2022kungi

Kaspars Freimanis – RTM Matchplay Čempions 2022

Šodien noslēdzās Armanda Tripāna lolotais RTM Matchplay. Kopš maija sākuma 36 biedri ikdienā paralēli ierastajam, un varētu pat teikt bezpersoniskajam stroke netto formātam, kur spēlētāji saskaita 18 bedrīšu sitienus un uzvar tas, kam to ir mazāk, cīnījās sev neierastā formātā. Head-to-head. Viens pret viens – klātienē, jeb īsta gribasspēkā cīņa! Atšķirībā no stroke formāta, mačplejā viena slikta bedre nesabojā visu tavu raundu mačā. Tā ir pilnīgi cita spēle, jo paralēli cīņai ar saviem dēmoniem, ir uzmanīgi jāmonitorē arī pretinieka temperatūra un pulss, koncentrējoties uz katru bedrīti, katru sitienu, turklāt jāsaprot, kad riskēt, bet kad nospēlēt mierīgāk, kad pretiniekam putu atdot, bet, kad likt puterēt pat gimmie..

Sešas kārtas un finālā šogad iekļuva Romāns Starkovs un 2021. gada RTM Matchplay čempions Kaspars Freimanis.

Romāns ceļā uz finālu pieveica rising star Uldi Baranovu; tehnāru Armandu Tripānu; joprojām rising star Dāvi Nātriņu; RTM čempionu Intu Krastu un leģendu Vili Krištopanu, kamēr Kaspars ne bez grūtībām tika galā ar Tiger exchange stratēģijas guru Mareku Nemmi; rainbow virtuozu Lauri Mežsargu;  Andri Sīli (atrieba kaimiņa Arvja Zeiles pāridarījumu) un RTM scratch Jāni Spalviņu, kurš bija labākais no latviešiem Latvian Open!

Fināla pretinieki abi bija čempiona titula cienīgi. Pēc pirmajām divām bedrēm Kaspars 1Up, pēc trešās all square. Pēc četrām bedrēm Kaspars 1Up. Pēc piecām all square. Pēc deviņām bedrēm Romāns jau 2Up! Pēc 15 bedrēm – Kaspars 1 Up. Bet 16 bedrēm all square! Un tad pienāca bedre Nr. 17. –  sānu vējš, kas vaļīga izsitiena gadījumā bumbiņu ienestu dīķī. Pirmais sit Romāns, kurš ar aptuveni 3m putu uz 16. bedres ir sodījis Kasparu par vaļīgu birdie lipout putu, kurš kā jau tas nereti gadās pārvērtās nodevīgā bogijā.. Romāns uzliek draivu farweja vidū. Kaspars mēģina izmantot vēju un sist banānu, kurš nesaprotamu iemeslu dēļ vairāk iznāk kā taisns kā burkāns un piezemējas rafā pa kreisi pie dzeltanā 150m mieta. 160m līdz karogam un Kasparam jāsit vēlreiz. Viegls 6irons nogādā bumbiņu pin high frindžā. Nav zināms, kāds strāvojums izgāja cauri Romāna muskuļiem, bet otrais sitiens ir nevis greenā, bet 45 grādu lidojumā ūdenī. Kasparam 1up pirms 18. bedres “and now you enter into Tyson’s territory”, jeb analoģijā ar boksa maču – 12. raunds. Abiem relatīvi stresaini draivi nokaitētā psiholoģiskā stāvoklī – pa kreisi no farweja, taču Kaspars spēj izvilkt PAR, kamēr Romāns bogiju. Mačs beidzies!

Spiediena vektors duelētājiem tiek mazināts Ozo restorānā un puses vienojas tikties nākamgad tajos pašos apstākļos, lai, iespējams ņemtu revanšu Romāna gadījumā, vai apzīmogoto Matchplay trīškāršo čempiona titulu Kaspara gadījumā.

Lai nu kas notiktu nākamajā sezonā Kaspars Freimanis ir divkārtējs (back-to-back 2021. un 2022.) RTM MATCHPLAY ČEMPIONS!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button