2022dāmas

LĪGO LĪGO AR SMILTENES PIENS – 15. LRTM

Kā jau ierasts, pirmssvētku drudzis netraucē mūsu dāmām pulcēties uz kārtējo LRTM posmu. Šoreiz 22 dalībnieces, perfekti laika apstākļi un jautrs noskaņojums, par ko parūpējās Smiltenes piens un Cēsu alus, sarūpējot mums uzkodas un  dzērienus!

Tiešam vairs nav nekādu dižo brīnumu, ka front 9 prāvs pulks iziet sarkanajā zonā, kaut gan šoreiz tie mīnusi ir pieticīgāki, kā citos posmos.

Anna – 2

Dana -2

Agita – 2

Andra – 1

Ginta -1

Daiga -1

Linda A.A. – 1

Šajā pulkā par pieticību nevar runāt tikai par vienu spēlētāju un tā ir Anna, jo Annas – 2 ar viņas handikapu nozīmē 34 stroke (3 birdie; 5 par; 1 double)!!! Anna turpina gandrīz izcili, 15. bedres bogie pieliek vienu sitienu, kā rezultātā viņa finišē ar -1.

Otrajā aplī leaderboard mainās ik pa bedrei, Agitai neveiksmes sākās jau uz 7.,8. bedres ( bet netraucēja finišēt front ar -2), otrais aplis sākās ar double, bet nu mēs pazīstam Agitu un zinām, ka viņa ir īpaši spēcīga rezultāta noturēšanā un ne tikai! Bet, neveiksmes sākās uz 14. bedres un par pārsteigumu turpinājās līdz pat 18. bedrei: +4 total.

Dana otro apli nospēlē pārliecinoši ( 5 par, 1birdie,3 bogey) un piesaka sevi uzvarētājas statusam, atliek tikai pagaidīt.

Labu sniegumu rāda Agnese, kurai pirmajā aplī even, otrajā izdodas uzlabot sniegumu un finišēt ar -2.

Tikmēr Linda A.A. mierīgā garā turpina otro apli vēl pārliecinošāk, kā pirmo… 4 par, 2 bogey, 2 double = 43 stroke un – 3

(-1)+(-3)= – 4

Apsveicam Lindu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button