2022dāmas

07.LRTM Traditional by MAASA

MAASAs

Trīs jaunas māsas,

Sēd rožu dārzā,

Tral-lal-la, tral-lal-lā-lā

Latviešu Tautasdziesma Jāzepa Vītola apdarē pirmo reizi atskaņota Sestajos Latvju vispārējos dziesmu svētkos 1926.gadā. Sēd, pin vainadziņu, pūru taisa un bāliņi dala kurš ņems vienu, kurš otru un kas jādara jaunākajai. Tas iz sendienām – mūsdienās trīs burvīgas māsas rada Harmoniju ar dvēseli MAASA zīmolā un atbalsta golfu jau trešo sezonu no vietas! Gatavojoties šim posmam golferu čatiņa sarakste;

  • Zīmola MAASA Gunta aicina visas uz Vērmanes dārzu iepriecināt sevi ar kādu jaunu kleitu!
  • Vai tās kleitas nebūs pirmdien Ozo? Modeles ir gatavas! 😊

LRTM modeles ir gatavas uz visu – kleitas demonstrēt, zīda pidžamu mērīt restorānā, bet galvenais , ka ir gatavas golfam! To parāda rezultāti jau vairākus posmus pēc kārtas iezīmējot goda pjedestālu un pat olimpisko sešinieku sarkanās krasās.  Sarkanā krāsa golfā nozīmē with distinction (ar izcilību). Kāpēc ar izcilību – nu pamēģiniet apspēlēt pasts sevi… to tas nozīmē! Mūsu sarkanais nav RU sarkanais. Tāpēc mums ir daudz vaļas spēlēt labu golfu un uz pieminekļa placi mēs noiesim tikai tad, kad monuments tiks nojaukts nost!

Āaaatpakaļ pie golfa! Atsaucu manis pašas rakstīto Stylish Golf apskatu sadaļā šajā sezonā LRTM nav izteikta līdera…, par to vēlāk Pasekosim golfa cīņai laukumā. Īstenībā interesanti – parasti sākam labi vai pat izcili, bet jautājums “stāv” par to kā iet ar spēles otro pusi. Šodien netradicionāli – sākām labi un pabeidzam vēl labāk! Bet uzvar atkal kā allaž stabilitāte, jo – izlietu ūdeni grūti sasmelt tāpat kā garām palaistu iespēju.

Skaties kā spēlē līderi:

Veronika Kima Zeile -3/-3 saulītē izcēla 7;8.bedrīte un tālāk tīra spēle un mīnusi tiek tikai audzēti

Aija Veisa -1/-3 labs sākums ar 5 PAR sēriju, klupiens 7tajā, pārāk daudz jaudas iron no tee 15tajā un nokrīt uz E, toties izcils noslēgums ar PAR, PAR, BIRDIE

Inga Muciņa -1/-3 stabils sākums, ļoti labas 13tā – 17tā, padeni pieliek pēdējā

Ingrīda Pīlādze +1/-2 visu spēli stabili ap E, mazliet plusā, mazliet mīnusā

Evita Bādere E/-1 meža 4tā vispār stulba bedre… 😊, kas jāatstrādā visu out pēc tam…, labi, ka ir jauda to paveikt. In veiksmīgs, total varēja izdoties vēl labāks, ja 18tā draudzētos.

Antra Vaišļa +5/-5 sākuma nav, draivs nav un īsti nepiešķiļas, bet rezultātu taisa īsā spēle, kurš gan to nezina!, izcili puti tā ir atbilde.

Tātad atsaucoties uz iepriekš minēto Veronika Miss stabilitāte, jauna un perspektīva, pretendē uz LRTM izteiktas sezonas līderes godu (statistika – nospēlēti LRTM 2022 4 posmi, skaties kādi rezultāti Winner, T5, Winner, Winner!) cīkstoties ar Gintu (nospēlēti 6 posmi, divi Winner, Winner tituli T2, T4, T6…). The Winner speech – jo Tu vairāk ieguldi, jo tas vairāk atmaksājas (tie kas bija klāt – sapratīs konteksts bija dažāds 😊). Bet viedi vārdi, viedi vārdi…

Redzēsim, ko nesīs nākamie posmi. Kurš ir rookie mūsu sabiedrībā…? Vai kāds mēģinās noķert līderus? Protams – sezona tikai sākuma fāzē! Mēģinās – jā, bet vai izdosies? Vai līderes ļausies. Daudzas cīnās par tikšanu laukā no forsētā hcp. Prieks noskatīties! Spēlētāju liste piepildās jau uz ceturtdienu bez skubināšanas. Sezonas pirmajā pusē vēl daudz darāmā, daudz plānu un pasākumu, tāpēc metam Tev izaicinājumu – nāc un piedalies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button