2022dāmas

13. LRTM ar EV Fizio FIT

13. jūnijs un 13. LRTM posms! Vai skaitlis 13 mums nesa veiksmi? Vai arī… 😈

Dārgās Dāmas 🌻

Šī posma atbalstītājs EV Fizio FIT, ar Ēriku Visocki priekšgalā, speciāli mums sagādāja ne tikai loterijas balvas, taču arī sagatavoja sveiciena video (skat. mūsu čatiņā). Dāmām, kurām vēl nebija iespēja to noskatīties vai joprojām nav vēlmes to darīt, dalāmies ar kopsavilkumu:

Golfs ir spēle, kuras spēlēšanai nepieciešams augsts apzinātības līmenis! Un viens ir vairāk kā skaidrs – LRTM dāmām līmenis ir kā minimums 8+ (no 10).

Komūnā klīst baumas, ka apmeklējot fizio terapiju vai fiziskās sagatavotības treniņus, iespējams uzlabot rezultātu golfā:

🔥 1 treniņš nedēļā = ~2 sitieni mazāk;
🌪 2 treniņi nedēļā = ~4-6 sitieni mazāk;
☄️ 3 treniņi nedēļā = ~6-10 sitieni mazāk.

Gribi ar pārliecību “iziet cauri” bumbiņai? Gribi mazāku score? Gribi uzmest elegantu salto pēc kārtējā birdie? Zvani EV Fizio FIT ☎️🤸‍♀️🏌🏽‍♀️

Piebilde: papildus fizio nodarbībām un atkarībā no situācijas, vēl spēles uzlabošanai noder arī: psihologi un golfa treneri.

Tagad par spēli

Laika apstākļi bija ļoti OK! Pirms raunda, kuluāros gan mēļoja ka esot smilšaini greeni un tas ieviesīšot korekcijas tabulā. Te jāsaka tā – lai dod Dieviņš, ka smilšaini greeni būtu golferes lielākā problēma!

Pēc Front-nine bija skaidrs, ka nekas nebija skaidrs. Taču arī šāda skaidrība ir kaut kā vērta:

E: Linda P., Anda V., Marina, Linda A-A., Ieva, Agita L., Dana
-1: Indra, Aija V., Veronika
-2: Inna 
-3: Ingrīda

Skicējās scenārijs, ka viss izķirsies burtiski uz pēdējās bedrītes. Taču, ap 15. bedrīti šis scenārijs jau bija pielīdzināms slikta sinoptiķa laika prognozei, jo Ingrīdai bija -9 un nekas neliecināja, ka vēl ir jautājums par posma uzvarētāju. BET… 16. bedrīte kategoriski iebilda Ingrīdas bezkaunīgi labajam rezultātam un to koriģēja uz -5 😳(kas tur notika, vēsture klusē: detaļas pie Ingrīdas vai flaita biedriem). Intriga šķietami bija atgriezusies, taču uz īsu brīdi, jo Ingrīda finišā noturēja pārsvaru un pelnīti uzvarēja posmu.

Tikmēr kluba restorānā, Daiga un Indra (abām -3) čiliņā baudīja bāra piedāvājumu, pat neapzinoties, cik tuvu bija brīdim, kuru sauc par pārspēli. Rezultātā abām Dāmām 2. un 3. vieta.

Rezultātu kopsavilkums:

🦁 Ingrīda: Front -3 + Back -2 = -5
🐯 Indra: Front -1 + Back -2 = -3 
🐯 Daiga (HCP ⬆️): Front +4 + Back -7 (‼️back nine -1 pret laukumu 👏👏👏) => -3

Dāmas, sveicam 🏆

Pēc spēles mūs mīļi sagaidīja EV Fizio FIT (Laura un Zigmārs).🍀

Sirsnīgs paldies Zigmāram par vērtīgo instruktāžu un demonstrāciju, par to kā mēs visas varētu uzlabot savu pašsajūtu pirms un pēc golfa, kā arī, uzlabot sitiena kvalitāti. Un, Dāmas, atceramies ieteikumu par elpošanu, mirkļos kad “atsperes iet pa gaisu”☝️

Kā arī prieks par Dāmām, kuras loterijā laimēja masāžas dāvanu kartes un pašmasāžas aksesuārus!

❤️

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button