tikai 11 posmi un paredzama sīva cīņa, par top 10 punktu sadali, kas sniegs lielas priekšrocības uzsākot izsķirošo cīņu par 2022 čempiona titulu. Stay tuned!

Back to top button