2022dāmas

MARATONS

Trakam būt ir forši ! Punkts.

Déjà vu sajūta, jo šādu ievadu jau esmu rakstījusi par 30+ grādiem pēc Celsija, Latvijas siltuma rekordu krišanu un visiem ar to saistītiem “labumiem”. Interesentus, lūdzu, atgriezties pie 27.06. posma apskata “Nekas mūs neapturēs” pirmajām rindkopām, jo rakstīt mums ir par ko bez replikācijām. Tāpēc neatkārtošos.  Beeet – esam progresējuši, gājuši “tālāk” un šajos izaicinošajos laika apstākļos, kad valstī ir izsludināts sarkanais brīdinājums uzraujam vienu golfa maratonu 2×18… 😊! Nepamēģināsi neuzzināsi!

Dzīvai dzīvei vajag izaicinājumus. Vajag kaut ko jaunu – vieglāk ražojas adrenalīns! Un vajag – lai kāds Tevi “pavelk” īstajā brīdī. Un vēl – vajag atsaukties un nestāvēt malā. Tikai tā Tu vari uzzināt kaut ko jaunu par sevi un piedzīvot. Tā es nostaigāju uz EV FizioFit pie Ērika Visocka. Uz sportiņu no rīta pirms darba dienas sākuma, lai pamanītu, kas ir dziļo muskuļu dziļa atrofija… 😊😊😊 Treniņš šķita okey, biju ar sevi mierā, pirmās aizdomas radās dodoties no sporta zāles otrajā stāvā uz dušu pirmajā, tālākais strauji progresīvā attīstībā un divas dienas biju ciešā sakabē ar Ibumetin. Nāc arī Tu!  P.S. Ibumetins visu laiku nav jālieto…! 😊

Un kā Tu cilvēks vari zināt, ka karstums ir ciešams, lai nospēlētu 36 bedrītes norikšojot (raunda laiks 2 x 4h) 20+ km nodedzinot 3000+ kcal, ja nemeties iekšā? Un – kas incanti, ka pirmdienas rītā augstāk minētajos klimatiskajos apstākļos sevi izaicināt ir pieteicies vidēji statistiskais LRTM dāmu golfa tūres spēlētāju skaits! Meitenēm viens pīpis kas aiz loga un 18 vai 36! Te gan jāsaka milzīgs paldies Evai un AS CĒSU ALUS par veldzi, proteīnu un Sex on the beach! Un paldies Eduardam un Ozo restorānam par labi organizētām un foršām pusdienām starppauzē starp abiem raundiem slīdošajā režīmā, jo katra flaita teorētiskajā pauzē 30 min (bubulis bija nopietns – ja spēlēsi lēnāk, kā 4 h pusdienās netiksi 😊) bija jāiespēj duša, jauna kleita, pusdienas un uzkrāsot lūpas… 😊. Disciplīna dzelžaina, meitenes super, spēles temps ideāls. Man liekas, ka vienīgais, ko neizdarījām maratona laikā ar diviem piegājieniem katrs – nepanēmām nearest to the pin!

Jo visu pārējo mēs izdarījām – startētāju skaits sakrita ar finišētāju skaitu (pie labas veselības), sarkanajos ciparos tikām iekšā, visi kārtīgi sapulcējāmies afterītī un pabaudījām padarīto. Tikām mūs vēl iepriecināja posma atbalstītājs Col Du Marine TM [1] ar jūras kalogēna peptīdiem Leaderboarda TOP 5 un balvām, ko izspēlējām loterijā starp tām, kas patrāpījās ārpus TOP 5. Un tas viss mūsu skaistumam, veselībai un jaunībai! Un golfa spēlei! Un ziniet – ir taču vēl džentlmeņi uz šīs grēcīgās pasaules Edvīna Mazjāņa personā, kas jūras peptīdiem pievienoja jūras ikrus garšu kārpinām!

Maratona golfa sadaļas apskats.

Kā jau minēju – sarkanie cipari līderiem bija pa spēkam. Intrigai saglabājoties līdz pat 36.bedrītei! Parasti izsekojam pa devītniekiem, šoreiz piesekosim pa raundiem. Pirmā puse, pilns laukums, 18 bedrītes un pretendenti uz titulu: Aija -4, Irēna -3, Agita -2, Evita -1, Indra Eniņa E, Dana +1, Līva +2. Blīvi. Ēdam un braucam tālāk. Līva pieseko Aijai (parasti arī Daigai) – Tu ko, neko jau sev… ! Aijai strokā 79.

Otrais aplis spraigi – out Evita -3. Līva -2 “pievelkas” līderiem. Aija, Irēna E – cenšas saglabāt koncentrēšanos un nepadoties spiedienam. Agitai izslīd pozīcijas ar +4, Indra +1 un Dana “izkrīt” ar +4.

Leaderboard pēc 27:  Aija -4, Evita -4, Irēna -3, Līva E, Indra +1 Agita + 2.

Tālāk uz izdzīvošanu raksturu cīņas.

Irēna ok sasniedzot -4, bet sāk lejupslīdi ar laukuma bedrīti numur 12, + traks iegāziens ar +5 PAR 3  un pakāpeniski izstājas no cīņas par uzvaru. Savukārt, Agita “nospridzina” pirmās trīs no in bedrēm iekrājot spēles kopsummā pēc 12.bedrītes cerīgo -1! Un “noslīkst” slavenajā bedrītē ar attiecīgo numuru 13… Indra “pielasa” klāt plusu vieglajā 10.

Aija sāk dreifēt un salasa pa plusam 11; 14;15. Toties Evita izceļ vienu stroku laukuma vieglākajā bedrītē, ko secīgi sačakarē dubultā apmērā 12tajā, pielabo velna ducī ar -1, sarokās 14tajā ar +3! un atspēlējas 15tajā ar -1. Evitai amerikāņu kalniņi, kas kutina vēderu ne tikai pašai, bet arī iesaistītajām pusēm – jo nevar saprast, ko gaidīt tālāk…?! Tikmēr Līva var iztikt bez nervu kutināšanas, jo iet visiem pa priekšu un iet labi līdz tai pašai 14;15 kā Aija, bet pieķerot līdzi arī 16to diez kādēļ.

Turnīra tabula pēc 15.bedrītes (a la pēc 33šās) rāda satriecošu bildi Evita -2, Aija -1, Indra +2, Liva +2, Agita +3.

Pēc 16tās Evita -3, Aija -2, Līva +3, Indra +3, Agita +4.

17tā – Aija -3 (strong finish), Evita -2, Līva +3, Indra +3, Agita +4.

Tuvcīņu pirmā pabeidz Līva ar elegantu PAR laukuma final bedrītē, kas nodrošina vietu uz goda pjedestāla ar +2! Aija paliek uzticīga -3, neieputerējot pēdējo uz PAR no 40cm, kas kopsummā varēja novirzīt uz 37to bedrīti un neļāva pārvilkt maiņas apavus pēc spēles…, kaut gan visu spēles laiku tieši puti glāba no nepatikšanām (5 puti in no 3+ m un 3 puti in no 5+ m, kopā 61! puts). Gaidām Evitu uz 18tās – uz kuru pusi kausi svērsies? Evitai 18tā ir “nemīļā” bedrīte. Jā, arī šoreiz +1 un Runner Up Evitai ar -1 Maratonā!

Maratona Tituls Aijai Veisai ar -3! Biļetīte uz 2023.gada LRTM Čempionu posmu nopirkta.

Tiekamies atkal nākampirmdien, kronēsim nākamos čempionus!


[1] coldumarine.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button