2022kungi

Terminātors is back!

Trešdien Jūrmalas golfa laukumā notika kārtējais miksēto tee posms – RAINBOW (Red Backwards).

Sekojot līdzi sacīkšu norisei, prātā nāk viens salīdzinājums – ir kaimiņi, kuriem pagalmā ir baseins, kas iegādāts veikalā DEPO, bet ir tādi, kuriem tas ir iebūvēts zemē! Arvim Zeilem, neapšaubāmi, baseins ir izbūvēts kā nākas, bet blakus atrodas vēl arī džakuzi un kokteiļbārs!

Tādu viena spēlētāja pārākumu pār vienkāršajiem spēlētājiem neviens šogad nebija redzējis. Terminātors kā sāka tā pabeidza. 78 golfa sitieni, tur nav daudz ko piebilst. Arvis front 9 iekrāja pārliecinošo -5 netto, ko pašam par pārsteigumu spēja noturēt arī atlikušajās deviņās bedrēs par spīti back to back double bugijiem 11. un 12. bedrē. Pārējie pretendenti pat nepaostīja iespēju izvirzīties līderos, līdz ar to Arvis, reģistrēja otro uzvaru šogad, kas viņu jau ir pietuvinājis Top 10 Order of Merit. Arvja panākumu atslēga – pārliecinošs puteris, kurš ļāva seivot pārus pat sitot ūdeņos un bunkuros. Dalītā otrajā vietā uzreiz trīs spēlētāji – Aldis Puisītis, Marsels Vapne un Dāvis Tunsts.

Arvis uzvaru kluba mājā atzīmēja kā čempionam pienākas – ja pārējie pieticīgi remdināja izsalkumu ar makaroniem flotes gaumē, tad Arvis, būdams jau uz 13. bedres pa telefonu pieteica Jūrmalas restorāna šefpavāram makaronu flotes gaumē Vidusjūras brāli – Boloņas mērci! Vienvārdsakot – vareni!

Īpašs paldies RTM noteikumu komisijai un galvenajam tiesnesim, kuri pārliecinoši un laicīgi novērsa jebkādas neskaidrības par “Velna krustcelēm” (11. un 17. bedres krustojums), neļaujot vairs mazajiem RTM razbainiekiem apiet līkumu pa vieglāko ceļu.

Svētdien jau pēdējā Lielā Ķivere, kas liecina par rudens neizbēgamo tuvošanos 🙁 ! Vai šīs sezonas Lielo Ķiveru burvju meistaram Svenam ir vēl saglabājusies “mērce”, lai paņemtu arī šo posmu, vai arī kāds cits izvilks no savas Faberžē olas kādu brīnumu, uzzināsim jau pavisam drīz.

Back to top button