2022kungi

Advokāta kodiens

Vispārzināms bioloģijas fakts ir tas, ka pasaulē spēcīgākais kodiens pieder sālsūdens krokodilam (Crocodylus porosus). Taču pēdējās nedēļas notikumi Baltijas golfa laukumos liek pamatos apšaubīt šo postulātu.

Paradigmas lauzējs – Ivars Grunte ir pazīstams pieredzējušajiem golfa entuziastiem kā spēlētājs, kurš var iekosties kājās jebkuriem uzvaras pretendentiem, un kā runā kuluāros bieži vien nokožot pat savu spēles partneri atrodoties vienā komandā. Bet nu par visu pēc kārtas.

Agrā Svēdienas rītā, skanot dūdu skaņām, pēc uzmundrinājuma dziras malka Ivars veica standarta draivu ALANDECO lieliski organizētajā Skotu kausa izcīņā:

Viņa komandas biedrs todien bij turnīra saimnieks Andris Keisels, kas nozīmēja vien to, ka labs garastāvoklis tiks garantēts visas dienas garumā. Citas ambīcijas piemita viņu flaita partneriem Svenam un Intam (plašākai publikai pazīstamiem kā “Gurķiem”). Svens jau no pirmās bedrītes neslēpa savus nolūkus iegūt savā īpašumā sen kāroto kausu. Kad viņa čips 16 berītē nogādāja bumbiņu 8 collas zem grīna virsmas, tādejādi skorkartē iereģistrējot eagle, kluba mājā sēdošie noelsās, jo uzvarētājs bija jau praktiski zināms. Taču plašākai publikai nebija zināms, ka šādas epizodes ir kā šautenes gaiļa spiediens Ivara apetītei (kura gan jāsaka pēdējos gados bija gājusi mazumā). Kurā kājā Advokāts iekodās Svenam to zina tikai viņi abi taču rezultāts bij acīmredzams – Svena triple uz astoņpadsmitās un uzvarētāja lauri pēc četru gadu pauzes – Ivaram.

Sajutis asins garšu Advokāts veica līdz šim neredzētu manevru un pieteicās posmam Pērnavā, kas notika trešdien. Liela daļa Ivara paziņu gadu ritējumā bija iegaumējuši postulātu, ka svarīgākās tiesas sēdes un klientu vizītes parasti ir trešdienās, taču uzvaras garša Skotu kausā spēja pagriezt zemeslodes rotāciju pretējā virzienā…

Ivars Pērnavā ieradās augstu paceltu galvu mašīnā bez jumta, tādejādi pasvītrojot savas pretenzijas uz labu spēli Parnu links laukumā. Jāsaka pretenzijas bija pamatotas, jo Advokāta rezultāts jau sākot no pirmās bedres atradās tabulas augšgalā. To gan izlikās neredzam vienā flaitā spēlējošais NATO pulkvedis Deivids, kurš teju visu sacensību gaitu atradās tabulas virsotnē līdz pat 18 bedrītei.. Tad sekoja Crocodylus porosus-advokatos kodiens un viss nostājās savās vietās. Deivids – double, Ivars – PAR un divu sitienu pārsvars pēkšņi kļūst par viena strouka deficītu!

Apsveicam Ivaru ar Back To Back uzvaru un novēlam Svenam un Deividam pēc iespējas ātrāk sadziedēt brūces kājās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button