2022dāmas

PIRMĀ PĀRSPĒLE ŠOSEZON!

6.LRTM ar MŪSU FITNESS

4.maijs – Latvijas otrā dzimšanas diena. Tieši pirms trīsdesmit diviem gadiem – 1990. gada 4. maijā izšķīrās Latvijas liktenis – pirmo reizi pēc padomju okupācijas sākuma demokrātiskā veidā ievēlētais Latvijas parlaments lēma par mūsu valsts neatkarības deklarācijas pieņemšanu. Vai nav skaista diena golfam? Vai tā nav īsta laime dzīvot neatkarīgā valstī? Esam pateicīgi katru dienu par to, ka dzīvojam mierā un drošībā mūsu mīļajā Latvijā!

Paldies Gintai Ozoliņai, kura bija sarūpējusi visām dāmām pārsteigumu uz 1. tee! Interesanti, vai viņa jau zināja pirms tam, ka labie darbi atmaksājas arī golfa laukumā???

Laiks beidzot mūs lutina un nav nekādu iemeslu nenospēlēt labi 

Ir aizvadīti jau 5 posmi, un ranga līdere ir Ginta Ozoliņa, kura ir “paņēmusi” uzvaru iepriekšējā, piektajā posmā! Front 9 ar mīnuss zīmi pabeidz tikai divas spēlētājas Ivita Asare -1, Ginta Ozoliņa -1. Jāpiemin, ka Ivita Asare spēlē ar forsēto handikapu! Even arī tikai Aijai Orniņai, arī forsētāis hcp!

Viss sāk palikt interesanti, kā jau ierasts, dāmu tūrē – tikai pašās beigās!

Ivitai liktenīgās bedres izrādās 12., 14. un 16. – šajās vairāk, kā bogey un back 9 noslēdz ar +1, spēli savā (LRTM forsētajā) hcp – 4.vieta! Aijai Orniņai back 9 izdodas veiksmīgs, pēc 17. bedrītes -2 un pastāv iespēja pievienoties uz pārspēli kura vēlāk notiks, double bogey 18.bedrītē ļauj noslēgt spēli ar -1 dodot trešo vietu.

Aija Veisa front 9 reuzltātu uzskaitē netika pieminēta, rezultāts +1 – nav slikti, bet minētajām dāmām gāja labāk. Toties Aijas V. back 9 sniegums ir vērā ņemams -3, deviņu bedrīšu garumā tikai trīs bogey, pārējie par. Rezultātā Aijai V spēlē -2, super!

Tikmēr Aija V, kas pabeigusi spēli pirmā, nolikusi nūjas mašīnā, mierīgi sēž Ozo restorānā un ēd burgerīti (par godu sportiskajam sponsoram). Nojaušot, ka būs pārspēle, Aija lūdz : Nu Ginta, nu lūdzu pieliec punktu, lai nav jāpārspēlē!

Bet nekā, Gintai 18. bogey, tieši tāpat kā Aijiņai! Dāmas aiziet! Ejot uz pārspēles 13. bedri līdzjutēji mēģina aprēķināt priekšrocības, nevar neņemt vērā, ka šodienas 13. bedres rezultāti: Aija PAR, Ginta 7 – liek izvirzīt Aiju kā potenciālo uzvarētāju.

Pirmā sit Ginta, raida bumbu taisnā trajektorijā uz pauguriņa, no bunkura pa kreisi. Aijai bumba piezemējas daudz izdevīgākā pozīcijā foregreen apmēram 10 metrus no karoga. Enerģiskā un vienmēr optimistiskā Ginta neizrāda nekādas bažas un satraukumu. Paņem savu nūju, notēmē, uzčipo un…..bumbiņa lēni ripo pa green un neticamā kārtā iekrīt bedrītē, tas ir BIRDIE!!! Ovācijas un aplausi, bet nu neaizmirsīsim, ka arī Aijas bumba ir tādā pozīcijā, no kuras BIRDIE Aijas līmeņa spēlētājai IR pa SPĒKAM. Aija notēmē raida bumbu bedrītes virzienā un… tā apstājas sprīdi no bedrītes!

Skaista uzvara Gintiņ! Jau otrā pēc kārtas!

Jānis Jaunsudrabiņš: Piemini Latviju!

Latvi, lai kurā zemes daļā tu nonāktu, — piemini Latviju !

Nekad un nekur savā mūžā tu vairs nedzirdēsi skaistāka vārda pa šo; tāpēc nemities to daudzināt, nebeidz slavēt valsti, kas šo vārdu nes.

Ja esi tēvs, paud to saviem bērniem; ja esi māte, dziedi par viņu pie savu bērnu un mazbērnu šūpuļiem; bet ja esi bērns, kas dzimis trimdā, — nerimsti taujāt par šo zemi savus vecākus.

Latvija lai tavās domās un iedomās ir kā tāla brīnišķīga sala pasaules jūŗā, uz kuŗu vienmēr jāstāv vērstam tavas dzīves laivas priekšgalam, Diena vai nakts, vakars vai rīts, — turi viņu prātā, iemīli viņu arvienu dedzīgāk.

Piemini Latviju !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top button