2022kungi

Pirts rituāls Lietuvā

39. RTM posms notika Lietuvā – European golf centre laukumā. Dalībnieku skaits diemžēl nesasniedza divciparu skaitli, bet no šiem 9 dalībniekiem, četri atrodas sezonas reitinga galvgalī, kas norāda, ka cīņa par sezonas kopvērtējuma uzvarētāja vietu ir finiša taisnē un neviens nepieļaus konkurentiem vieglu punktu iegūšanu atlikušajos 10 posmos līdz finālam.

Ceturtdienas pēcpusdienā temperatūras stabiņš nekritās zem 30C grādu atzīmes un spēlētāji bija gatavi uzsākt rituālu, atlika vien sadalīt lomas.

Sezonas kopvērtējuma līderis V.Muižnieks jau pirmajā bedrē izlēma, ka viņam ir par karstu un ielika savas bālās pēdas, kā arī divas ProV1 bumbiņas dīķī, rezultātā atvēsinājās ar 8 sitieniem, jeb triple bogey.

Freimaņa kungs, kurš tikko ieradies no back to back uzvaras RTM matchplay, paziņoja, ka karstums ir nepanesams, tādēļ ne tikai pirms mača kluba mājā ielēja 3 aukstos pa tiešo, kas ļāva pirmajā bedrē “atvēsināties” ar 8 sitieniem (triple bogey), kā arī otrajā par 4 bedrē, arī ar tādu pašu sitienu skaitu – 8.

Rituāla pirmo sildīšanos bez problēmām iesāka pieredzējušie tūres spelētāji – David Pursley, Jānis Spalviņš un Uldis Sangovičs.

Jānis Spalviņš pēc 3 bedrēm jau –1 pret laukumu un sāka likties, ka viņš vienīgais šim rituālam ir piegājis nopietni, pēc visiem ezotērikas pamatiem – manifestējot un esot klātesošs.  Spēlētāji pēc tam apliecināja, ka Jānim pirms raunda redzējuši rokās A4 formāta lapas ar mistiskiem zīmējumiem un vēlmēm visumam, kas izrādījās kluba mājā izdrukāts laukuma birdie book lielajā fontā.

Uldis Sangovičš, kurš pirts rituālos jau no agras bērnības iesaistījis arī dēlu Emīlu, šoreiz pa ceļam automašīnā lūdzis dēlam dziedāt senās senču dziesmas, piemeklējot fonā atbilstošu youtube golfa video par “draivera salabošanu”. Kā rezultātā Uldis laukumā izpildīja vienus no taisnākajiem un tālākajiem draiviem, ko zemeslodes fizikas likumi pieļauj.

Rezultāti pēc 9 bedrēm pret hcp pirmajam sešiniekam bija sekojoši:

Jānis Spalviņš -1

Valdis Muižnieks +1

Mārtiņš Priede +2

Uldis Sangovičš +3

Kaspars Freimanis +4

David Pursley +5

Jānis Spalviņš pārliecinoši turpināja paciest karstumu un mirklī, kad V.Muižnieks ienāca pirtī, jo bija sasniedzis E pret hcp laukumā, un bija gatavs pērties, tad J.Spalviņš, jau pārņēmis pirtnieka lomu, to nosūtīja saziesties ar medu uz Viļnas vecpilsētu.

Finālā J.Spalviņš padzina visus no pirts un rituālu noslēdza viens pats ar stroke 74 (E pret hcp), pierādot, ka turpmākās 3 dienas ir gatavs cīnīties arī Lietuvas čempionātā.

Pjedestāls

Kas mūs sagaida jaunnedēļ?

Trešdien – 10 gadu jubilejas  (!!!) turnīrs COLLIDER OF TINTAGEL WINDS 10th GOLF party by Ivars.

Sestdien – Latvijas klubu kauss, kurā piedalīsies Race to Milgravis komandas.

Svētdien – Bumerang always returns.

Back to top button