2022kungi

Greenkeepers Gulāns “pasūta mūziku” rainbow praidā

Trešdien OZO Golfa laukumā notika kārtējais RTM Rainbow (Blue forward) summits, kas tradicionāli veltīts Latvijas netradicionāli orientētās sabiedrības, kā arī eksperimentēt gribošo golferu interešu aizstāvībai.

Kā pirmais ar referātu “Kā pareizi savienot divas dažāda izmēra trubas” uzstājās “santehniķis” Jānis Spalviņš. Jānis piektdien kādā privātā invitational pasākumā gandrīz jau visu savienoja, bet pārspēlē Nr. 2 par labāko stroke ar Kristapu Krištopanu piedzīvoja negaidītu disconnection – no 30 metriem izpildot divus čipus aptuveni HCP 54 līmenī. Motivācija Jankam bija augsta. 34 sitieni frontā Jānim deva salīdzinoši komfortablu -3 ar vieglāko back 9 priekšā. Jāņa pārliecinošā prezentācija ievilkās līdz 12 bedrei, kad viņa kartiņā iezīmējās neviena cita kā tumši zilā krāsiņa. Doppels 12 bedrē bija kā stimuls ar kāju pa pēcpusi, ko Jānis negaidīja, un pēc šī spēriena tā arī nespēja atgūties, paliekot piektais.

Pēc pusdienu pārtraukuma sekoja tūres homofobiskākās leģendas Igora, Gošas, LipSSky sen sarakstītās autobiogrāfijas priekšlasījums. Jaunākie biedri palika ar atvērtām mutēm, jo šāda pieredze Latvijā ir tikai retajam. Vecākie biedri, kuri šos priekšlasījums klausījās piespiedu kārtā jau ceturto reizi, pārsteigti netika. Igoram -1 netto un arī dalītā piektā vieta.

Kā trešais no skapja izlīda Nikolajs Keņins (aka Le Petit Nicolá). Back 9 “tikai” pieci berdīji, kas, diemžēl, šāda kalibra [k]vīriem ir par īsu, lai sajūsminātu klātesošos un garantētu pirmo vietu. Rezultātā Koļam tikai otrā vieta un zaudēti visi trīs paralēlie dueļi, kas pirms gaidāmā Vācijas ceļojuma ir slikta zīme, turklāt var pārvērst braucienu ekonomiskajā režīmā.. [Koļān, nesatraucies, mēs tevi atbalstīsim]..

Viss izšķīrās principā starp diviem spēlētājiem Māri Gulānu un Edmundu Jansonu. Māris, kurš pazīstams kā Latvijas greenu pelēkais kardināls, bija pasūtījis savam amata brālim Ozo Mārtiņam, speciāli priekš trešdienas posma nokrāsot greenus zilā!! krāsā (jo, tač, Blue forward). Māris, kurš pats to nedara, paredzēja, ka šī formāta dalībnieki visi kā viens ieraugot šo skaistumu sāktu laizīt savas un varbūt arī partneru bumbiņas, tīrīšanas nolūkos, protams. Mārim tā būtu viegla uzvara. Tomēr greeni nez kāpēc bija nokrāsoti zaļi, nevis zili. Saviem flaita biedriem Māris izteica pieņēmumu ka pie vainas varētu būt Māris Simanovičs (T-11), kurš negaidīti bija pieteicies un ieradies uz RTM posmu. Iespējams, lai pārbaudītu greenu krāsojumu kvalitāti pirms gaidāma sestdienas Ecco Baltija komercturnīra.. Lai nu kā būtu, Māris frontā nejutās savā adā – 42 sitienu un kā saka nassing spešal. Tomēr pēc sava un arī flaita biedra Arnolda Čulkstēna bērdija astotajā bedrē un tam sekojošā dubultā motivācijas dzēriena malka nobaudīšanas, Māris Gulāns, ieslēdza nākamo ātrumu. 34 sitieni back nine, kas kopējo stroku noapaļoja jau uz pieklājīgo 76 un ļāva Mārim Gulānam iekārtoties OZO restorāna mīkstākajā dīvānā, vieglu roku pasūtot dzērienus visam savam flaitam. Vienīgais, kas Māra svētkus varēja pabojāt bija Edmunds Jansons. Ja Edmunds 18. bedrē realizētu bērdiju – tā viņam būtu uzvara. Ja PAR, tad pārspēle. Edmunds pēc laba draiva nonāca 18. bedres kuprainajā kalnā, kas parasti nav liela problēma. Tomēr Emdundam rociņa notrīcēja un approach sitiens no kurpainā kalna piezemējās pāri greenam. Tam sekoja vidēja līmeņa čips, kas rezultējās bogijā un tikai dalītā otrā vieta ar Koļu. Līdz ar to salutējam Mārim Gulānam!

Šajā nedēļas nogalē boyz are out of town, jo ir ilgi gaidītais Vācijas brauciens ar diviem RTM posmiem. Nav zināms, kas tur vispār notiks, kāda būs “abstanovka”, kurš atgriezīzies, kurš paliks vēl uz nedēļu, bet ir skaidrs, ka pasākums būs WILD! Biedri pēc labākajiem Ryder cup standratiem jau ir pašrocīgi sadalījušies divās komandās Bērnudārzs vs Pansionāts, zaudētājiem maksājot par Gala Dinner, kurā advokāts jau ir apņēmies paņemt tā kā to nav darījis kopš studiju laikiem Alma Mater. Lai nu kā – sekojiet RTM sociālo tīklu storijiem, mēģināsim turēt jūs lietas kursā, ja vien tas būs iespējams. Bučas visām sievām, who let this happen!

Pačeko šo
Close
Back to top button