2022dāmas

REIŅA PRĪMA

Beidzot ir pienācis ilgi gaidītais vasaras laiks, kad dodamies uz viesmīlīgāko golfa klubu Latvijā Reinis.

Pa ceļam no Rīgas dīvainas auto svārstības novēro vairākas dāmas (laikam jāpārbauda savirze – uzturēsim puišu mītu, ka meitenes no auto saprot aptuveni tik cik: kāda mašīna? Sarkana 😊). Tātad vējš iepūš burās. Jāatzīst, ka laukumā tas bija jūtams, bet šobrīd mēs to vēl nezinām, tikai nojaušam.

            Bijām “nobīdījuši” braukšanu uz Reini uz stabilāku vasaras laiku, lai laukums pēc ziemas sniegiem paspēj nožūt…- rezultātā spēlējām ar ziemas noteikumiem jūnija vidū atļaujot bumbas fairway tīrīt no dubļa un pārdropēt bunkuros, kas bija piesmelti pilni daži pat tā, ka nav iespēju atrast sausu vietu turpat šķērslī. Tad nu principā varētu teikt, ka šī akcija ar pārcelšanu, kad vasara ieskrējusies izrādījās pilnīgi velta 😊! Toties tas mums nesagādāja grūtības nokomplektēt spēlei vislielāko dalībnieku skaitu LRTM vēsturē GK Reinis posmā, jo daudzas grib pacīnīties arī par papildus nomināciju Reiņa Prīma 2022 sezonas trīs posmu kopvērtējumā!  Līva kā vienmēr ar pašiniciatīvu uzņemas namamātes pienākumu un tur Reiņa firmas zīmi augstu karoga mastā palutinot meitenes ar Reinis Cafe gardumiem! Alkoutlet piešķiļ dzirkstis tam visam klāt! Dāmas posmam ir gatavojušās nopietni – komercflaiti sarunāti, transports noorganizēts. Ginta ievēlas vēlēšanos vēl pirms iziet uz starta, jo spēlē starp divām Aijām un Medne, kas vairāk pārzina tradīcijas un dabas spēku apgalvo, ka noteikti piepildīsies jo tagad taču Saulgriežu laiks visas zemes un debesu enerģijas vaļā! To arī novēlam. Spēle – aiziet jūriņā! Tablo vēsta, ka visi, vairāk vai mazāk, cīnās ar weather and ground condition* (ar laikapstākļiem un laukuma apstākļiem). Vārs mīnusiņš kaut kur ieplaiksnī un – pazūd…

Pēcspēles tusiņš gaida uz pēdējiem flaitiem, kas būtiskas korekcijas Leaderboard nespēj gan ienest, lai kopējā gājienā dotos uz pārspēles bedrīti Nr9 domās atceroties MidAm pārspēli kur bija nepieciešamas 4 bedrītes, lai noskaidrotu uzvarētāju, tādu pašu scenāriju piedzīvojām arī pagājušā gada Reiņa posmā, kur 4 bedrītes bija nepieciešamas, lai noskaidrotu posma uzvarētāju starp Veroniku un Guntu! Šoreiz sudden death stresiņš tiek uzlikts (vai īstenībā tas ir izcīnīts!) uz Lidijas Gavrilovas un Evitas Bāderes pleciem. Pārējām dalībniecēm kas atliek – tikai prieks un baudīšana! Un kas var pierādīt sevi šādos izaicinājumos? – spēks, daile un pieredze paņem Reiņa Prīma I titulu! Ar pārspēli vienā bedrītē – GIR, PAR! Cepuri nost un kāju virsū Lidija Gavrilova! Pārējie lai vēl mācās un apgūst dzīves un spēles rēbusus. Sveicam Evitu ar Vice un Iron Woman (p.s. Agita Lejaskraukle) ar godpilno trešo!

Jāpiebilst gan, ka noorganizētais transports palika turpat Reinī sagaidīt ceturtdienu, kad tās pašas kopāšurpbraucējas uz savstarpējas vienošanās pamata turpat uzreiz pēc spēles izlēma, ka rīt viena otru atkal atvedīs uz Krimuldas pagastu pēc tās mašīnas pakaļ… Un uz Rīgu tiks prom uz vienošanās pamata ar citām braucējām 😊! Izklausās sarežģīti, neko daudz – racionāli, bet organizācija perfekta! Viss bija laikā un vietā.

Paldies Alkoutletam un Imantam Rendeniekam par visu trīs LRTM šīssezonas Reiņa posmu atbalstīšanu ar balvām un degustācijām. Ļoti novērtējam, baudām, priecājamies un svinam!

Tiekamies pirmdien!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button