2022dāmas

UGUŅOJAM

Vasara pilnbriedā un sajūta, ka sezonas vidū dāmas ir samenedžējušas savas individuālās sajūtas, pareizo svingu un motivāciju kārtīgi “iegriezt” savam handikapam un parādīt labāko, ko varam uz šo brīdi! Bet viss vēl būs un notiks – būs jauni posmi un izcili rezultāti, jo kā minēju – esam tikai sezonas pusē.
Statistika liecina sekojošo, ja neesi gatavs parādīt rezultātu lielos mīnusos, tad pretendēt uz goda pjedestālu nav iespējams! Tā kā visi mūsu varoņdarbi ir reģistrēti un nav jāpatur prātā, tad kopējai bildei – lai radītu bijāšanu 😊 paskats ir šāds:


30.05. -8 Agnese; -7 Sigita
06.06. -9 Linda AA.; -8 Veronika
13.06. -5 Ingrīda; -3 Daiga, Indra
20.06. -4 Linda AA.; -3 Dana
27.06. -8 Dana; -7 Andra
04.07. -8 Agnese; -7Līva
06.07. -5 Evita; -4 Agita L.
11.07. -7 Indra; -3 Inna


Patiesību sakot – tāds pats skats ir arī aprīlī un maijā, tā ka nekādu ilūziju par even. Nevari labāk – Tu esi sponsors 😊!


Esam novērojuši arī tādu kopēju uzteicamu virzību LRTM – lēnām mums “aizpildās” hcp gaps robežās starp 10 un 20! Agrāk tur principā bija caurums (izņēmumi tikai pierāda likumsakarības). Well done!


Tagad gan atpakaļ pie pirmdienas posma, kurš bija apveltīts gan ar ideāliem laika apstākļiem golfa spēlei, gan visas tikām lutinātas ar vietējā kosmētikas ražotāja MARENCE brīnišķīgajām dāvanām! Tur, pašā ezera dzelmē, dziļumā, sākas MARENCE stāsts. Stāsts sācies jau vairāk kā pirms 7000 gadiem – tik sena ir saldūdens zaļo dūņu izcelsme.


Visu laiku novirzos no tēmas – tad par vēsturi, tad par dūņām, kas tālāk? Sindroms – nespēja koncentrēties, uzmanības deficīts 😊? Laikam. Ko es gribēju teikt…? 😊😊😊 Nav tik traki – es gribēju atkal palielīties ar svešām spalvām – Indra Eniņa uzvarēja! Uzvarēja sevi un konkurentes (-7, 2 bogie, 3 birdie). Un laukumu – pirmo reizi dzīvē noejot laukumu zem laukuma PAR ar 71 stroke sitienu! Grandiozi! Bet par tām spalvām – ja LRTM savā tūrē akceptētu tikai Amatiera statusa spēlētājus, tad Indrai varbūt nekad mūžā neizdotos izbaudīt šo gandarījumu un panākumu! Jo panākumu atslēga ir un paliek regulāri treniņi un regulāra sacensību vide. Mēri no kuras puses gribi! Un LRTM ir par golfu nevis par ņemšanos.


Vēl mums ir ļoti jauka un sportiska jaunpienācēja tūrē šajā sezonā Inna Alne, kura “izcēla” Runner Up titulu ar -3 un kura jau ir iesoļojusi sezonas laikā tajā hcp kategorijā, kas agrāk bija “caurums”!


T3 – ar -1 Ieva Masaļska un Andra Mauriņa. Bravo!


Indra uzvarētāja uzrunā teica paldies flaitam, bet principā – pārējām meitenēm, par to, ka ļāva viņai vinnēt – un taisnība jau ir, paskatoties uz sezonas rezultātiem. Varēja arī gadīties savādāk. Pēdējā bedrītē gan roku trīce esot piemetusies – tikai neiesit krūmos, tikai ne krūmos…


Pie tā arī paliksim, jo krūmos sit nevajag un tiekamies nākamnedēļ!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button