2022kungi

RTM brieži piebauro Jūrmalu

Šonedēļ Jūrmalas golfa laukuma notiks viens no trim Latvijas meidžoriemLatvian Open (https://www.golfbox.dk/livescoring/tour/?language=2057#/competition/3298631/players).

Tradicionāli turnīrs sagaida daudzus scratch spēlētājus no visas pasaules, tomēr šogad nezināmu iemeslu dēļ tādi ir tikai divi no ārzemēm (soms Pietila, leitis Mackelis) un divi no Latvijas (Keņins un Krištopans). Šis ir arī iemesls, kādēļ RMT top brieži ir izvēlējušies lieki sevi neapgrūtināt, jo kā mūs informēja RTM tūres līderis Muižnieks un tūres pašpasludinātais scratch players Freimanis, sak: “Pārāk maz WAGR punkti pieejami šajās sacensībās, tādēļ kāda jēga deldēt nūjas?”…

Jebkurā gadījumā svarīgi šiem golfa svētkiem labi sagatavoties, tādēļ trešdien RTM tūre Jūrmalā aizvadīja Latvian Championship Warmup posmu no profesionāļu izsitienu vietām.

Rafs “uz aci” izskatījās nopļauts, tomēr RTM brieži maldījās laukumā kā pa nātrēm pilnīgi bez jebkādas vajadzības:

  1. Latvijas divkārtējais čempions ar trīs doubliem pēc kārtas pierādīja, ka tomēr ir parasts mirstīgais cilvēks;
  2. Nato goliāts Davids nenobreikoja 90..;
  3. Freimanis pirmo reizi karjerā reģistrēja back to back 10 sitienus 17. un 18. bedrēs, tā teikt “strong finish”.

Godīgi sakot špīleri sējiņas laukumā izskatījās tikpat amizanti cik Latvijas briežu piebaurošanas čempionāta dalībniekiem:

Vienīgie, kuru stabules spēja izdvest kaut cik briežu mātītēm vilinošas skaņas bija Andris Elksnis, Dāvis Nātriņš un Edgars Gauručs. Visi trīs laukuma pabeidza ar neto +1, kas nozīmēja pārspēli uz 9. bedres.

Beigu beigās vispārliecinošāk savā stabulē iepūta briedis Gauručs, brīvajā kritienā izcīnot uzvaru vienā no smagākajiem posmiem šogad.

Apsveicam uzvarētāju un, lai gan apzināmies, ka atsevišķu spēlētāju ego pēc šī posma ir saplosīti kā “staigules bērnības sapņi”, tomēr ticam, ka tā sajūta ka sezonas sliktākais darbs ir padarīts pāries, bet pārējais jau kaut kā pats no sevis atrisināsies.

Back to top button