2022kungi

The Berlin Trip

2022. gada sezonas RTM lielais izbrauciens šogad dalībniekus aizveda uz Berlīnes laukiem. 40km attālumā no Brandenburgas vārtiem (bija arī RTM spēlētāji, kas sapņoja šo celtni redzet klātienē) ir izveidots lielisks 3 laukumu komplekss. Faldo Berlin, Arnold Palmer un Eby laukumi.

BAD Saarow – Faldo laukums ir ierindots kā 18 labākias Vācijas golfa laukums federācijas vērtējumā šogad. Laika zobs ir atstājis pēdas un lielie valsts turnīri kompleksā nav spēlēti pēdējos 10 gados. Taču pirms tam te ir noskaidroti Vācijas čemponi un Vācijas Ryder kausa ieguvēji.

Vēl pirms turnīra sākuma tika sarunāts, komandu mačs – Pansionāts pret Bērnudārzu. Jau Rīgas lidostā daži kungi atļāvās skaļi deklarēt, ka spēlētājam ar teju basketbolista auguma parametriem ir jāiegādājas bērna biļete, uz ko jaunais censonis atgādināja, ka golfa ratiņi jānodod bagāžā. Di…šana bija sākusies.

Lai neieslīgtu detaļās, uz matemātiskajās projekcijās, tad 3 dienu turnīru – Pansionāta iemītnieki zaudēja. Turklāt pēdējā dienā links laukumā nospēlējot katastrofāli. Daži no favorītiem tik ļoti patukšoja savas kabatas, ka Rīgā, lai nokļūtu mājās nācās mesties kopā. Gluži kā studentu gados, kad kabatā vien 10EUR.

Paldies, RTM, krusttēvam – Marekam, kurš šo pasākumu organizēja un centās, lai brauciens paliktu atmiņā vēl ilgu laiku. Viesnīca lieliska, pat ja uz diviem viena atslēga. Ēdiens, vīns un atmosfēra – līmenī.

Par līmeņiem. Pirmais laukums uzreiz no lidostas (kur vācu arodbiedrības streika dēļ nācās gaidīt golfa somas 1h30min) bija klasisks lidmašīnu nosēšanas airodroms.  EBY – Plaši ferveji, ar iespējam uzbrukt karogam un mums vēl neierasti lēni grīni. Kā saka – uz aci bija jābūt ātrākiem. Puikas iesildījās, uzspēlēja pirmo zoles raundu, kurā Ivars Grunte būdams nosūtīts uz AHL, ar 140 punktiem aptīrīja bērnudārzu un gāja gulēt.

Pirmais turnīra laukums. Arnold Palmer. Ļoti skaists, ar izteiktiem Dogleg no labās uz kreiso (Sveiciens – āķu sitējiem. Koļam un Krastam). Veči bija noskaņojušies labai cīņai. Rezultāti bija blīvi, turklāt ar kvalitatīvi pēc sitienu spēles. Uzvarētājs un cilvēks, kurš pēdējās 2 nedēļās ir spēlējis visvairāk golfā kā jebkad dzīvē – Deivids Pursljs. +3 stroke un pirmā vieta. Otrais, Latvijas tenisa dinozaurs, Latvijas flagmanis Vācijā – Ģirts Dzelde, par vienu sitienu sliktāk kā Deivids. Bet trešais ir šī visa sabraukuma laimīgākais golferis Marsels Vapne, kurš pērn vēl flirtēja ar uzvaru visā sezonā, beidzot ir atradis savu mojo dzelžos.

Ir daži, kas mīl golfu un ir gatavi iet vēl 18 bedres ar kājām. Neskatās savos pases datos un nākošajā dienā turnīram ir spēles statusam atbilstoši – pensionāri. Tripans, Dinsdorfs, Krasts, Vuškāns un Siliņš – ja pēc 36 bedrēm viņi bija nospēlējuši Faldo laukumu ar zolīdiem 27-32 punktiem, tad turnīra dienā…tikai divi no viņiem spēja salasīt vairāk par 27.

Faldo laukums. Tipisks faldo dizains. Fervejus un grīnu apsargā bunkuru jūra. Dažiem šķita, ka links laukums  ir sabombardēts no kara laikiem. Nē, mīļie tas ir Faldo. Ja neesi fervejā vai uz grīna – tu esi ziepēs. Tikai viens spēlētājs šo laukumu pievarēja labāk par savu HCP – Uldis Baranovs. 38 STB Punkti. Otrais Marsels Vapne, bet trešais Martiņš Priede.

Šo rindu autors par turnīra norisi vai emocijām nav uzrakstījis teju neko, jo piedzīvotais kompānijā, ar jums, izbaudot spēli un notikumus ārpus tā vēlas teikt tikai vienu – Šādiem turnīriem ārzemēs RTM ir būt! Kaifs un daudz emociju vēl tagad. Protams, galvenā atziņa – spēlētu vēlreiz…

Atgādinājums. Tuvojas Klubu kauss Ozo golfa laukumā. Tradicionāli RTM valde formēs divas komandas. MVP sastāvu un Sezonas kopvērtējuma spēlētāju blici. Vērtējam un skatāmies savus punktus kopvērtējumā un novēlam iekļūt zvaigžņu sastāvos.

Pačeko šo
Close
Back to top button