2022kungi

Touch of class baby, touch of class!

Laiks lido kā bulta; šenks joprojām lido kā banāns; ezis lido, kad tam iesper, bet RTM Tūres karavāna pārliecinoši ripo tālāk. Un nav iespējams pateikt, vai šajā gadījumā RTM karāvana ripo tādēļ, ka suņi rej no muguras, vai suņi rej tāpēc, ka karavāna iet uz priekšu, neskatoties ne uz ko.

Šī brīža golfa aktualitāte pasaulē (un arī Latvijā) nenoliedzami ir profesionālo golferu sadalīšanās divās nometnēs – vēsturiskā PGA un jaunā ambiciozā LIV tūre, kura uz diviem mēnešiem bija samaksājusi nepieklājīgi lielu naudu arī RTM Tour mediju departamentam, kā rezultātā kādu laiku jūs varējāt sekot tikai dāmu RTM aktualitātēm. Viegla peļņa ir beigusies, mazbērniem universitātes maksa ASV ir nodrošināta, un grēcinieki ir atpakaļ (līdzīgi kā to paredzam, ka izdarīs Dastins, Brooks, Braisons un vēl daži) ar atziņu, ka “plānā  galdiņa urbējs no biezā atšķiras tikai ar to, ka vienā maiņā pirmais saurbj vairāk galdiņu”. Šajā laika posmā ir bijuši vairāki posmi, kuri pelnījuši kā saka zeku valodā pacanu šarmējumu, bet pirms mēs sākam apskatu – cieņa un mīlestība RTM Tour biedram Nikolajam Keņinam ar fenomenālu comeback Latvijas Amatieru Čempionātā pārspēlē izcīnot čempiona titulu otro gadu pēc kārtas!! Šajā pašā čempionātā tie paši nolādētie LIV spiegi bija nolēmuši paostīt gaisu, sarīkojot inside turnīru ar galvu reibinošiem honorāriem, kurus bez variantiem trīs dienu summā visiem atņēma skorers, kurš izlasē vairs neskoros, bet izskatās, ka golfa laukumā viņš sāk justies vēl pārliecinošāk nekā pretinieka petakā – Kaspars Daugaviņš!

Koļān – tu esi tautas čempions, bet šeit kāda lasītāja Ginta iesūtīts jautājums – “a kad tev būs Hole in one?”

Bet tagad par svarīgāko.

Kas notika Maijā?

David Pursley

ar stroke 71 paņēma Latvijas labākās siera ražotnes Smiltenes Piens ceļojošo kausu – 14,7 kg (tieši tik cik vidēji viens latvietis patērē sieru gadā) nogativināts siers. David maijā bija vēl viena uzvara romantiskajā varavīksnes posmā, un redzams, ka šis rūdītais snaiperis sāk trāpīt mērķī.

Valdis Muižnieks

izcīnija savu ilgi gaidīto uzvaru (šoreiz gan kļūdas piedodošajā ERADO formātā), bet pie šī golfera mēs vēl atgriezīsimies, jo ja Breds Pits pavadīja 7 gadus Tibetā, tad Valdis aptuveni tik pat pavadīja bez uzvaru plateau, kurā apmaldījušies un pazuduši nebūtībā ir daudzi..

Svens Dinsdorfs

no baltajiem uzsita -2 un ar to bija pietiekoši, lai arī pēc vairāku gadu pārtraukuma beidzot izcīnītu ceļa zīmi uz nākamā gada Tournament of Champions.

Mārtiņš Zaķis

pierādīja, ka Jūrmala ir viņa laukums un izcīnija jau otro uzvaru šogad.

Valmierā vietējo banditos Moča&Poča teritorijā Valdis Muižnieks pierādīja, ka uzvara Erado nav nekāda nejaušība un arī klasiskajā stroke netto uzsita 75, liekot visiem palikt domīgiem, sak’ “vai tiešām Valdis, kurš pirms atmeta daudzus kaitīgos ieradumus, bija tūres seja, ir atpakaļ ar “ļauniem nolūkiem”…?

Maijā sākās arī Armanda Tripāna lolotais Match play, kurā bez lieliem pārsteigumiem ir palikuši 6 tehniskākie un emocionāli noturīgākie līgas spēlētāji un, protams, iepriekšējā gada čempions Kaspars Freimanis.

Ko mums atnesa Jūnijs?

Karstumu un divu spēlētāju dominanci! Mārtiņš Zaķis (par kuru jau esam rakstījuši iepriekš) un tas pats Valdis MUIŽNIEKS (aka Valdusix) no kuriem pēdējais RTM Standings šobrīd dominē visā līgā, jo četras uzvaras, divas otrās vietas, viena trešā un punkti gandrīz katrā posmā kopš sexzonas sākuma ir pacēlis Valda street kredītu tik augstu, ka Valdim šobrīd ieejot Sapņos un Kokteiļos bailēs par tūlītēju atraidījumu klāt nenāk vairāk pat ne viena G*LFeniece.. Tieši tik karsts ir Valdis un viņa swings ir šobrīd, jo strādā viss – draivs, approach, chips, un, protams, arī puts, kuru Valdis izpilda ar Viļa 1983. gada Ping oriģinālo modeli. Tā teikt juviliera precizitāte un graciozitāte.

Kas vēl ir Valda panākumu atslēga? Smags darbs, treniņnometne (pat vairākas) Spānijā, kurā Valdis sāka pielūgt jaunu Dievieti – Jūtu

Bet pats galvenais – divu nestrādājošo dzelšu – Nr.9 un Nr.7 nodošana metāllūžņos. Pirmkārt, zinot metāla cenu, viegla pelņa. Otrkārt, jūs nepārlasijāties! Tieši tā! Valdis kopš sezonas sākuma spēlē bez šīm divām nūjām un dara to tik iespaidīgi, ka mums ir ziņots par vairāku spēlētāju iedvesmošanos no Valda un pāriešanu atsevišķās epizodēs vispār uz vienu nūju (hibrīdu) – sitienus dažādām distancēm pielāgojot ar satvēriena augstumu uz nūjas kāta. Lieki teikt, ka topošā, iespējams, čempiona talantu tā vienkārši nevar nokopēt, un šo eksperimentētāju sajūtas var pielīdzināt cilvēkiem, kuri tikko uzsākuši urīnterapiju – vāja cerība ar stipru mīzalu garšu, jo tabulā, kā mēs redzam punktus šiem brašuļiem tas nav nesis..

Kas vēl notika jūnijā? Vilis Krištopans beidzot tika pie jauna kafijas aparāta no www.esmilukafiju.lv un pāris izciliem zieķiem no https://www.marence.com.

Kristaps Krištopans sakārtoja domas, kas ļāva sasniegt ilgi kāroto bogey free milestone Jūrmalā:

kā arī un izdarīja šo no baltajiem Lielajā Kiverē Mīlgrāvī:

Jānis Spalviņš uzvarēja stipro skrējienā apkārt 3 Rīgas golfa laukumiem, bet Gints Zeltiņš iesita savu 6 Hole in One karjerā, pārliecinoši atgriežoties Latvijas rekordistu augšgalā!

Ginčas Hole in 1. Taisnības labad jāpiemin, ka Ginta skorers Edzaxx šo negribēja ieskaitīt, jo pēc otrās bedres Gints “devās prom”. Beigu beigās Gints tomēr izlūdzās skorera labestībuun hole in 1 ieskaitīja, jo šis video ir pierādījums, ka Ginta nodomi pamest laukumu pēc otrās bedres, kurā Gints izpildīja 9 sitienus bija ar nosacījumu, ka ies prom pēc 3 šās pazaudētās bumbiņas (tobrīd bij jau divas of). Vilis viņu uzmundrināja – Gint Tev un man otrā un trešā bedrē summā – vienādi. Man 5 un 5 , Tev 9 un 1. Abiem 10 ☝️

Jūlijā temperatūra, paredzams, ka kritīsies, bet golfa temperatūru RTM ietvaros tikai kāps. Vai kāds spēs apturēt Valda “Touch of Class”, Mārtiņu un citus tuvākos sekotājus, vai arī šie golferi turpinās visus spīdzināt un septembrī sarīkos kārtīgas Vikingu bēres, nodedzinot visu, kas viņiem trāpīsies pa rokai?

Pačeko šo
Close
Back to top button