2022kungi

Zeile(s) dominē LV golfā.

Kamaniņu sportā Šici, Skeletonā Dukuri, Hokejā Rēdlihi, Golfā Zeiles. Tā varētu raksturot pagājušās nedēļas notikumus RTM un LRTM. Diviem pārceltajiem Čempionu kausu posmiem beidzot bija labvēlīgi laikapstākļi un abos uzvarēja vienas ģimenes pārstāvji, turklāt abi to izdarīja ar -3 Stroke Netto. LRTM – Veronika Kima Zeile un pēc pāris dienām RTM – Arvis Zeile. Ja Veronikas uzvara nekādus pārsteigumus nevienam neizraisīja (Veronika ir ielikusi ziemā kārtīgu fundamentu svinga attīstībā), tad Arvja taktika “turpināt izbraukt uz savu talantu, bez liekas treniņu noslodzes”, šoreiz nostrādāja un, jāatzīst, pamodināja visas snaudošās vardes Ozo dīķos, kuras momentāni uzsāka pavasara riesta svinības.

Čaļi, jūs tač’ nevarat iedomāties, kas notiks mājas, ja es šodien neuzvarēšu.. Līdz ar to atļaušos apgalvot – jūs esat brīvi un varat pagaidīt mani bārā, kamēr es formāli apskriešu lielo apli ap ezeru. Dzērieni uz mani paļubē..” tā Arvis, ierodoties OZO Golfa klubā pa taisno no kārtējās Zoom konferences, paziņoja uz pirmā tee.

Jāatzīst, pārliecību, kādu Arvis izstaroja, varētu pielīdzināt 80. gadu maģiskā Džonsona SWAG, ierodoties uz playoff:

Arvja moods ierodoties OZO Golf Club

RTM ir pieredzējis daudzus līdzīgus iznācienus, bet Arvim šoreiz viss strādāja.. Pozitīvā domāšana, ļāva vizualizēt skaistākās līnijas un tās izpildīt, rafinētais trashtalks līda zem ādas visiem oponentiem, karstā saule pirmo reizi ļāva visiem čempioni spēlēt šortos un šādos apstākļos golfs ir foršs.

Arvis uz sacensībam bija izlikts ar sev neierasto 10,5 HCP, kas viņam pat ar “sniegavīru” 8. bedrē ļāva komfortā driblēt un likt visiem “no augšas”. Uz brīdi pieredzējušais stratēģis Andris Keisels izvirzijās vadībā, jo pēc pirmajām deviņām bedrēm uzrādīja 38 sitienus, jeb -2 netto. Tālāk gan sekoja Bogiju un Double Bogiju jūra, un Andra vadība tūrē izkūpējā kā traktorista alga saulainā dienā..

Dalītajā otrajā vietā ar PAR palika Ints Krasts, Lauris Mežsargs un Dāvis Nātriņš. Apsveicam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button