2022dāmas

10. LRTM_DAVIS PUKSTS GOLF ACADEMY_JGCH KARALIENE II

Prognozes

Dienu pirms mača laika prognozes rādīja neizbēgamu 🌧. Tomēr, mums visām par laimi izrādījās 🌥 – gandrīz perfekts laiks. Šis apstāklis bija izšķirošs, tā vismaz apgalvo bukmeikeri. Sākotnēji, viss šķita kristālskaidri – ja ir lietus, tad uzvar Dāmas ar lielāko pieredzi. Taču, ja laika apstākļi ir labvēlīgi, tad uz goda pjedestālu sāk pretendēt jebkura Dāma.

Taču ir vēl viens vērā ņemams faktors… spēle notiek Jūrmalā (JGCH). Par to neviens skaļi nerunā, taču visiem ir skaidrs – bukmeikeru teleskopi vairāk tiks vērsti Jūrmalas un Mārupes rajonu spēlētāju virzienā. Jo viena lieta ir laukums, kur mēs zinām visu – ieskaitot cik soļi ir no 4 greena līdz 5. Tee-boxam, vai kāda biezuma intensitāte ir krūmam pie 14. bedrītes fairway bunkura. Taču cita lieta ir Jack Nicklaus apzīmogotais laukums, kur spēlējam dažas reizes sezonā (izņemot dažas Dāmas… 😏).

Priekšspēle

Šī posma galvenais atbalstītājs un sponsors – Dāvis Puksts un Davis Puksts Golf Academy 💚 Apliecinot savu Džentlmeņa tēlu, Dāvis bija klāt uz pirmā tee no paša pirmā tee-off līdz pēdējam. Protams, viņš ignorēja faktu, ka tas uzliek papildus psiholoģisko slodzi uz jau tā nervus kutinošo startu.

Pirms spēles vēlējāmies noskaidrot Dāvja viedokli par potenciālo spēles gaitu un iznākumu. Taču ņemot vērā specifiskos apstākļus, secinājām, ka viņa viedoklis būs aizspriedumu pilns. Gluži vienkārši, Dāvis trenē ievērojamu daļu no LRTM Dāmām un viņš būs spiests teikt, ka uzvarēs visas. Mēs zinām – visas nevar uzvarēt. Var tikai viena!

🥂 Un hole-in-one izmēra cienīgs paldies Agitai par Prosecco. Šāda veida vingrinājumi pirms starta palīdz atbrīvot nervu stīgas.

Spēle

Pl. 15:30 izskan pirmais ausij tik ļoti tīkamais būkšķis – spēlē tiek raidīta pirmā bumba. Un tas nozīmē: “Kauliņi ir mesti.”

Visas dāmas jau startā uzņem krietnus apgriezienus. Pārsvarā visās kartiņās redzami labi rezultāti līdz pat 12. bedrei. Tikai dažām Dāmām bija pāris novirzes no normas:

👠 2. bedrītē kurpītes paslīdēja – Veronikai un Maijai;

🤷🏼‍♀️ Nākošajās bedrītēs dažāda tipa ķibelītes gadījās Ievai, Ivetai, Aijām, Ivitai un Dacei;

Pēc 9 nospēlētām bedrēm, TOPS izskatās šādi:

PUISĪTE, Daiga -3

MUCIŅA, Inga -2

ORNIŅA, Aija -2

RĒVALDE, Anete -1

FREIMANE, Agnese -1

LEGZDIŅA, Līva -1

VAIŠĻA, Anda -1

Haotiski mirkļa secinājumi:

Agnesīt, prieks, ka esi atgriezusies. Sen nebiji redzēta 😘 

Agita! Kur ir Agita? 😲

Tomēr laukuma otro daļu mēs varam pielīdzināt bezjūtīgam filtram, kurš caur savu smalko sietiņu izlaiž tikai tīru mantu – PAR’us. Izteiktu līderi nebija nevienu mirkli un finālos otas triepienus Dāmu kartiņās laukums veica vien pēdējās bedrītēs:

Ingu paklupināja 17. Bedre (no -3 uz E),  Agnesi sāka mocīt jau 14. Bedre (no -4 uz E), Lauru un Andu pagrūstīja 13. Bedrīte (arī no sarkanas krāsas rezultāta uz E). 

Nenovēršamā realitāte

Divas spēlētājas pabeidz spēli ar -1. Ir bezkaunīgi, manu mīlo lasītāj, Tevi vērtēt tik zemu, taču mums ir jāuzdod šis jautājums: “Kā Jums šķiet, kura rajona pārstāves tās bija?”. Atbilde ir brutāli pašsaprotama: “Abas Dāmas ir Jūrmalnieces!

Daiga un Anete! Ai, cik jaukas un skaistas 😍

Un tomēr, par skaistumu LRTM’ā punktus nedod, jo tad mēs visas būtu 🥇 vietā!

Amatu dalīšana Jūrmalā

Atkārtosim nežēlīgo sporta atziņu – nevar būt divas pirmās vietas. Neiespējami. Tāpēc tiek organizēts klasiskas receptes saldais ēdiens priekš visiem faniem – pārspēle.

Sitiens, sitiens. Bunkurs, bunkurs. Sitiens, sitiens… Rezultātā:

Skaisti un pelnīti!

Daži fakti par Aneti:

  1. Uz 1. tee norāva Wood un uzreiz atskatījās 👀 uz Dāvi, sakot “Būs jāiet pie Tevis uz nodarbību…”. Sacīts – darīts, tā teikt (skat. sadaļu “Balvas”)!
  2. Neapgrūtina sevi ar 2 putiem uz grīna… Izvēlas pitchot pie paša karoga 😏
  3. Klīstot baumas, ka Anete strādājot pie slepena projekta, kura ietvaros tiek veidota vudū lellīte (voodoo doll) – veiksmei, nevis melnās maģijas praktizēšanai ☝️ Un ne jau zobārstniecības kontekstā, bet golfā… Vērosim, kā tas atspoguļosies kopvērtējuma tabulā 😜

Dzīres & Balvas

Dāvis parūpējās par balvām – golfa nodarbību dāvanu kartēm 3 vietām:

  1. 1. vieta – Anete,
  2. vieta, kur no kuras vēl nedaudz var pakrist zemāk, taču ir plašas iespējas uzlaboties  – Dace,
  3. vieta no kuras paveras neizmērojamas iespējas progresam – Maija.

Paldies Dāvi un Davis Puksts Golf Academy 💚

Un ierastajā loterijā laimīgā loze trāpījās Agitai L. – JGCH dāvanu karte akadēmijas laukuma green fee 🙏 Paldies Jūrmalas laukumam.

Posma statistika

No sirds iesakām apskatīt spēles statistiku šeit: https://www.golfbox.dk/livescoring/tour/#/competition/3460573/coursestats

Mīļās Dāmas, uz drīzu tikšanos laukumā!

❤️

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pačeko šo
Close
Back to top button