2022kungi

Iron Man Marco Sganga

Laikā, kad Latvijas galvenais sporta portāls (Sportacentrs) nodarbojas ar sabotāžu un neatspoguļo neko no vienīgā Īstā, Lielā sporta – Golfa[1]; Mārupē iedzīvotājiem liek izvēlēties – palikt bez siltuma vai maksāt četrreiz vairāk (Tvnet), bet Japānā policija meklē agresīvu mērkaķi (Delfi), RTM uz kārtējo posmu bija savākušies Latvijas labākie dzelzs kalēji.

Tie ir 32 sado-mazohistiski entuziasti, kuri bija ar mieru sevi spīdzināt melnām mutēm kaplēt 18 bedres, jo kā citādāk var nosaukt golfa spēli, kurā ir atņemta pati patīkamākā sajūta – ar draiveri plēst no visa spēka pa mazu, baltu, apaļu kaučuka gabaliņu un ar acu kaktiņu apbrīnot, kā tas penetrē zilajās debesīs un pazūd aiz apvāršņa (klusībā skaitot Aspazijas mantru:

“Skaties, kur vistuvāk liecas

Zemei pāri debestiņa,

Ja tev ilgas turpu tiecas

Nāc! – tur mana istabiņa.”).

Metot liriku pie malas – cerība, ka biedrs Arnolds izvilks no vectēva mantotos, aprūsējušos dzelžus un visus pārsteigs, nepiepildījās. Tādēļ galvenā loma bija jāuzņemās kādam citam. Caurums ilgi tukšs nestāv – Valdis Muižnieks jau kopš pirmās bedres, neskatoties uz to, ka viņam joprojām nav dzelzis Nr. 9 un Nr.7 visus terorizēja. Valdim 38 sitienie frontā un golfs sķiet viegla pastaiga. Tomēr vai nu pārlieku liels zažims uz rezultāta noturēšanu, vai arī jau uzvaras runas pāragra gatavošana, bet šīs sezonas RTM Player Impact programmas līderim back 9 notika krakšķis – 48 sitieni un beigās T8. Valda vājumu momentāli izmantoja RTM Itāļu leģionārs Marco Sganga – spēli pabeidzot ar neto -1, kas šoreiz bija pietiekami, lai kļūtu par čempionu. Otrajā vietā ar EVEN – tūres leģenda – Igors Lipskis, kas, pēc rezultāta spriežot, ir apārstējis visus savainojumus un paredzams, ka Igors savu vārdu vēl šogad teiks.. Trešajā vietā Marsels Vapne.

Apsveicam uzvarētājus un visus, kas nobreikoja 90!


[1] RTM biedru starpā ir izcēlusies kaismīga diskusija (vai pat raganu medības), kas pie šī vainīgs un pēc iekšējās izmeklēšanas komisijas slēdziena, mēs noteikti nāksim klajā ar rezultātiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button