2022dāmas

9.LRTM BY BLACK STUFF

Ir kārtēja saulainā pirmdiena, un dalībnieču skaits joprojām priecē, malači dāmas, turam golfa ritmu, neizlaižam posmus, tikai tā mēs varam progresēt un uz labot savu spēli, ar cītīgu darbu, caur grūtībām, nenokarot degunus, pieceļamies, ejam tālāk!

Šajās nedēļās golfa kalendārs ir ļoti saspringts, daudz un dažādi turnīri Latvijas laukumos, aizvadītas Sieviešu golfa kluba atklāšanas sacensības, divi LRTM posmi šajā nedēļā, kā arī nedēļas nogalē Latvijas midamatieru un senioru divdienu čempionāts.

9. posmam ir pieteikusies 31 dalībniece! Sponsori mūs lutina, un mēs cenšamies lutināt viņus, cītīgi izmantojam atlaižu kodus, ar lielu prieku uzklausām stāstījumus par produktiem un izmantojam tos, jo mēs esam par Latvijas ražotājiem, vietējiem uzņēmējiem un vienmēr atbalstīsim savējos!

Black Stuff ir Latvijā ražots, dabīgs produkts, kas palīdz rūpēs par veselību. Paldies Aivim Vegeram par mūsu tūres atbalstīšanu. Tik daudz balvas gan uzvarētājām, gan viktorīnas dalībniecēm, dāmas ir ļoti laimīgas 🙂

Par spēli. Laiks bija vienkārši fantastisks, paštonējošie krēmi ir iepirkti un redzam jau pirmās dalībnieces svārkos 😀

Front 9, kā, jau ierasts, ar kuplu sarkano mīnusa zīmi.

Daiga Puisīte -3

Līva Legzdiņa -3

Sigita Kalniņa -3

Linda Pucēna – 1

 Evita Bādere – 1

Agita Lejaskraukle -1

Back 9.

Daiga turpina ar 5 bogey un 3 par, kas nozīmē even otrajā devītniekā, kā rezultātā notur – 3.

Līva otrajā devītniekā, “paklūp”13. bedrē – double bogey, pārējie visi bogey un viens par: +2.

Evita – birdie 11. bedrē, palīdzēs kompensēt 14. bedres double bogey, pārējās bedrēs spēlē gandrīz stabili (18. – double), kā rezultātā -3 otrajā aplī.

Lindai otrais aplis vairs tik labi nepadodas, 12.,13.,14., 15. – tripple, double utt, beigas izvelk ar bogey, rezultātā +2.

Agita, tautā jau ieguvusi iesauku Terminators, “I`ll be back” atstāj iespējams uz nākamo posmu, +2.

Tikmēr Sigita Kalniņa, ar forsēto HCP, klusi un mierīgi iet tālāk. Sāksim ar to, ka pirmo apli viņa pabeidz ar 7 bogey, 1 double, 1 PAR – 45 stroke, kas mūsu tūrē jau ir ļoti zolīds rezultāts, nemaz nerunājot par forsēto handikapu!

Otrajā aplī 46 stroke, jau divi PAR, 17.,18. “Leader pressure” šajā tūrē vēl neviens nav atcēlis (pat pieredzējušajām dāmām) kā rezultātā izcīnīta pelnīta pirmā vieta!

Šī ir pirmā Sigitas uzvara LRTM kādā no posmiem, kas dos viņai iespēju nākošgad piedalīties čempionu kausa izcīņā! Malacis Sigita, apsveicam un no sirds priecājamies! Sevišķi prieks, par dāmām, kas var izcelt uzvaru ar forsēto HCP, labs piemērs un paraugs tam, ka viss ir iespējams!

  1. Sigita Kalniņa -5
  2. Evita Bādere – 4
  3. Daiga Puisīte – 1
  4. Līva Legzdiņa – 1
  5. Agita Lejaskraukle +1
  6. Linda Pucēna +1
  7. Dana Zālīte +3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button