2022kungi

Grasdal > Hovland

Īstenie kinomāni uzskata, ka pasaulē ir divas triloģijas: a) Star Wars un b) Lord of the Rings. Abu filmu fani, lai gan parasti ir mietpilsoniski frīki, tomēr tiklīdz ir jānoskaidro “kura filma krutāka” un, kura, neskatoties uz to, ka abu filmu sēriju daudzums jau sen pārsniedz triloģijas definīciju, ir īstenā Vispasaules Triloģija, kļūst diezgan agresīvi, ko ļoti labi ilustrē šī epizode no filmas Clerks II:

Golferi pēc savas būtības ir laimes meklētāji, tādēļ, ja tu mazais draudziņ lasi šo rakstu, iesakām noskatīties vēl vienu triloģiju – Indiana Jones, kurai 2023. gadā arī paredzēta jau piektā sērija. Pašam galvenajam indiānim vakar bija 80 gadu jubileja, tādēļ RTM biedri šo ar vērienu atzīmēja OZO Golfa laukumā.

Svinētāju skaits gan nebija neko dižs – 23 golferi, bet tas izskaidrojams ar to, ka daži no RTM biedriem bija devušies uz Golfa Meku sekot dzīvajā līdzi The Open, bet daži izvēlējās palikt mājās un lietainā laikā skatīties šovu pa TV un paralēli swaipot Game Book.

Abos ekrānos bija līdzīga performance – divi norvēģi mēģināja parādīt “kurš krutāks”. Ar prieku paziņojam, ka RTM ierindas biedrs Anders Grasdal savam aroda brālim Viktoram Hovlandam iekabināja tā, ka maz neliekas. Pirmkārt, Andersam, kurš RTM ietvaros aizvadīja tikai ceturto spēli, 3 berdiji, kamēr Viktoram tikai 1.. Otrkārt, Anders nospēlēja -3, kamēr Viktors aizvadīja savu turnīra sliktāko spēli ar + 2.

Viss likumsakarīgi un apsveicam mūsu Norvēģu leģionāru ar vēsturisku panākumu.

Tripāns = Birdiemāns

Vēl viena ziņa, kas pelna uzmanību ir Armanda Tripāna performance jūlija sākumā. Tradicionāli pēc Latvijas Amatieru čempionāta RTM biedriem tiek piedāvāta parliecības atgūšanas terapija ar iespēju uzspēlēt no sarkanajiem izsitieniem – Red Cross Recovery.

Tikpat tradicionāli ir spēlētāji, kas šo izmanto un sabirdina berdiju jūru (Tripāns, Keņins, Pursley), bet ir, protams, tādi, kuri saprot, ka “golfs nav mans sporta veids”(Zaķis, Nemme, Naglis sr) un ir spiesti slīcināt bēdas jau citā terapijā..

Lai nu kā 65 golfa sitieni arī no Sarkanajiem izsitieniem ir grand!!

Tiekamies 27. jūlijā, kad kārtējais izaicinājums Irons cup – spēle bez Wudiem un Draivera – īpašs ielūgums Arnoldam Čulkstēnam 🙂

Back to top button