2022dāmas

UN NEKAS MŪS NEAPTURĒS

Pirmdien jau pulksten 11 termometra stabiņš Ventspils ostā pakāpās līdz +30,7 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati. Gaisa temperatūra turpina paaugstināties, līdz ar to pārspēts 27. jūnija karstuma rekords Latvijā – 2020. gadā Rūjienā un Stendē reģistrētie +30,7 grādi.

Pirmdien gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +29..+32 grādiem. Lielās tveices dēļ sinoptiķi visā valstī izsludinājuši sarkano – augstākās pakāpes – brīdinājumu…. Pakāpeniski iemīlam darbu līdz sirds dziļumiem labi aprīkoto ofisu dēļ.

            Ko niekus! Ceļā uz Lielo Ķiveri termometrs mašīnā rāda nemainīgu + 33,0 pēc Celsija. Zilie tee tas ir vairāk sitienu pēc noklusējuma. Ozo rafs, kā teica Doks – ir sasniedzis to līmeni pirms 20 gadiem, kad tika slopēts laukums 😊😊😊! Tas nozīmē default – + vēl daži spēkus izsūcoši vēzieni ar golfa nūju atkarībā cik reizes novirzīsies no taisnā, pareizā un drošā ceļa rādītāja tautā saukta par fairway. Nezinu prāts vai neprāts valda pār golfa spēlētājām, bet uz turnīru ierodas statistiski vidējais spēlētāju skaits. Bez vājuma pazīmēm. Eva paspējusi aizbraukt un atbraukt no Kuldīgas. Neviena last minute withdraw[1]. Visu cieņu un uz priekšu!

O, vēl nevaru atturēties padalīties ar aizkulišu sarunām pie vīna glāzes – tūrē sākušās vairākas neformālās savstarpējās cīnas. Kāda formātā…? Tīrajā stroke viens otram pieseko! Tiek klusībā izraudzīts katram atbilstošākais/-ie upuri pēc ranga un hcp un …. Pavadījums tekstā aptuveni šāds – kāds vinai hcp? Ā, nu lai nomet vēl pārīti nost un tad “parunāsim vienā valodā “😊😊😊. Meitenēm nekad līdz šim nav interesējis tīrais stroke kā suga!

Visiem zināmais un tautā mīlētais dziesminieks, tautā saukts par Advokātu, savulaik veltījis dāmu golfam dziesmu! Aptuveni šādi – na, na, nā vienmēr pāri simts, la, la, lā… Varbūt kādam saglabājies ieraksts…?! Būs jālūdz aktualizēt vēsturisko tekstu atbilstoši aktuālajām tendencēm. Dziesmām ir jābūt laikmetīgām, ja tās nepretendē uz mūzikas zelta fondu.

Nu gan jāķeras pie posma apskata – ko tad mums nodarījis karstums vai mēs karstumam. Pirmais nodarījums mums – nonākot no laukuma notiek tesiņš par lēnu spēles tempu, pirmie aizmetņi meklējami jau vismaz no 9tās laukuma bedrītes (tas atspoguļojās Whatsapp čatā spēles laikā), kur reāli uz tee box 3 flaiti! gaidot kad atbrīvosies draiving distance. Kaut kas tāds nav piedzīvots! Karsts, zilie, rafs… Dažus tas pakaitināja un iedeva pa nerviem. Principā idejiski pret šādu svelmi vajadzētu attiekties tāpat kā pret vētru – ātrāk, ātrāk ejam uz priekšu un mājās! Vai šajā gadījumā restorānā pie kondicioniera. Padomāsim par to nākamreiz. Vienā flaitā saruna – ja draivs aizies spēlēšu čempī. Draivs aizgāja!!! Tam sekoja 4 tiešie ūdens trāpījumi 8tās bedrītes otrajā hazardā… sarakstā neredzu. Bet ceru ieraudzīt.

Še tev karstumam – Dana Zālīte no zilajiem tropu klimata apstākļos īpaši uzsveru strokā noiet 74! Stroke neto out 33/in 31! Fanfaras! Runner up tituls ar gandrīz tikpat izcilu rezultātu Andrai Mauriņai out 37/in 31. Sarkanais beigime. Bet Irēna Vītola noiet ļoti solīdi pabeidzot ar even un ieņem goda pjedestāla trešo pakāpienu. Nevienu neredzu LR Amatieru čempionāta sarakstā, kam par godu mēs mazliet mocījāmies šodien no zilajiem… Vēl ir laiks, tagad kad rakstu atlikušas 2 h, lai pieņemtu šo izaicinājumu! Tās kuras  ir atrodamas LAČ listē – teiksim tā: piešaujās, taupās un veiks kļūdu analīzi mainot spēles taktiku! Lai veicās, mēs Jums ticam un vēlam labu spēli čempī!

Lai nu tur kā kuram gājis, bet vakara noslēgumā mūs izklaidē Elīna ar zīmola MAKE stāstu. Skaisti, ekoloģiski, atbildīgi pret dabu un cilvēkiem kas valkā kleitas un tiem, kas kleitas šuj. Tagad zinām, kur paviesoties, lai būtu forši, ērti, skaisti un ātri – Čaka 22, www.make.best ! Sev, mammām un meitām :)! Paldies MAKE par krāsainiem un jaukiem kārdiganiem – tiešām negribas nemaz vilkt nost!

Un… gatavojamies LRTM sezonas MatchPlay powered by Cēsu Alus!  Tas būs viens no sezonas Grand notikumiem! Tiekamies golfā!


[1] Atteikšanās pēdēja brīdī

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button