2022

Junior Race To Milgrāvis

Dāmas un kungi, meitenes un zēni!

Ir pienācis brīdis, kad mēs audzinām Alfa paaudzi, jeb “digitālos mazuļus”.

Tas nozīmē, ka Dumpinieku paaudzei (1940), X paaudzei (1960-1981) un Mileniāļiem (1982-2000) paralēli ikdienas standarta rūpēm par savu bērnu un mazbērnu attīstību, ir mērķtiecīgi jādomā kā apgūt pašiem un iemācīt saviem bērniem tādu zvēru kā mēdiju pratība, kas sevī ietver (dāžadu pieejamo gadžetu saprātīgu lietošanu, laika kontroli un kvalitatīva laika pavadīšanu bez ekrāniem, patiesības un “fake news” nošķiršanu, sociālo tīklu izmantošanu un tā tālāk, un tā joprojām).

Mēs, RTM valde, uzskatām, ka šajā digitālajā laikmetā labākais, ko mēs varam piedāvāt ir sniegt platformu regulārai junioru golfa tūrei.  Mēs ceram, ka mūsu atbalsts kalpos par mazu, bet nozīmīgu grūdienu golfa attīstībā Latvijā, tādēļ ar nelielu iekšēju satraukumu (līdzīgu kāds bija Elonam palaižot savu pirmo raķeti kosmosā), bet ar identisku pārliecību par izdošanos, RTM Tour kopā ar Skibox Latvijas junioru tūri dod zaļo gaismu RTM Junioru tūres startam!

Ko tas nozīmē īsumā 2022.g.:

Nolikums ir pieejams šeit: https://www.milgravis.com/jrtm-nolikums/

Šī ir debijas un izmēģinājumu sezona, lai iegūtu pieredzi un nākamajā sezonā, jeb 2023. izdarītu secinājumus un nodrošinātu augsta līmeņa sportiskas sacensības ar uzsvaru uz regularitāti un biežumu.

Mēs ticam, ka regulāra sacensība (1-2x nedēļā) starp mūsu meitenēm un puišiem ļaus junioriem straujāk attīstīt golfa iemaņas un kļūt konkurētspējīgākiem, pirmkārt, Baltijā, pēc tam Eiropā un pasaulē.

Vienlaicīgi uzskatām, ka izstrādātais nolikums un mūsu pieredze organizējot RTM un LRTM ļaus JRTM dalībniekiem veiksmīgi izkopt tādas svarīgas īpašības kā:

  1. sportiskums
  2. pacietība
  3. godīgums
  4. pārliecināties, ka smags darbs ir svarīgāks par talantu un veiksmi
  5. nekad neteikt “nekad”
  6. pārvarēt neveiksmes un paņemt no tām labāko
  7. to, ka satraukums un mandrāža ir normāla parādība un ir kontrolējama
  8. panākt maksimumu katrā situācijā ar kādu jāsastopas
  9. visbeidzot to, ka klusums ir zelts.

Piekritīsiet – viss šis kopumā jauniešiem noderēs arī tālakājā dzīvē neatkarīgi no viņu sasniegumiem golfa laukumos.

Mēs sakām īpašu paldies OZO Golf Club un Jūrmala Golf Club and Hotel par sniegto atbalstu green fee atlaidēm, Skibox.lv un Intam Krastam personīgi par balvu fondu par kuru informācija sekos pēc pirmā posma.

Tiekamies jau 7. jūnijā, pieteikšanās Golf Box.

Jebkādu jautājumu gadījumā [email protected], www.milgravis.com, Indra Eniņa (+317 26392969).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button